Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.413
Cevap
20
Favori
117.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haftasonuna geldik tabi. artık ne içiyorsan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 16 Kasım 2018; 23:28:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

arkadaşlar oyunu US Psn'den hiç alan var mı? şuan orda 255 TLye geliyor, almak istiyorum ama Online'da Lag Mag olur mu bilen var mı. Gerçi Blackout Beta'sını Us psn'den hesap acip oynamistim sıkıntı olmamisti diye hatirliyorum.
    İstanbul oturuyorum, fiber internetim var 65 ping alıyorum lag sorunu yaşamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynarken 4-5 kere konrol ettim. bende çıkmıyor. nedir bilemedim
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Bu şey sanırım ya perklerde şahin ve ayak izini alınca oluyor. Düşmanın ayak izini gösteriyodu sanırım. Sizin sayenizde kavradım baya oyunu

:) alkol kullanmıyorum ya. Şaka değil;bak bi sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    wayyyy. helal valla
  • kabune kullanıcısına yanıt
    options>barrack>leaderboard>core>teamdeathmatch bakarsan sen ve senin arkadaş listendekilerin K/D gösterir. bendekiler: 1, bilemedin 1,8 kıvamında çocuklar. sende nasıl 300 500 lük arkadaşlar var bilemedim.
    sen iyisinde, senin çevren kötü
  • Rica ederim

Teşekkür ederim

• Maddox lvl max oldu operator mod diye bir şey yazdı ekranda bu nedir silaha eklenti mi geldi takılıyorsa nasıl takılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

options>barrack>leaderboard>core>teamdeathmatch bakarsan sen ve senin arkadaş listendekilerin K/D gösterir. bendekiler: 1, bilemedin 1,8 kıvamında çocuklar. sende nasıl 300 500 lük arkadaşlar var bilemedim.
    sen iyisinde, senin çevren kötü
    Arkadaş sıralaması değil;dünya genel sıralamasından bahsediyorum yahu. Aşağıdaki linke tıkla görürsün. Link işe yaramazsa senin verdiğin internet sitesine girdiğinde leaderboard a tıkla all platform de ve altındakini de kd ratio işaretle.

Bf de de vardı böyle aşırı yüksek kd ler ama hadi bf için helikopterden uçaktan inmiyor da bu sekilde diyorduk;peki küçücük haritada bu kd nedir ya? Biri bana açıklasın;moralim bozuldu.

https://cod.tracker.gg/bo4/leaderboards/all/KDRatio

Moralini bozma gel bf ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger. S kullanıcısına yanıt
    :) locker 1000 ticket sa doydum;bfv ise de su an için hiç iştahımı kabartmıyor. Belki ilerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 17 Kasım 2018; 5:4:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukachuu

Maddox lvl max oldu operator mod diye bir şey yazdı ekranda bu nedir silaha eklenti mi geldi takılıyorsa nasıl takılıyor?
    ozel eklenti oluyor soyle soyleyeyim seri atarken silah bunu takinca burst yani tek tek atmaya baslicak kulllanmak istersen sayet kartlardan operator mod olanini sec kullan 👍

• Tamam teşekkür ederim

• Uncy kullanıcısına yanıt
    airties modemlerde upnp diye birşeyi kapatınca düzeliyodu sanırım.

Dun gece mafettik bu gece de mafetcez bf 5 cikana kadar her gece mafedicez.Ben sana sunu soylyeyim mehmet bf 5 ciddi ciddi cok iyi olacak.Bende ilk yadirgamistim ama sonradan fikrim degisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su KD olayına takılmamak lazım. Öyle gruplar varki komple grip hergün bam bam bam. Neye şaşırıyoruz anlamıyorum.

Sen ben ortalama oyuncularız. He sırf KD möhemmel olsun diye oraya buraya yatanları saymıyorum.

• Hard Core TDM oynuyorum. Twitch'de canlı yayındayım.https://www.twitch.tv/serothesnake
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.