Şimdi Ara

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII--- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
0
Favori
71.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 28 Mayıs 2010; 22:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Yeni ekran görüntüleri müthiş!

TIKLA

Teşekkürler
  • Görüntüler için teşekkürler Treyarch aşacak kendini artık bundan eminim.

Bu karakter yeni COD efsanesi olabilir IW nin yarattıklarından sonra.

Call Of Duty: BLACK OPS ---ANAKONU--- OYUN ÇIKTII---
  • Treyarch

COD WaW da muhtesemdi
  • COD küllerinden doğucak mükemmel görünüyor ağzım sulandı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

COD küllerinden doğucak mükemmel görünüyor ağzım sulandı..

Hiç ölmediki :D Yanlız Treyarch uyarıları dikkatine almış dersine çalışmış :D Çok güzel görüntüler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu*

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

COD küllerinden doğucak mükemmel görünüyor ağzım sulandı..

Hiç ölmediki :D Yanlız Treyarch uyarıları dikkatine almış dersine çalışmış :D Çok güzel görüntüler var

yok hocam yeni bir firma ve yeni bir geliştirici ekip o bakımdan öyle dedim malum eski gelişrici ekip dağıldı
  • Bir COD 2 veya 4 seviyesinde oyun bekleyenler yanılacaklar bana kalırsa WaW'dan biraz daha iyi olur olursa da,şahsen Respawn'ın yeni serisi ve MoH'u bekleyeceğim..
  • Diğer görüntüleride koyalım buraya..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Bir COD 2 veya 4 seviyesinde oyun bekleyenler yanılacaklar bana kalırsa WaW'dan biraz daha iyi olur olursa da,şahsen Respawn'ın yeni serisi ve MoH'u bekleyeceğim..

MoH belki ama Respawn CoD gibi bir FPS yapmak istemediği için kuruldu zaten yani büyük ihtimalle E3 2010 da duyuracakları ilk oyun CoD,BF gibi bir FPS oyunu olmayacak ayrıca BC ve MoH un EA in elinde olmasıda benim bu görüşümü kuvvetlendiriyor.
  • Harita kolumuzda galiba Karlı bölümler süper olucak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Bir COD 2 veya 4 seviyesinde oyun bekleyenler yanılacaklar bana kalırsa WaW'dan biraz daha iyi olur olursa da,şahsen Respawn'ın yeni serisi ve MoH'u bekleyeceğim..

MoH belki ama Respawn CoD gibi bir FPS yapmak istemediği için kuruldu zaten yani büyük ihtimalle E3 2010 da duyuracakları ilk oyun CoD,BF gibi bir FPS oyunu olmayacak ayrıca BC ve MoH un EA in elinde olmasıda benim bu görüşümü kuvvetlendiriyor.

Valla bunca yıldır sadece FPS'ye yoğunlaşmış bir firma yeni bir türe ne kadar geçmek ister bilemiyorum,ayrı olarak Bungie'de var unutmuşum bakalım ondan ne çıkacak..
  • oyunu infinity ward yapmıyor oynamaya deymez... trnyche midir nedir o ameleler yapıyor oldukça kötü yapmakta üstlerino yok ve istikrarlı bir biçimde cod serisini bozuyorlar cod3-cod5 şimdide bu infinity ward ın oyun motorlarını kullanıyorlar yinede yapmayı beceremiyor beceriksizler bunların cod serisi üzerinde ne tarz bir hakları anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Treyarch

COD WaW da muhtesemdi

zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşım ama cod2 bile cod waw dan daha kalite kusura bakma öyle gerizekalı bir yapay zeka görmedim ben hayatımda... oyun hatalarıda yüzlerce var baştan sağma bir oyun yapmışlardı cod3 de de cod5 de de insan yaptığı oyunu bir kaç kişiye oynatır onay alır nasıl olsa call of ismi var diye yayıyorlar piyasaya millet alıyor rezil diyor seneye infinity ward coşturuyor tekrar codkolig oluyorlar
  • Xbox live dan trailerını indirdim gerçekten süper... Bekliyorum canla başla. bugün de MW2 yi bitirdim uzun zamandır son bölümü oynamıordum bitti nihayetinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLBye

Xbox live dan trailerını indirdim gerçekten süper... Bekliyorum canla başla. bugün de MW2 yi bitirdim uzun zamandır son bölümü oynamıordum bitti nihayetinde

Geç kalmışsın biraz hocam :D
  • MW2 rezaletinden sonra Treyarch umarım güzel yapar bu sefer. Waw'ı da sevmemiştim ama MW2 den güzeldi en azından. Cod3 kalitesinde olsa keşke black Ops. Yeter de artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

MW2 rezaletinden sonra Treyarch umarım güzel yapar bu sefer. Waw'ı da sevmemiştim ama MW2 den güzeldi en azından. Cod3 kalitesinde olsa keşke black Ops. Yeter de artar.

COD3 ?? Okuduklarıma göre çoğu kişi en kötü COD diyor 3 için Treyarch bu sefer o kadar kötü yapmaz IW kadar olmasa da..
  • Treyarch bu oyunla artık kendini kanıtlamalı.Sürekli yükselen bir ivmeleri var.Mw1 i geçemekdikleri sürece tam manasıyla bir COD stüdyosu olamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfgangg -- 1 Haziran 2010; 23:46:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

MW2 rezaletinden sonra Treyarch umarım güzel yapar bu sefer. Waw'ı da sevmemiştim ama MW2 den güzeldi en azından. Cod3 kalitesinde olsa keşke black Ops. Yeter de artar.

COD3 ?? Okuduklarıma göre çoğu kişi en kötü COD diyor 3 için Treyarch bu sefer o kadar kötü yapmaz IW kadar olmasa da..

MW1 den sonra Cod3 gelir benim için. Hala o grafik kalitesinde Cod gelmedi zaten piyasaya.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.