Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.410
Cevap
36
Favori
104.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> ★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★
Giriş
    955 Mesaj
    Iddaliysaniz oynayin video atin sonucta rekabetci bir oyun bu okudugum kadariyla tolga arkadasi yorumlarini yanlis buldum ama davet ediyorsa atin bir free for all bende rekabeti seven bir insanin hardcore olmasa ben bile gelirdim heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kardeş ne olursa olsun bugüne kadar benim bu forumda attığım yorumlarım hiçbir zaman hickimseyi küçük düşürücü olmamıştır veya hickimsenin oyunculuğunu ayaklar altına da almamişimdir yada oyunculuğun 5 para etmediğini söyleyip kimseyide yerden yere vurmamisimdir.. bazılarının bana yaptığı gibi eger varsa oyle bir mesajım göstersinler kendimi forumdan sinirsiz uzaklastirmazsam en adi serefsiz ben olayim.. Doğrudur forumda kendimi kanıtlama çabası içerisine girmisimdir bunu inkar edemem WW2 oyunu çıktığından berri bunu hep yapmisimdir ww2 konusundaki arkadaşlar da bilir bunu ama herşey bir clan kurabilmek icindi daha öncede söyledim şimdi de söylüyorum benim tek derdim en sonki başlatmaya çalıştığım challenge ile hem hep birlikte eğlenmek hemde forumdaki hardcore oyuncularını gün yüzüne çıkartmak vede kabul ettikleri takdirde onları toplayıp bir hardcore clanı kurmaktı. Bu bir suc muydu? Veya bu bir a sosyallik egoistlikmiydi? ama bu ikisi her defasında gelip beni yerden yere vurdu yanliz cellat daha önce bunu yapmazdı hatta kendisi oyun daha cikmadan beni psn de ekleyip az biraz muhabbet etmiştik sonra ne olduysa beni arkadaş listesinden çıkarttığını farkettim kendisine herhangibir yanlışım olmadığı halde diyecek söz yok gene kendi bilir fakat ebibhancer denilen arkadas oldum olasi paylaştığım kill videolarini da cekememistir zaten bu apaçık ortadadir sayfalari geriye geriye doğru alip gecmisteki yorumlarida okursaniz anlarsiniz beni hep forumda bloklayacagini belirtmiştir ama yapmamıştır halada yorumlarımı gördükçe patavassizca cevaplar vermeye beni ezmeye çalışır herneyse en sonunda kendimce böyle bir organizasyon başlatalım dedik birden beni ayaklar altina almalar oyunculuguma dalga gecmeler egoist ve a sosyal oldugunu soylemeleri ben sadece gülüp geçiyorum birşey demiyorum :) ben diyecegimi dedim zaten onlara daha bu saaten sonrada diyecek lafım olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 1:14:22 >
    |
    |
    SirAlex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TolgaTanyeli

Kardeş ne olursa olsun bugüne kadar benim bu forumda attığım yorumlarım hiçbir zaman hickimseyi küçük düşürücü olmamıştır veya hickimsenin oyunculuğunu ayaklar altına da almamişimdir yada oyunculuğun 5 para etmediğini söyleyip kimseyide yerden yere vurmamisimdir.. bazılarının bana yaptığı gibi eger varsa oyle bir mesajım göstersinler kendimi forumdan sinirsiz uzaklastirmazsam en adi serefsiz ben olayim.. Doğrudur forumda kendimi kanıtlama çabası içerisine girmisimdir bunu inkar edemem WW2 oyunu çıktığından berri bunu hep yapmisimdir ww2 konusundaki arkadaşlar da bilir bunu ama herşey bir clan kurabilmek icindi daha öncede söyledim şimdi de söylüyorum benim tek derdim en sonki başlatmaya çalıştığım challenge ile hem hep birlikte eğlenmek hemde forumdaki hardcore oyuncularını gün yüzüne çıkartmak vede kabul ettikleri takdirde onları toplayıp bir hardcore clanı kurmaktı. Bu bir suc muydu? Veya bu bir a sosyallik egoistlikmiydi? ama bu ikisi her defasında gelip beni yerden yere vurdu yanliz cellat daha önce bunu yapmazdı hatta kendisi oyun daha cikmadan beni psn de ekleyip az biraz muhabbet etmiştik sonra ne olduysa beni arkadaş listesinden çıkarttığını farkettim kendisine herhangibir yanlışım olmadığı halde diyecek söz yok gene kendi bilir fakat ebibhancer denilen arkadas oldum olasi paylaştığım kill videolarini da cekememistir zaten bu apaçık ortadadir sayfalari geriye geriye doğru alip gecmisteki yorumlarida okursaniz anlarsiniz beni hep forumda bloklayacagini belirtmiştir ama yapmamıştır halada yorumlarımı gördükçe patavassizca cevaplar vermeye beni ezmeye çalışır herneyse en sonunda kendimce böyle bir organizasyon başlatalım dedik birden beni ayaklar altina almalar oyunculuguma dalga gecmeler egoist ve a sosyal oldugunu soylemeleri ben sadece gülüp geçiyorum birşey demiyorum :) ben diyecegimi dedim zaten onlara daha bu saaten sonrada diyecek lafım olmaz
    kendini kanıtlama ve diğer insanlarla rekabet etmek istemek gayet normal kendi modunda iyi oyuncular aramak içinde bir zorluk chalenge düşünmussun bence mantıklı sadece biraz agresif yazdığını düşündüm normal core mode a gelirsen oynarız dostum kolay gelsin bu arada takip ettiğim kadarı ile bu oyunun espor tarafına baktığımızda oyun core modunda oynanıyor hardcore değil o tarafta daha iyi oyuncular bulabilirsin bence
    |
    |
    J4CK4LL

quote:

Yiyorsa gelirsin veya gelirsiniz teklif var ısrar yok. Dediğim gibi sizi bu oyunda ezmeye ben herzaman hazırım teklifi kabul edip etmemek beni oyunda gömüp gömmemek size kalmış tabi bu işin sonunda dalga geçtiğiniz adama karşı + black ops 4 bölümünde rezil olmakta var :) hadi bakalım
    KENDI EGONLA YE BITIR KENDINI BOYLE TATMIN OLURSUN ANCAK 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6866 Mesaj

O bir ego değil benim oyunculuğuma ve şahsıma laf ettiğiniz icin ikinize karşı bir duello daveti idi size hakkimda yaptığınız ezici yorumlara karşılık forumda beni gömmeye çalıştığınız gibi birde beni oyunda gömme fırsatı verdim sadece. :) ve unutmadan altını da çizerek sunuda belirttim teklif var isar yok gelip yada gelmeme rezil edip yada rezil olma da var işin içerisinde diyede sozlerime ekledim.. Bunun neresinde egoistlik gördün anlam veremiyorum ? :)

|
    |
    C3LLAT_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WW2 de çok görüyordum kullanan kişiler çoktu apaçık belli oluyorlardı fakat black ops 4 te hiç farketmedim yada bo 4 te oluyor mu bilmiyorum işin garip tarafı benimde merak ettiğim bir konudur acaba kullanan varmi yinede bir youtube a yazıp bakmak gerek malum orada herşeyi paylasiyorlar elbet bununlada ilgili bir video mevcut olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 1:33:25 >
    |
    |
    paradisecircus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sevgili @Dante yeni nick ile @TolgaTanyeli

Şu konuyu ilk açıldığından buyana takip ederim ama kardeşim gel gelelim iki satır bişey yazmak inan içimden gelmiyor. Ne zaman girsem ya birine atışıyorsun yada ben ağayım, paşayım gibi kelimeler kullanıyorsun pişman ederim gibi manası olmayan sözler sarfediyorsun kısaca ne zaman girsem sadece sorunsun şu konuda.

Şimdi kalkıp ben hiç ölmeden bilmem kaç adam vurdum hadi sizde yapın diyorsun. Ya güzel kardeşim onu zaten şu oyunu sürekli olarak oynayan herkes yapmıştır bununla kimse övünmez kimse bununla kalkıp burda ego yapmaz. Sendeki bu ego nedir kardeşim? 8 kill i ilk kez mi alıyorsun hayatında? Adamlar buraya hergün 35-40 killi videolar atıp duruyorlar hiç mi izlemedin söylermisin lütfen? Bak sen bile tekrar yapamıyorsun yaptığın kill sayısını. Denk gelmiştir yapmışsındır bunda bişey yok ki..3-5 gün sonra yine denk gelir yine yaparsın bu ego nedir?

Oyuna davet ediyorsun adamlar neden seninle oyun oynasın ego yapan sensin sonuç olarak KD oranında gördüğüm kadarıyla berbat neyin egosu bu? Kimse korktuğundan veya çekindiğinden senle maç yapmak istemiyor olay şu ki senin boş ego yapman..

At buraya boll kill videoları koy baba gibi KD ratio nu da yap egonu kimse bişey demez, diyemez. Ama sen kalkıp ağalık paşalık ve aldığın 7-8 kill ile egoluk taslarsan olmaz kusura bakma..Başta da dediğim gibi konunun paşası olmuşsun tebrik ederim seni sayende konuya giremez olduk bunun için de ayrıca tebrikler.. Paşam çok yaşa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 29 Aralık 2018; 1:47:43 >
  • Yarbay
    6866 Mesaj

:))) sakin ol ve o elindeki kavyeyi yavaşça yere bırak biz burada kimseye düşman degiliz daha oncede defalarca dedim simdide diyorum amacim sadece hardcore oyunculara ulaşmak onlari bulup bir clan kurmak sakin ol canimin içi ne bu şiddet bu calal ? Şahsen belirtmiş olduğun gibi egoist biri olsam bu sekilde son 2 sayfada da olduğum gibi mi konuşurdum cevap verirdim acaba ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 2:21:22 >
    |
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi bak arkadaş,

Burada bana küfür edemezsin sen kimsin ki bana veya bir başkasına küfür ediyorsun. Burası senin köyünün, mahallenin arka sokağı mi sandın? Senin muhatap olduğun insanlar boş insanlar değil. Öyle sokak ağzını bir kenara bırak efendi gibi konuş diyeceğim ama o karakter sende ne yazık ki yok.

Ben seni engelleyecegim dediysem engelledim ve sadece 1 kere engelini açıp geri engelledim. Ve sırf burada diğer forum kullanıcılarının da olaya müdahil olmasıyla acaba ne sacmalamissin diye tekrar açtım ve hakikaten baya sacmalamissin be arkadaş önce sen bi silkelen ve kendine gel. Ben senin oyunculuğuna ne zaman laf ettim? Senin gibi kot kafalasini da ilk defa gördüm. Görmemiş gibi su tabancasıyla Hardcore da marifetmiş gibi adam vurmuşsun her kill için 8 tane 1'er dakikalık videoları basmissin foruma flood yapmissin. Yaptın mi? Evet yaptın! Ben ne dedim sana...? Arkadaşım video paylaşmışsin iyi yapmışsın hoş yapmışsın ama sayfaya flood yapmissin sunu tek videoda paylas bizi yorma kaydir kaydir bitmiyor sayfa dedim.. Baska bisey dedimmi sana? Bu cumlede senin oyunculuguna karsi bir laf gordun mu? Ahh benim bombos akilli forum arkadasim..

Ikincisi de; bu olaydan zaten sana gıcık oldum. Bu olayfsn bir kac gun sonra ayni suan da olduğu gibi 2 sayfa konuyu bloklamistin ve karsindaki kisiye yok seni foruma gomerim yok soyle yok boyle siz kimsiniz tarzinda konusmustun. Ve yine dayanadim ve sana dedim ki.. Arkadasim buranin aga babasi sen misin? Burayi kendi mahallenmi sandin niye hic kimse sana laf soylemiyor dedim ve bundan snra bastim sana engeli gectim sebin gibi fütursuzlarla ugrasmaam. Ve yine soruyorum! Varmi bu cümlemde senin oyunculuguna karsi bir lafim? Ahh benim daha beyni gelisimini tamamlamamis forum arkadaşım...

Ve sana ilk ve son kez diyorum. Once kendine gel ve bizim yazdıklarımızi bir oku ve anla acaba bunlar nediyor bana? Hatta dur.. Sen 1 defa okuma 3 defa oku git elini yüzünü yika gel sonra bi 3 defa daha oku. Yine yazdıklarımızi anlamazsan ne edelim ki sana kardes?

Ha bu arada gelin kapisalim dedigin insanlar senin oyununq bugune kwdar hic birşey dememistir ama sen nasil bir ayar bozukluğuna girdiysen butun laflari oyle anliyorsun. Tamam aşağıdakiler gelin kapisalimda sizi black ops da gomeyim dedigin insanların statslari. Burda gömüldün bide oyunda mi gomuleceksin. Sen benim psn listeme girecek seviyede bile degilsin. Vucut yasin buyuk olabilor. Ama akil yasin daha buyumemis maalesef..

|
    |
    Bahsedilenler: TolgaTanyeli
    Sürekli söyledim gene söylüyorum ben bu forumda hickimseyi küçük gormedim oyunculuğuna toz kondurmadim kimseyi assagilayip yargilamadim vede küfür etmedim küfür etseydim cezayı alırdım yönetimce evet doğrudur kendimi gosterme çabalarım olmustur buda sadece bölümdeki gizli kalmis hardcore oyuncularını bi nevi ortaya çıkartıp bir klan kurma adina girişmiş olduğum aktivitelerdir kimsenin ne kalbini kırıcı bir eylem gerçekleştirdim nede kimseye durduk yere bir oyun için sataştım herşey ortadadir bana saldıran sizlersiniz ben değilim sizlersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 2:30:19 >
    |
    |
    Yine soyledim tekrar söylüyorum ben hickimseyi bu konu altinda küçük görmedim oyunculuğu ile dalga gecmedim hickimseye karşı kiricida olmadim benim tek amacim forumdaki gizli kalmis hardcore oyuncularini gün yuzune cikartmak ve onlarla birlikte bir clan kurmaktı onun dışında kendimi gösterme çabalarım olmustur evet fakat bunu hickimsenin kalbini kirarak veya hickimseyi assagilayarak yapmadigimin kannatimdeyim:)

Ve son olarak eminimki kendiniz core oyuncususunuz benimde hardcore oyuncu olduğumu bildiğiniz halde core oyunlarindaki almış olduğunuz skorları benim hardcore oyunumda almis olduğum skorlarla karsilastirmaniz kadar saçma ve mantıksız bir şey böyle birşey yok :) her neyse siz susmadikca ben yine konuşurum sonucta kimsenin kalbini kirip kimseyide aşağılama gibi bir girisimde bunmadim bu konu altında ben bunu bilir bunu söylerim benim icim rahat sizler konuştukça ben yine hep aynı şeyleri hiç bıkmadan usanmadan sizler anlayana kadar size söylemeye devam edecegim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 2:55:0 >
    |
    |
    arkadaslar merhaba bu kadar kavganın içinde bir sorum olacaktı ben orta derece bir oyuncum ondan dolayı soru size basit gelebilir oyundaki kararterlerin hepsinin ayri özelligi var hangi oyuncuyu alirsam alayim özelliginin biri gitmiş yerine top gibi bisey var o gelmiş atıyorsun açiliyor ne işe yariyor onuda bilmiyorum bunu iptal edip tekrar eski özelligi aktif edebilir iyim iyi geceler

Oyuna giriyorsun hacım

1 Create a Class a basıyorsun

2 Equipment teki seçmiş olduğun Trophy system i iptal ediyorsun yani orada o bölgede hiçbirşey seçili olmamak zorunda

3 oyuna giriyorsun ve seçmiş oldugun class in verdigi özellikleri afiyetle kullanmaya devam ediyorsun

|
    |
    cevik001981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Silah ayarlarinda gear kismina trophy system eklemissin. Onu yanlis hatırlamıyorsam ucgen veya kare tuşuna basarak kaldır sonrasinda o kisima bisey ekleme sadece ustundeki kisimda stim shot olsun. Sonrasinda oyunda her karakterin kendi ozelligini kullanırsın.

|
    |
    cevik001981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Şimdi bak arkadaş,

Burada bana küfür edemezsin sen kimsin ki bana veya bir başkasına küfür ediyorsun. Burası senin köyünün, mahallenin arka sokağı mi sandın? Senin muhatap olduğun insanlar boş insanlar değil. Öyle sokak ağzını bir kenara bırak efendi gibi konuş diyeceğim ama o karakter sende ne yazık ki yok.

Ben seni engelleyecegim dediysem engelledim ve sadece 1 kere engelini açıp geri engelledim. Ve sırf burada diğer forum kullanıcılarının da olaya müdahil olmasıyla acaba ne sacmalamissin diye tekrar açtım ve hakikaten baya sacmalamissin be arkadaş önce sen bi silkelen ve kendine gel. Ben senin oyunculuğuna ne zaman laf ettim? Senin gibi kot kafalasini da ilk defa gördüm. Görmemiş gibi su tabancasıyla Hardcore da marifetmiş gibi adam vurmuşsun her kill için 8 tane 1'er dakikalık videoları basmissin foruma flood yapmissin. Yaptın mi? Evet yaptın! Ben ne dedim sana...? Arkadaşım video paylaşmışsin iyi yapmışsın hoş yapmışsın ama sayfaya flood yapmissin sunu tek videoda paylas bizi yorma kaydir kaydir bitmiyor sayfa dedim.. Baska bisey dedimmi sana? Bu cumlede senin oyunculuguna karsi bir laf gordun mu? Ahh benim bombos akilli forum arkadasim..

Ikincisi de; bu olaydan zaten sana gıcık oldum. Bu olayfsn bir kac gun sonra ayni suan da olduğu gibi 2 sayfa konuyu bloklamistin ve karsindaki kisiye yok seni foruma gomerim yok soyle yok boyle siz kimsiniz tarzinda konusmustun. Ve yine dayanadim ve sana dedim ki.. Arkadasim buranin aga babasi sen misin? Burayi kendi mahallenmi sandin niye hic kimse sana laf soylemiyor dedim ve bundan snra bastim sana engeli gectim sebin gibi fütursuzlarla ugrasmaam. Ve yine soruyorum! Varmi bu cümlemde senin oyunculuguna karsi bir lafim? Ahh benim daha beyni gelisimini tamamlamamis forum arkadaşım...

Ve sana ilk ve son kez diyorum. Once kendine gel ve bizim yazdıklarımızi bir oku ve anla acaba bunlar nediyor bana? Hatta dur.. Sen 1 defa okuma 3 defa oku git elini yüzünü yika gel sonra bi 3 defa daha oku. Yine yazdıklarımızi anlamazsan ne edelim ki sana kardes?

Ha bu arada gelin kapisalim dedigin insanlar senin oyununq bugune kwdar hic birşey dememistir ama sen nasil bir ayar bozukluğuna girdiysen butun laflari oyle anliyorsun. Tamam aşağıdakiler gelin kapisalimda sizi black ops da gomeyim dedigin insanların statslari. Burda gömüldün bide oyunda mi gomuleceksin. Sen benim psn listeme girecek seviyede bile degilsin. Vucut yasin buyuk olabilor. Ama akil yasin daha buyumemis maalesef..

1 Videolar alt alta paylaşıldı diye bana gıcık olmuşsun sana laf mı ettim ? hayır küfür mü ettim? hayır suçum ney sadece 5 6 tane video yu alt alta koydum diye bana gıcık oldun oyle mi. peki tamam

2 seni bu foruma gomerim dediğim şahıs pubg yi fortnite i bu konu altında övüp milleti trollemeye çalışıyordu profiline girdim baktim girdiği her konuda birilerini trollemeye çalışan bir insan olduğunu farketmistim konu altinda black ops 4 oyununa etmediği laflar kalmamıştı o gün o çocuğa dersini verdiğim zamanki şahit olan arkadaşlar bu yaziyi okuyorsa lütfen çıkıp konuşsunlar bende bunun haddini bildirdim zaten kendisi de fake hesap olduğu için sonra baktim ki yazmış olduğu bütün postlari silmis kaldırmıştı olayı anlamadan etmeden gene bana saldirdin kan kustun yadirgadin :)

3 ben sana burada küfür etmedim ettiysem kanitla sadece senin sosyal medya profillerini aradigimi söyledim çünkü ordan sana yazıp benimle derdin nedir diye sormak burada sana cevap vermekten daha kolay olduğu için

4 stranger en son yapmış oldugum başlatmaya çalışmış oldugum challenge mevzusundan sonra bana yaşın kac diye sordu alintisini alip şüpheli araştırılır diyede yazan ben değilim veya başka biri değil her firsatta sana saldiran ben miyim yoksa senmisin otur bir daha düşün emi güzel kardeşim :)

Uzun lafın kısası ben sana durduk yere hiçbirşey yapamadan etmeden hep sen gelip bana durduk yere birşeyler yapmışsın yani ortada bir el bombası varsa bunun pimini çeken taraf hep sen olmuşsun ben degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 3:23:4 >
    |
    |
    quote:

Yiyorsa gelirsin veya gelirsiniz teklif var ısrar yok. Dediğim gibi sizi bu oyunda ezmeye ben herzaman hazırım teklifi kabul edip etmemek beni oyunda gömüp gömmemek size kalmış tabi bu işin sonunda dalga geçtiğiniz adama karşı + black ops 4 bölümünde rezil olmakta var :) hadi bakalım
    O nasil laf oyle yiyorsa gelirsin felan. Konustugun kisi senden kac yas buyuk birisi farkinda değilsin sanirim belkide onun cocugunun yasi senin beyin yasina yakin. Uslubunu bil efendi gibi konuş.. Daha da insanların dayama sınırını zorlama.. Bide sosyal medyadan beni araştırmış. Hayirdir amacin ne evimi mi basacan? Basmaya gelirken gamepadini unutma kare tusu tekme, ucgen tusu tokat, x tusuda kafa atmaya yarar. Belki lazim olur. Hey Allahim ya şuraya 2 dakika keyif alalim diye giriyoruz uğraştığımız şeylere bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6866 Mesaj

Senin bu konuda haksiz olduğunu kanıtladım ya o bana yeter. O mesaja da takılma o benimle cellat arasında bence artık sus vede bir dahada konuşma hatta beni blokla lütfen sana beni bloklaman icin yalvariyorum kardeş lütfen blokla ve bloğu da kaldirma emi ? O mesaj içinde gerekirse cellat tan özür dilerim sonuçta o mesaji yazmama benim sinirlerimle oynayip beni sinirlendirip o mesaji yazmama yine sen mesul oldun yoksa sen bu kadar ortalığı karistirmasan bende gidip o adama o mesajı yazamazdım

Bu konuyu sen uzattın ortalığın gerilmesindeki en büyük pay senin eserin bundan gurur duymalisin bir önceki sayfada kalan ve senin haksız olduğunu beni tahrik edip benimle hep senin uğraştığını kanıtladığım yazıyı tekrar bu sayfaya da paylasacagim

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Şimdi bak arkadaş,

Sana cevabım

1 Videolar alt alta paylaşıldı diye bana gıcık olmuşsun sana laf mı ettim ? hayır küfür mü ettim? hayır suçum ney sadece 5 6 tane video yu alt alta koydum diye bana gıcık oldun oyle mi. peki tamam

2 seni bu foruma gomerim dediğim şahıs pubg yi fortnite i bu konu altında övüp milleti trollemeye çalışıyordu profiline girdim baktim girdiği her konuda birilerini trollemeye çalışan bir insan olduğunu farketmistim konu altinda black ops 4 oyununa etmediği laflar kalmamıştı o gün o çocuğa dersini verdiğim zamanki şahit olan arkadaşlar bu yaziyi okuyorsa lütfen çıkıp konuşsunlar bende bunun haddini bildirdim zaten kendisi de fake hesap olduğu için sonra baktim ki yazmış olduğu bütün postlari silmis kaldırmıştı olayı anlamadan etmeden gene bana saldirdin kan kustun yadirgadin :)

3 ben sana burada küfür etmedim ettiysem kanitla sadece senin sosyal medya profillerini aradigimi söyledim çünkü ordan sana yazıp benimle derdin nedir diye sormak burada sana cevap vermekten daha kolay olduğu için küfür etme gibi bir amacım olsa cellata psn üzerinden söverdim burada sana ve diğerlerine cevap vermek işkence gibi geldiginden ötürü sosyal medya hesaplarini bulup ordan seninle yüzyüze konuşmak daha bir kolay olacaktı buraya ziyaden :)

4 forumdaki @Stranger. en son yapmış oldugum başlatmaya çalışmış oldugum challenge mevzusundan sonra bana yaşın kac diye sordu onun o lafını görür görmez yine mevzuya bodoslana atlayıp alintisini alip şüpheli araştırılır tarzında küçük düşürücü yorumuda yazan ben değilim veya başka biri değil yine sensin! her firsatta sana saldiran ben miyim ? yoksa senmisin.. otur bir daha düşün emi güzel kardeşim.

Uzun lafın kısası ben sana durduk yere hiçbirşey yapamadan etmeden hep sen gelip bana durduk yere birşeyler yapmışsın.. yani ortada bir el bombası varsa bunun pimini çeken taraf hep sen olmuşsun ben degil ben bu forumda hiçkimseye senin gelip benimle uğraştığın gibi uğraşmadım zatenkendi ağzına inkar ediyorsun ortada bir dalga yokken oyun videolarimi 3 5 tane video yu alt alta paylasmisim diye bana gıcık olmuşsun bumuydu yani bana gıcık olma sebebin valla birşey demiyorum daha :)

BEN BUNU KABUL EDIYORUM OYUN KILL VIDEOLARIMI PAYLASTIGIM GÜNDEN ITIBAREN BIRAZDA KENDIMLE ÖVÜNDÜĞÜM KENDIMI ÜSTÜN GÖRMÜŞLUGUM OLMUŞTUR INKAR ETMİYORUM AMA BUNU YAPARKEN HİÇKİMSENİN NE KALBİNİ KIRARAK YAPTIM NEDE HERHANGI BIR ARKADASİN OYUNCULUĞU ILE DALGA GEÇTİM

Daha önceden de dediğim gibi asıl amacım sadece forumda gün yüzüne çıkmayan hardcore oyuncularını gün yüzüne çıkartıp bir DH hardcore clani kurmaktı ve bunları yaparken forumda hiçkimsenin huzurunu kaçırmamaya özen gösterdim bir terbiyesizliğim olduysa oda sadece cellata dır oda senin sayende gerçekleşmiştir kendisinden ona yiyorsa gel dediğim için buradan özür diliyorum yaş olarak benden büyüktür ve evlidir colugu çocuğu vardir umarım beni affeder. Ve son olarak.

EBIBHANCER DENEN ARKADAŞ! BEN ARTIK SANA DAHA CEVAP VERMEYECEĞİM! BU SANA İTİNA İLE UZATMAYA CALISTIGIN MEVZU ILE İLGİLİ SON MESAJIM OLSUN! ÇÜNKÜ BEN ARTIK BIKTIM BEZDIM BUNALDIM VE YORULDUM. LÜTFEN BU KONUYU DAHA FAZLA DA UZATMA BLOKLUYORSAN DA BLOKU KALDIRMA LÜTFEN RİCA EDIYORUM. VIDEOLARIM GICIGINA GIDIP ZORUNA GİDİYORSA DA GÖRMEK ZORUNDA DEĞİLSİN. BENDE SANA ZORLA IZLETMEK ZORUNDA DEĞİLİM.
    VIDEOLARIMI PAYLASİRKEN DE ÖVÜNEBILIRIM BU ÇOK NORMAL BİRŞEY. KENDIMI DE ÜSTÜN GÖREBİLİRİM KENDİMLE DE ÖVÜNEBILIRIM! BUDA ZORUNA GİTMESİN ARKADAŞ! HARDCORE MOD DA ÖLMEDEN 11 KİLL ALMAKTA KOLAY DEĞİL SONUÇTA BUNLARİ YAPARAK BİLE HIÇKIMSEYI KÜÇÜK GÖRMEDEN KALBINI KIRMADAN HİC KİMSEYİ ASSAGILAMADAN KİŞİNİN OYNADIGI OYUNLARLA DA DALGA GEÇEREK VEYA OYUNCU PROFILINI ARASTIRARAK EN SON OYNADİGİ OYUNLARIN GEÇMİŞİNİ BURADA PAYLAŞMAKTA TARZIM DEĞİL FORUMDAKI OYUNCULARI REZIL ETME ADINA KILL GEÇMİŞİNİ ORTAYA KOYARAKTA HERHANGİ BIR EYLEMLERIM OLMAMIŞTIR DEDİĞİM GIBI TARZIM DEĞİL BEN BU FORUMDA BÖYLE TAKILIYORUM VE BÖYLE TAKILMAYA KILL VİDEOLARİMİ PAYLASTIKCA KENDİMLE ÖVÜNMEYE DE DEVAM EDECEĞİM SENIN BANA YAPTIGINI BEN BURADA HİÇ KIMSEYE YAPMADIM VEDE YAPMAYACAĞIM VE BUNUDA UTANMADAN GURURLA PAYLASIYORUM ÇÜNKÜ BAĞLANTIM 5MBS BAZEN 4MBS BAĞLANTIM DAHA IYI OLSAYDI BU TABLO DAHA DA IYI OLABİLİRDİ TOPLASAN 5K KILL ZARARDAYIM EVET DOĞRUDUR BIR HARDCORE OYUNCUSU OLARAK SONUÇTA BUNUDA İNKAR ETMİYORUM VE BUNUDA KABUL EDIYORUM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 29 Aralık 2018; 5:41:2 >
    |
    |
    eBRiHanceR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tşk ederim

|
    |
    TolgaTanyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.