Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.410
Cevap
36
Favori
104.047
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> ★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★
Giriş
    960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Yas kac hocam
    Araştırma konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TolgaTanyeli

Bu arada Türkiye genelini bilmiyorum ama donanim haberde şuana kadar hardcore modunda hiç ölmeden en çok adamı vurma rekoru benim elimde diye düşünüyorum. :)

Paylaşmış olduğum 1dk 26 saniyelik videoda hiç ölmeden aldığım kill sayısı x10 dur forumda başlatmış olduğum challenge ortadadır kendine oyuncuyum diyen tüm arkadaşlar bu challenge a katılabilir. Bu challenge ı başlatmamdaki asıl amaç hem forumdaki en iyi hardcore oyuncu arkadaşları gün yüzüne çıkartmakla kalmayıp hemde elaleme donanim haber den nasıl oyuncular çıkarmış onuda göstermek olacaktır eğer Türkiye genelindeki haberimiz olmadığı rekorlar da ortada ise asıl amacımız o rekorlarıda kırmak olacaktır.

Evet arkadaşlar challenge da Kurallar basit sadece ateşli silahlar ile aldığınız killer sayılacaktır tabanca olsun sniper riffle smg lmg shotgun olsun bıçak çekiç ve digerleri ateşli silahlar harici ile alınan killer sayilmayacaktir mesela benim en son paylaşmış olduğum video da 1 kill i elektro itici kalkanla almışım x11 olan rekorum x10 a düşmüş bulunmaktadır silah dipçiği ile alınan killer de geçerlidir sadece roket atar air strike ve classlarin sağladığı ekipmanlarla alinan killer sayilmayacaktir seraph ın meşhur boğa deviren 6lı patlar silahı ile alınan killer de geçerli sayılacaktır ve diğer ismi aklımda olmayan elektrikli sniper ı olan elemanın aldığı killer de geçerli sayılacaktır geçerli sayılmayacak olan killer elektrikli itici kalkan dikenli tel köpek bomba atar el bombası duvara yerlestirilen lazerler vesayire
    hocam hardcore hiç oynamam ama 11 kill banada az geldi yani benim en yüksek 15 kill ruthless yada relentless madalyam var millet nükleer madalya alıyor 25 kill ile tabi bunlar scorestreak hariç kendi elimizle aldığımız canlar olmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyldechild -- 27 Aralık 2018; 17:30:24 >
    |
    |

Sözde daha önceden de belirttiği gibi beni bloklayacak olan arkadaş bakiyorum hala bloklamamis bugüne kadar aldigim ve foruma paylastigim hiçbir kill videolarimi cekemedigini biliyorum sen bitaraflarini da yirtsan bu kadar kill alamayacagininda farkinda olmalisin ki bizim gibi adamlar böyle videolar paylasinca veya challenge baslatinca kiskancliktan ne bk yiyecegini sasiriyorsun değilmi? seni cok iyi anliyorum kardes birgün sende böyle güzel killer alirsin üzülme :) bu arada seni sosyal medya üzerinden de arattim burdan yüzüne soyleyemediklerimi ordan soylemek için ama gerçekten çok sansliymissin erhan biçer adında Çok adam varmış uzun lafin kisasi seni bulamadım oralarda herneyse benimle artik ugrasma cekemiyorsan blokla burada birşeyler yapmaya calisiyoruz saygi duy senin ve diger malum bi kac kisinin gicikligina gidecek zoruna gidecek ne yapiyorum ulan burada banada anlatsana bende bileyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 27 Aralık 2018; 20:20:51 >
    |
    |
    eBRiHanceR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Niye celalleniyorsun kardessss muhattap alacagim kisinin yasini ogrenmek ve ona gore cevap yazmak istedim ve de cevap yazmama gerek olmadigini gordum kardesss sana iyi challenge lar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stranger. -- 27 Aralık 2018; 20:18:59 >
    |
    |
    TolgaTanyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Solo hardcore 10 11 kill gayet iyi bir skor.Party 2 3 arkadas girip oynayip skor almakla ayni sey degil solo hardcore oynamak.Oyunda skill based match making var.Milyonluk abonesi olan cod youtubeculari bile solo objective mod oynamamaya calisiyor ozellikle.Oyunun eslestirme sistemi cok kotu.Adamlar core tdmde derece kasiyor hep.

Bu malum erhan biçer yani forumdaki nikiyle ebihancer midir nedir artık her ne ise o kişi nin yüzünden sanada biraz çıkış yaptım kusura bakma kardes

|
    |
    Stranger. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam ben bu rekoru 15 e hatta 20 ye çıkartmayı arzuluyorum ve kendi rekorlarimi tekrar tekrar kirip bu forumdaki bazi beni cekemeyen malum kişilerin yüzlerine yüzlerine de vurmaya devam edeceğim olumsuz yorumların içinden böyle olumlu yorumlarda görmek beni azda olsa rahatlatiyor eyw reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 27 Aralık 2018; 20:47:30 >
    |
    |
    -Dark Poison- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Sözde daha önceden de belirttiği gibi beni bloklayacak olan arkadaş bakiyorum hala bloklamamis bugüne kadar aldigim ve foruma paylastigim hiçbir kill videolarimi cekemedigini biliyorum sen bitaraflarini da yirtsan bu kadar kill alamayacagininda farkinda olmalisin ki bizim gibi adamlar böyle videolar paylasinca veya challenge baslatinca kiskancliktan ne bk yiyecegini sasiriyorsun değilmi? seni cok iyi anliyorum kardes birgün sende böyle güzel killer alirsin üzülme :) bu arada seni sosyal medya üzerinden de arattim burdan yüzüne soyleyemediklerimi ordan soylemek için ama gerçekten çok sansliymissin erhan biçer adında Çok adam varmış uzun lafin kisasi seni bulamadım oralarda herneyse benimle artik ugrasma cekemiyorsan blokla burada birşeyler yapmaya calisiyoruz saygi duy senin ve diger malum bi kac kisinin gicikligina gidecek zoruna gidecek ne yapiyorum ulan burada banada anlatsana bende bileyim ?
    Birbirinizi bir oyun icin kirmayin bunlar eskidi ben size hanginiz iyi oyuncu soylim isterseniz

Hacım benim kimseyi kırdığım yok burada bu güne kadar adam akıllı bu forumda takılmaya çalıştım kimseyi kırmadan kimseyle uğraşmadan kimseyi çekememezlik veya kıskançlık hiç yapmadım bu benim karakterimdir ben yasadigim hayatta da böyleyim hickimseyi kiskanmam veya cekememezlik etmem çünkü dobra dobra bir karakter yapisina sahip bir bireyim ben sadece malum şahısa haddini bildirdim 1 değil 2 değil bu kadar da bir oyun için forumda tanimadiğın bir insanı çekememe nedir abi ya ? Ben bunlara ne yaptimki ? Ben forum olsun black ops 4 konusu olsun sırf biraz daha şenlensin diye bir aktivite bir challenge başlattım adamlar buna bile tahammül edemedi :) bugun çıksa biri bu forumdan benim gibi oyunda aldigi killeri paylaşsa buraya 20 rekor aldiğını belirtse videosunu paylaşsa mesela kıskanmak yerine sahsen kendisini ilk tebrik eden ben olurum ve baskasina kaptirdigim rekoru tekrar kirmak adina yine mücadeleye girerim kiskanmak ve cekememezlik ozellikle de bir video oyun için :) bizim kitabimizda yoktur olamaz olamayacaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 27 Aralık 2018; 21:57:6 >
    |
    |
    FLOZOF_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Hacım benim kimseyi kırdığım yok burada bu güne kadar adam akıllı bu forumda takılmaya çalıştım kimseyi kırmadan kimseyle uğraşmadan kimseyi çekememezlik veya kıskançlık hiç yapmadım bu benim karakterimdir ben yasadigim hayatta da böyleyim hickimseyi kiskanmam veya cekememezlik etmem çünkü dobra dobra bir karakter yapisina sahip bir bireyim ben sadece malum şahısa haddini bildirdim 1 değil 2 değil bu kadar da bir oyun için forumda tanimadiğın bir insanı çekememe nedir abi ya ? Ben bunlara ne yaptimki ? Ben forum olsun black ops 4 konusu olsun sırf biraz daha şenlensin diye bir aktivite bir challenge başlattım adamlar buna bile tahammül edemedi :) bugun çıksa biri bu forumdan benim gibi oyunda aldigi killeri paylaşsa buraya 20 rekor aldiğını belirtse videosunu paylaşsa mesela kıskanmak yerine sahsen kendisini ilk tebrik eden ben olurum ve baskasina kaptirdigim rekoru tekrar kirmak adina yine mücadeleye girerim kiskanmak ve cekememezlik ozellikle de bir video oyun için :) bizim kitabimizda yoktur olamaz olamayacaktir
    Eskiden oyuncular kd ve win kd siyle yarisirdi bir oyuncuyu videoyla degerlendiremezsin bir oyuncunun win kd ve accurcy ye bakilir mac kazanamiyosan zaten iyi oyuncu degilsin kendine iyi oyuncu diyosan zaten win kd iyi olur seni cekemeyenlermi var forumda yaz kill kd ni yaz win rationu sussunlar yaz hadi bekliyoz

Orijinalden alıntı: FLOZOF_

Eskiden oyuncular kd ve win kd siyle yarisirdi bir oyuncuyu videoyla degerlendiremezsin bir oyuncunun win kd ve accurcy ye bakilir mac kazanamiyosan zaten iyi oyuncu degilsin kendine iyi oyuncu diyosan zaten win kd iyi olur seni cekemeyenlermi var forumda yaz kill kd ni yaz win rationu sussunlar yaz hadi bekliyoz

Alıntıları Göster
    Bu vatandaş bizi yanlış anlamış. "araştırma konusu" diye yazdığım yazıda bile bunun ne yazdıklarını okumadım. Neler yazdığını az çok tahmin ettigimden. Kaldı ki bunun videolarını da en fazla 2 defa açıp izlemişimdir. Ve son yazdıklarını da arkadaşlarım ekran görüntüsü atarak okudum. Blok listesinden kaldırıp okumaya bile gerek duymadım ne yazdigini. Bu insan benim gözümde, o derece gereksiz, boş konuşan, ve enaniyet tavan yapmış asosyal egoist bir insandir kendisi. Benim bu insanla olan sıkıntım foruma yazdığı yazıların iticiliği ve insanlara kendini kanıtlama çabasiydi. Geçenlerde birisine yazmıştı bu forumda çok kişi ile tartıştım çoğunu da foruma gömdüm diye yazmış. O yüzden benim abim; cahille girme münakaşaya, ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık eder adabına.

Ama gerçekten hiç bakmamıştım merak bile etmemiştim fakat şimdiki merakımdan bi bakayım dedim statlarina nasılmış diye. Gözüm kanadı. 0/7 ile win almak baya pro oyunculuk işi ;)

J4CK4LL

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Bu vatandaş bizi yanlış anlamış. "araştırma konusu" diye yazdığım yazıda bile bunun ne yazdıklarını okumadım. Neler yazdığını az çok tahmin ettigimden. Kaldı ki bunun videolarını da en fazla 2 defa açıp izlemişimdir. Ve son yazdıklarını da arkadaşlarım ekran görüntüsü atarak okudum. Blok listesinden kaldırıp okumaya bile gerek duymadım ne yazdigini. Bu insan benim gözümde, o derece gereksiz, boş konuşan, ve enaniyet tavan yapmış asosyal egoist bir insandir kendisi. Benim bu insanla olan sıkıntım foruma yazdığı yazıların iticiliği ve insanlara kendini kanıtlama çabasiydi. Geçenlerde birisine yazmıştı bu forumda çok kişi ile tartıştım çoğunu da foruma gömdüm diye yazmış. O yüzden benim abim; cahille girme münakaşaya, ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık eder adabına.

Ama gerçekten hiç bakmamıştım merak bile etmemiştim fakat şimdiki merakımdan bi bakayım dedim statlarina nasılmış diye. Gözüm kanadı. 0/7 ile win almak baya pro oyunculuk işi ;)

Alıntıları Göster

bunun uzerine iyi gider

|
    |
    J4CK4LL

quote:

Bu malum erhan biçer yani forumdaki nikiyle ebihancer midir nedir artık her ne ise o kişi nin yüzünden sanada biraz çıkış yaptım kusura bakma kardes

senin istatiklerin

zaaaa

|
    |
    J4CK4LL

quote:

Sizde laf çok icraat yok :) bizde hem laf çok hemde icraat çok.. bunuda videolarla kanitliyorum zaten. siz bekleyin hic ölmeden 20 kill aldığım videoyu da birgün yüzünüze yüzünüze vurdugum gün geldiginde bakalim yine böyle konusabilecekmisiniz :) arkadaş bir resim paylaşmış sanki çok kötü bir tablo var ortada kendisininkini paylassa sanki cok iyi bir tablo cikacak ortaya ulan ben bu oyunu 5mbs internet le oynuyorum zaten 5 mbs ye bu kadarı gelip beni tebrik etmelisin o 5mbs internet hizi ile böyle killer aldığım için dalga geçmek ne hacet ? :) oyunculuğuma bok atmak hiçkimsenin haddine değil burda ben burda hiçkimsenin oyunculuğuna bok atmiyorsam herkesin gameplay videosuna saygi duyuyorsam dalga gecmiyorsam kimsede benim oyunculugumu sorgulayamaz yada dalga gecemez biz burada sadece bir challenge baslatmak istedik amacimiz hiçkimse ile uğraşmak degildi biz burda sadece rekabet olsun istedik amacimiz hickimseyi ezip yerin dibine sokup alay etmek degildi benim a sosyal ve egoist olduğunu dusunen dallama duysunki benim bu foruma attığım çoğu mesajlarin asıl amacı bu forumdan esport takımı cikartip yurtdışındaki turnuvalara adam cikartmakti zamaninda da dh yönetimine sesimi de duyurmayı çok uğraşışımdır inanmak istemeyenler daha önce açmış oldugum konulara bakabilir ve hicbirzaman hickimse tarafindan da iplenmedim bunuda kabul ediyorum o kadar cabalarima ragmen hiçkimsenin umrunda olmamıştım sen belki bizi kendince boş işlerin adamı olduğumuzu dusunmektesindir :) bu son challenge uğraşlarımlada forumdaki en iyi hardcore oyunculari bir araya getirip bir clan altinda toplamakti ama kendileri bunu goremeyecek ve anlayamayacak kadar kör ve dallama olduklari için hicbir zaman asıl amacı veya amaçları anlayamadı her neyse ıstediği kadar beni küçük görüp dalga geçip makaraya alsinlar gram zoruma gidiyorsa serefsiz olayim :) ben sözümün eriyim hardcore mod da ölmeden 20 kill aldığım vakit sizinle görüşeceğiz tekrar.. şimdi artık hiç konusmamak üzere susuyorum ama o gün geldiğinde tekrar görüşeceğiz
    senin forumu kirlettiggini dusunuyorum EGOOOO Tavan yahu kimse bilmek zorunda degilki senin skor yaptigini yok oyle yok boyle demisinki yok avrupa capinda adam toplamak bi kere ESL oyunlarinda senin istedigin gibi kurallar yok 🤔🤔🤔🤔

|
    |
    bir ergenin egosunu ucuz bir şekilde tatmin etmeye çalışmasını acıyarak izliyoruz. Normalde bu konulara yorum yazmam ama bir cod sever olarak daha fazla dayanamadım. Vurılmadan 10 20 kill almak ile iyi bir oyuncu olduğunu zannetmek nedir ya. Bizim grup arkadaşlarımız onu her maçta alıyor ;) tabi böyle ucuz insanlarla kimse arkadaşlık etmeyeceği için tek takılıyor bu arkadaş sürekli sanırım. O yüzden cod dünyasında neler olup bittiğinden Haberi yok. Biraz sosyalleşmeni tavsiye ederim. Sözlerimi şu güzel atasözü ile bitirirken herkese iyi akşamlar diliyorum.

"el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış."

Not: senle tartışmak için yazmadım bunu, o yüzden cevap yazmazsan sevinirim. Çünkü senin gibi boş insanlara ayıracak daha fazla boş vaktim yok. O yüzden bu konu ile ilgili başka mesaj yazmayacağım.

|
    |
    Ben suna inaniyorumki bu forumda ozellikle de bu konu altında beni küçük gören herkesi bu oyunda ezer geçerim yiyorsa gelin hardcore free for all oynayalım bakalım kim daha iyi görelim hodri meydan cellat ve ebibhancer siz ikiniz bir olun ben tek ozelikle ikinize karşı oynayip sizi hardcore free for all da rezil edip birde bunu video ya kayit altina alip burda paylaşmayı ve sizi rezil etmeyi çok istiyorum özellikle de ikinizi kendinize güveniyorsanız ben her zaman hazirim hadi bakalım :) ne emmeye geliyorsunuz bari gömmeye gelin bakalim ne kadar gömücüsünüz ne kadar oyuncusunuz kendinize ne kadar güveniniz tam görelim hadi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 28 Aralık 2018; 23:56:23 >
    Eski Kullanıcı Adı:
    J4CK4LL

quote:

Ben suna inaniyorumki bu forumda ozellikle de bu konu altında beni küçük gören herkesi bu oyunda ezer geçerim yiyorsa gelin hardcore free for all oynayalım bakalım kim daha iyi görelim hodri meydan cellat ve ebibhancer siz ikiniz bir olun ben tek ozelikle ikinize karşı oynayip sizi hardcore free for all da rezil edip birde bunu video ya kayit altina alip burda paylaşmayı ve sizi rezil etmeyi çok istiyorum özellikle de ikinizi kendinize güveniyorsanız ben her zaman hazirim hadi bakalım :) ne emmeye geliyorsunuz bari gömmeye gelin bakalim ne kadar gömücüsünüz ne kadar oyuncusunuz kendinize ne kadar güveniniz tam görelim hadi :)
    senin gibi EGOLU insanlar birak oyun oynAmayi halay bile cekmem kendi kendine ye bitir simdi coluk cocukla mac yapmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C3LLAT_TR -- 28 Aralık 2018; 23:56:0 >

Yiyorsa gelirsin veya gelirsiniz teklif var ısrar yok. Dediğim gibi sizi bu oyunda ezmeye ben herzaman hazırım teklifi kabul edip etmemek beni oyunda gömüp gömmemek size kalmış tabi bu işin sonunda dalga geçtiğiniz adama karşı + black ops 4 bölümünde rezil olmakta var :) hadi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 0:3:38 >
    |
    |
    C3LLAT_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adam o kadar israr etmis davete icabet gerekir.Hadi bakalim basarilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    C3LLAT_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zamnetmiyorum geleceklerini çünkü isin sonunda rezil olmayı kaldiramayabilirler :) eğer şayet bu ikisi ebibhancer ile cellat karşıma çıkma cesaretini gosterirlerse onlara karşı sadece pistol ile oynayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 0:36:44 >
    |
    |
    Stranger. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.