Şimdi Ara

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII--- (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
0
Favori
71.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu Regular'da oynuyorum hangi zorluk seviyesini onerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

oyunu Regular'da oynuyorum hangi zorluk seviyesini onerirsiniz ?

ilk böyle bitir sonra,zorda bitir dostum.Çoğu achv. açılmış oluyor böylece.
    Bi sorum olcak.MW 2'de co-op mod vardı oynuyorduk.Bunda offline olarak böyle birşey yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedoTurkoglu -- 9 Şubat 2011; 21:16:54 >
  • Selam arkadaşlar son güncellemeden sonra oyuna giremiyorum şimdi yeniden yazdırırken nasıl bir işlem yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
  • Resimdeki gamepaddan aldım pc de oynuyorum. Xbox uyumlu bi kol ama black opsta bu kolla koşmayı ve bomba atmayı bulamadım. Bilen birileri yardımcı olabilirmi siz hangi tuşları kullanıyosunuz.

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII---
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

oyunu Regular'da oynuyorum hangi zorluk seviyesini onerirsiniz ?

Hard en iyisi zor değildir öyle...
  • arkadaşlar cod 5 zombi mapları black ops da nasıl oynanır
  • demoyu indiremiyorum region yüzünden
  • ben oyunun zombi moduna geldim en sonu galiba orada takıldım sıkıldım bir de kolayda oynuyordum acaba zorda oynasam daha fazla achv. açılır mı?

bu arada oyunu almak isteyen varsa :)

http://forum.donanimhaber.com/m_48019385/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 4 Nisan 2011; 14:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

ben oyunun zombi moduna geldim en sonu galiba orada takıldım sıkıldım bir de kolayda oynuyordum acaba zorda oynasam daha fazla achv. açılır mı?

yardım alabilirsem sevinirim :) zor modda bir başlayım dedim oyunu satmadan belki bitirirm dedim ama ölüp duruyorum kafamı çıkartınca ölüyorum
  • Bende geçen gün oyuna tekrar başladım veteran zorlukta ach açmak için ama oyun acayip zor geldi bana
  • 2.Map pack göründü,yine ilk olarak Xbox Live'a gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

2.Map pack göründü,yine ilk olarak Xbox Live'a gelecek.

Ve yine 15 Dolar olacak.. Resmen soygun,noktalari siz doldurun ... ... ...... ..... ..!!!
  • Daha ilkini almadık o.o Hayvanat bahçesi ilginç olabilir.
  • quote:

Bolge sinirlamasi yuzunden indiremiyoriz ki
  • Vpn ile hallederiz artik
  • arkadaşlar selam...

uydunet 1 mbit bağlantım var. bu bağlantı için ping değerlerim fena sayılmaz, mesela fifa'yı hiç lag'siz, gayet akıcı şekilde oynuyorum.

COD Black Ops alırsam lag olur mu? akıcı şekilde oynar mıyım? oyunu ona göre alacağım da...

bu arada bu konu neden bu kadar durgun? xbox'ta online oynayabileceğim bir FPS arıyorum. Bunun yerine Halo Reach'i mi alsam yoksa? Lag falan durumları onda nasıl?

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Nisan 2011; 14:28:11 >
  • Hee alırım bende

Hıyar herifler bölge sorununu kaldırsın belki o zaman.

Puanımız var daha ilkini düzgün indiremiyoruz yok pc ye bağla yok vpn yok o kablo bu kablo amerikada millet nasıl indiriyosa bende öyle indiricem arkadaş benim hakkım bu eğer yok hakkın değil diyosan bende paramı daha mantıklı şeylere harcarım rezil olmayacağım.
  • Veteran asiri zor geldi onun icin tekrar hardened da basladim ama ach listesinde bazu bolumleri veteran da bitir diyo.O bolumleri mission selectten secip veteran da bitirsem yinede ach verir mi?
    Birde oyunun baslarinda castro yu vurduktan sonra disari cikip catismaya giriyoruz,oray nasil geceriz. O bolumde tank gelince surekli takim arkadasim oluyo ve cause.. Seklinde yazi cikip tekrar checkpointten baslatiyo,birturlu gecemedim o bolumu
  • quote:

fena görünüyor ama oynıyamıyacağız
  • yanıtlayacak yok mu?

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

arkadaşlar selam...

uydunet 1 mbit bağlantım var. bu bağlantı için ping değerlerim fena sayılmaz, mesela fifa'yı hiç lag'siz, gayet akıcı şekilde oynuyorum.

COD Black Ops alırsam lag olur mu? akıcı şekilde oynar mıyım? oyunu ona göre alacağım da...

bu arada bu konu neden bu kadar durgun? xbox'ta online oynayabileceğim bir FPS arıyorum. Bunun yerine Halo Reach'i mi alsam yoksa? Lag falan durumları onda nasıl?

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Nisan 2011; 15:48:45 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.