Şimdi Ara

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII--- (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.458
Cevap
0
Favori
71.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hımm peki fw de hemen banlanırmıyım acaba denemek istiyorum ama bi yandan da tırsıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmtrky
    hımm peki fw de hemen banlanırmıyım acaba denemek istiyorum ama bi yandan da tırsıyorum

Hayir dostum hemen banlanmazsin ama microsoft senin adini da listeye yazar ban zamani gelince yuzlerce kisinin arasinda sende gidersin.
  • teşekkür ederim cevap için keşke bilgisayardaki gibi key ile oynansa daha iyi olurdu çünkü aynı oyunu hem xbox hemde ps3 için almak saçma geliyor
  • theatre'dan youtube'a video upload eden var mı? gece saat 3 gibi 2 tane video yükledim ama hala gözükmüyor hem call of duty sitesinden hem youtube'da
  • hemen hemen her akşam live 'dayım ama ps3 'den geçiş yaptığımdan cod oynayan arkadaşım yok.yok mu online cod oynayanlar yahu...
  • Gamertag'ım , "Medj4i" . Eklerseniz, oynayalım beraberce.
  • ben korsan takılıyorum sorun etmeyen ekleyebilir bloodpurga
  • Bir video daha ekleyeyim...

• @voldemort, oyun için değil ekranı kaydetmişsin sanırım

youtube hesabın ile otomatik upload edebiliyorsun, ben böyle yapmıştım

Türk bayrağını nasıl koydunuz?
  • Arkadaslar amerikada yasiyorum, turkiyeden birileriyle oynamaya kalksam lagdan gecilmezmi? Bilgisi, tecrubesi olan varmi bu konuda
  • @amarok3

Böyle bir özellik olduğunu bilniyordum.Bir daha ki sefere dediğiniz gibi denerim.Bayrağı kendim çizdim.Oyundan zaman bulduğumda bazı eklemler yapmayı düşünüyorum...
  • @black ops official sitesine girip gamertag'ınızı bağlıyorsunuz oraya kaydolup ve youtube hesabınızı da bağlıyorsunuz,

theather içinde render ettikten sonra kendini upload ediyor, 1güne filan düşer sanırım youtube'a

kendiniz nerde çizdiniz?
  • oyunu online oynayamıyorum. live a girince sağ üste found 50 games falan yazıyor. ondan sonra başka işlem olmuyor ? neden olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

oyunu online oynayamıyorum. live a girince sağ üste found 50 games falan yazıyor. ondan sonra başka işlem olmuyor ? neden olabilir ?
  • Gamertag Gothicxromance eklerseniz birlikte oynarız.
  • arkadaslar black ops online oynarken odalar,serverler seklinde mi yoksa kendi kendine oyunculari mi buluyor halo seklinde? yani sormak istedigim oyunu listeden mi seciyoruz girmek istedigimizi yoksa kendiliginden bizi oyunun turune gore bir yere mi yerlestiriyor?

@tidus

imzan kural disi dostum, ceza almadan duzelt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 17 Ocak 2011; 16:33:56 >
  • selam offline split screen sadece zombi modunda mı var yoksa normal modda da var mı
  • Multiplayer ı sürekli 2-3 çizgide oynuyorum.Port açmama rağmen değişen bişey olmadı.Oynarken eğlenmekten çok sinir krizleri geçiriyorum.
  • Arkadaşlar kısa bir süredir bu oyunu oynuyorum. Çok fazla teknik detaylardan anlamam. Faydalı bilgiler alacağımı düşündüğüm için üye oldum. İnş birlikte oyunlarda oynarız, çünkü sıkıcı olmaya başladı. Ben bi kaç arkadaşın gamertagını ekledim. Benim gamertag dmsenocak eklerseniz sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanaliz -- 5 Şubat 2011; 2:26:29 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.