Şimdi Ara

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII--- (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.458
Cevap
0
Favori
71.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

MW2 rezaletinden sonra Treyarch umarım güzel yapar bu sefer. Waw'ı da sevmemiştim ama MW2 den güzeldi en azından. Cod3 kalitesinde olsa keşke black Ops. Yeter de artar.

COD3 ?? Okuduklarıma göre çoğu kişi en kötü COD diyor 3 için Treyarch bu sefer o kadar kötü yapmaz IW kadar olmasa da..

MW1 den sonra Cod3 gelir benim için. Hala o grafik kalitesinde Cod gelmedi zaten piyasaya.

Delirdinmi hocam MW2 en iyi cod oyunu bunu tartışmaya gerek bile yok. Cod 3 en kötü oyun bana göre gerçekten berbattı. MW2'yi geçemezler bence ama yine güzel bir oyun görücez.
  • Cod 3 ve MW1' den sonra en iyi Cod oyunu? Cod 3 ve en iyi grafikli Cod?
    Neler duyuyorum. OMG, WTF!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Cod 3 ve MW1' den sonra en iyi Cod oyunu? Cod 3 ve en iyi grafikli Cod?
    Neler duyuyorum. OMG, WTF!?!

+1
  • CoD 3 oynadığım en berbat grafikli ve atmosferli CoD oyunudur duyrduklarıma bende inanamıyorum.
  • Cod 2 cod serisinin en güzel oyunu bence...

Hala kaç yıl geçmesine rağmen üstüne kaç oyun yapılmasına rağmen hala multi platformu oynanıyor. Klan kurdum, klan maçları falan derken 3-4 sene sadece multi oynadım ve halada oynuyorum. Çıkan oyunların hepsini oynadım ama hiçbirinde cod2 deki zevki alamadım. Bu oyundan ümitliyim oynayıp göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjk@@N

Cod 2 cod serisinin en güzel oyunu bence...

Hala kaç yıl geçmesine rağmen üstüne kaç oyun yapılmasına rağmen hala multi platformu oynanıyor. Klan kurdum, klan maçları falan derken 3-4 sene sadece multi oynadım ve halada oynuyorum. Çıkan oyunların hepsini oynadım ama hiçbirinde cod2 deki zevki alamadım. Bu oyundan ümitliyim oynayıp göreceğiz.

+1905

Yeni serilerdeki adam öldür yeni silahlar açılsın olayına nedense alışamadım. Hele bir de sessiz yürümeyle ilgili olaylar var ki kulaklıkla ayak sesi dinlediğimden sinir bozucu oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 2 Haziran 2010; 15:20:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

MW2 rezaletinden sonra Treyarch umarım güzel yapar bu sefer. Waw'ı da sevmemiştim ama MW2 den güzeldi en azından. Cod3 kalitesinde olsa keşke black Ops. Yeter de artar.

COD3 ?? Okuduklarıma göre çoğu kişi en kötü COD diyor 3 için Treyarch bu sefer o kadar kötü yapmaz IW kadar olmasa da..

MW1 den sonra Cod3 gelir benim için. Hala o grafik kalitesinde Cod gelmedi zaten piyasaya.

multi, yapay zeka, grafik fizik, atmosfer olarak serinin en kotu oyunu cod 3

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII---

zevkler tartışrlmaz ama neresini mw 2 den daha cok begendin bu oyunun
  • Benim için de Medal of Honor Airborne dünyanın en iyi grafikli oyunudur. İlk önce Airborne sonra MW 1 gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 2 Haziran 2010; 18:07:02 >
  • belki fantasy olacak ama open world bir savaş oyunu hayalim var. şöyle çölde geçecek ve siperlere yatıp karşılıklı ateş, toplar, tanklar felan. sonra haritada git şu karargahı bas gibi görevler olacak. yolda intihar saldırıları felan. en son mahsen de saddam'ı indiriceksin gibi. bence yüzyılın oyunu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

CoD 3 oynadığım en berbat grafikli ve atmosferli CoD oyunudur duyrduklarıma bende inanamıyorum.

Valla aynen,ben 3. oyuna Call Of Duty ismini bile yakıştıramıyorum,berbat bişeydi...

2. dünya savaşını en iyi yansıtan 2. oyundur bana göre(Heleki Stalingrad Bölümleri,D-day vs),Waw 5 kuruş etmez.

MW 1-2 bana göre aynı kalitedeydi,2side son derece harika

Kısacası Treyarch Infinity Wardun tırnağı olamaz,bilmiyorum Black-Opsda değişen bişey olur mu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 2 Haziran 2010; 17:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

CoD 3 oynadığım en berbat grafikli ve atmosferli CoD oyunudur duyrduklarıma bende inanamıyorum.

Valla aynen,ben 3. oyuna Call Of Duty ismini bile yakıştıramıyorum,berbat bişeydi...

2. dünya savaşını en iyi yansıtan 2. oyundur bana göre(Heleki Stalingrad Bölümleri,D-day vs),Waw 5 kuruş etmez.

Kısacası Treyarch Infinity Wardun tırnağı olamaz,bilmiyorum Black-Opsda değişen bişey olur mu???

Görüntü ve videolardan anladığımız kadarıyla, Treyarch uyarıları dikkate almış sanırım.

Bi tartışma konusu daha açayım sizce Cod ne kadar devam eder?
    Final Fantasy gibi 13-14'lere kadar gider mi acaba? :D Satıyor sonuçta bence ilerletirler. Ama seriyi Call Of Duty ismine yakışır bir biçimde bitirmek zorundalar bence.
  • Bu ay LEVEL dergisi Haziran sayısında detaylı bir Black Ops ön incelemesi var editör Elif Akça İngiltere Hammersmith'e gidip oyunu görmüş ve izlenimlerini yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu*

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Görüntü ve videolardan anladığımız kadarıyla, Treyarch uyarıları dikkate almış sanırım.

Bi tartışma konusu daha açayım sizce Cod ne kadar devam eder?
    Final Fantasy gibi 13-14'lere kadar gider mi acaba? :D Satıyor sonuçta bence ilerletirler. Ama seriyi Call Of Duty ismine yakışır bir biçimde bitirmek zorundalar bence.

Kaça kadar devam eder bilmemde yalvarıyorum şu oyunun motorunu bi değiştirsinler artık

Hala patlamalar Playstation 2 kalitesinde,milyonlar satmış bir savaş oyunu serisi artık Ghost Recondakine benzer patlama efektini koyması lazım,malesef Black-Opsin videosunda patlamalar yine gram gelişmemiş,ben öyle gördüm ve tabi parçalanabilir çevre,her iki konsola da fizik uygulamaları yapabilesin diye 3.2ghzde çalışan 6-7 Threadli işlemciler koymuşlar,zahmet edip bişeyler yapsalar artık.....
  • quote:

Bu ay LEVEL dergisi Haziran sayısında detaylı bir Black Ops ön incelemesi var editör Elif Akça İngiltere Hammersmith'e gidip oyunu görmüş ve izlenimlerini yazmış.

Isterse uzaya gıtsın haber yapsın o dergıyı hayatta almam Yınede bılgı ıcın sagol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Bu ay LEVEL dergisi Haziran sayısında detaylı bir Black Ops ön incelemesi var editör Elif Akça İngiltere Hammersmith'e gidip oyunu görmüş ve izlenimlerini yazmış.

Isterse uzaya gıtsın haber yapsın o dergıyı hayatta almam Yınede bılgı ıcın sagol

:) LEVEL bence türkiyedeki en iyi oyun dergisi gerçekden çok kaliteli editörleri var tek kötü yanı bu işi para için yapıyolar olmaları sitelerinde doğru düzgün bi haber veya bi inceleme yok ama hepsi dergide var
  • Multiplayer Teaser

• multi
  • ekran görüntüleri ve videolar süper görünüyo
  • güzel olcağa benziyor.ama oyunu infiniward ın yapmaması çok da sorun değil bence.sonuçta diğer şirketin başarısını cod 5 te gördük.
  • Multiplayer videosunu izledim. Oyun biraz simülasyona yaklaşmış diyebilirim. MW2 de göze batan kocaman puanları, nasıl öldürdüğünü gösteren ödülleri kaldırmışlar. Silahlar çok iyi. Umarım arcade olmaz oyun... Ne diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.