Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.414
Cevap
20
Favori
117.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mehmet aslında anlamıştım da anlamak işime gelmedi aslında bakıp moralim bozulmasın diye işi şakaya vurmuştum
    o listede ki birinciye detay inceledim. 4000 küsür K/D si olan. adam hiç ölmemiş. bu teorik olarak mümkün değil. sanırım sadece custom game oynayıp listede sıraya oynuyorlar.
    youtuberlar videoları için gönüllü/paralı oyuncular var duyuyoruz. oyunda sıkmıyor, kasmıyorlar filan. iste senin için toplanırız. döne döne kesersin bizi olur sana 10,0 K/D oranı
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    silah geliştirmenin son aşamasında operatör mod açılıyor, her silahta yok ve olanlarında operatör mod özellikleri birbirinden farklıdır.
    Kullanman için perklerden operatör mod kartını kullanman lazım. bunu açtığında silahın iki perk kutucuğu birleşir ve mu modu seçip kullanabilirsin.
    bir tane operator mod kartı+2 tane silah eklentisi ile toplam 3 tane perki bu işe ayırman gerekir. şahsi fikrim; özellikle maddox için gerek yok. dene, tadını al. o kadar
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Denedim pek beğenemedim

55lvl oldum prestige yapsam mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum, dün HC killconfirm oynuyorum. bizim takıma süper oyuncular düşmüş, karşı takımı ezip geçiyoruz. son dog tag i aldım. oyun bitti. arkasından mesaj geldi. bizim takımın iyi oyuncularından: "scoretreaklerimizi kullanmadan oyunu bitirdin sağol" meğerse score kasıyorlarmış. levellarına baktım biri 173, biri 250 civarı.
    önce moralim bozuldu işi bozdum diye, sonradan karşı takıma büyük sevabım dokunduğuna karar verdim. karşı takım kafayı kaldıramayacaktı. bu arada bizde adam öldürecek ama dog tag toplamayacaktımışız.
    benzer işi geçen hafta chaos dominationda yaptılar. kimse bayrak almıyor, oyun çok geç bitiyor. steak kasıp K/D kasıyorlar.
    yap yap kaçırma :)
    Swordfishte çok güzel silahmış biraz bu levelde kalıcam tokenle ne açsam karar vermem lazım

bak işte swordfishin operator modu nefistir. dene derim
    Bakalım 5 li atıyor sanırım. Teşekkür ederim yardımınız için

• Hep hayalini kurdum;ilk 20-0 yaptıktan sonra gönlüm de 40-0 bitirmek vardı. Allah ta gönlüme göre verdi ve oldu. Dileyene de izlemek kaldı :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    ahahaha, izlerken gulmekten agzim agridi :)) yakisir kardesime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

ahahaha, izlerken gulmekten agzim agridi :)) yakisir kardesime
    bide bana sor sahinim oy oy oy 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Hep hayalini kurdum;ilk 20-0 yaptıktan sonra gönlüm de 40-0 bitirmek vardı. Allah ta gönlüme göre verdi ve oldu. Dileyene de izlemek kaldı :))

gulmekten cogu adami vuramadim valla super eglendim cok zewkli oyun be bide ping 56 80 arasi ise gaymak gibi oluyor tesekkurler mehmetim 😊

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    :)) eyvallah

• 4 kişi HardCore TDM'deyiz. Oyuna katılmak yada izlemek isterseniz twitch linkihttps://www.twitch.tv/serothesnake
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Benim yerime de vurmuşsun abi :)

• bu oyunda ds4 yöntemi çalışıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

bu oyunda ds4 yöntemi çalışıyor mu
    Çalisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 18 Kasım 2018; 4:48:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Benim yerime de vurmuşsun abi :)
    :) ya sen nerelerdesin? Bitir şu işleride gel artık;bekliyoruz.

• IYI. SEYIRLER. 😎😎😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

IYI. SEYIRLER. 😎😎😎😎
    Yine bir şekilde mantisle bf deki gibi tank işine girmissin haa :)) klisenin girisindeki adam çok komik. Gördüğü yabancı cismi tanımlamaya çalışıyordu sanırım :))

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.