Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.410
Cevap
36
Favori
104.023
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> ★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★
Giriş
    187 Mesaj

Dun aksamki seri katliamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kabune

Mermiye kafa atan adamlar adlı eserimiz çıktı. Bayinizden ısrarla isteyiniz :)

3:55 uy uy dalayum sana
    |
    |

eh işte yavas yavas ogreniyorsun cesuryurek ayni yerinde sayiyor ama.

|
    |
    kabune kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pubg konsollarda çok başarılı değil
    |
    |
    YuRYTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: YuRYTR

200 tl ye kutulu sıfır buldum arkadaşlar alınırmı sizce pugb mi alayım cod mu alayım kutulu siz ne önerirsiniz.
    Tabiki ops4 pubg cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: QXYG3N

YENI SILAH SWAT RFB DENEME TESTI MERAK EDENLER BI TIK LA KARSINIZDA 🙃
    1:45 de tbag girişiminiz gözlerden kaçmıyor Ceyhun bey

eline sağlık
    J4CK4LL

quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

1:45 de tbag girişiminiz gözlerden kaçmıyor Ceyhun bey

eline sağlık

Alıntıları Göster
    bi kere t bag yapmam ben orda adam gelcek diye egilmisim farkindaysan sagol bu arada 😊

bi kere t bag yapmam ben orda adam gelcek diye egilmisim farkindaysan sagol bu arada 😊

Alıntıları Göster
    tbag yapmaz.mis.mis guleyim.bari

J4CK4LL

quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

tbag yapmaz.mis.mis guleyim.bari

Alıntıları Göster
    bugun ders bos sanirim gene okuldan kacmisin arada yazmisin dimi

Sen de turkce derslerine girseydin keske.

|
    |
    C3LLAT_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alıntıları Göster
    yapmazsın peki. ama niyetlenmişsin kabul et
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6866 Mesaj
    Hardcore da burada daha hala rekorumu kıran çıkmadı bekliyorum birileri kırsın ki hırs yapıp 13 15 kill alalım bakalım kim ölmeden 12 adam öldürecek ben bile günlerdir uğraşıyorum kıramadım kendi rekorumu. Bosuna demiyorum buraların hardcore ağası benim ulen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 26 Aralık 2018; 22:2:1 >
    quote:

Orijinalden alıntı: TolgaTanyeli

Hardcore da burada daha hala rekorumu kıran çıkmadı bekliyorum birileri kırsın ki hırs yapıp 13 15 kill alalım bakalım kim ölmeden 12 adam öldürecek ben bile günlerdir uğraşıyorum kıramadım kendi rekorumu. Bosuna demiyorum buraların hardcore ağası benim ulen :)

12 adam az degilmi kardes bu rakami 3e katlicak oyuncular taniyorum onlarda forumlara pek takilmaz bak bu bizim kaptan yapmisti

Orijinalden alıntı: FLOZOF_

quote:

12 adam az degilmi kardes bu rakami 3e katlicak oyuncular taniyorum onlarda forumlara pek takilmaz bak bu bizim kaptan yapmisti

Alıntıları Göster
    Bizim gürkan abinin geçen yaptığı skor bu

|
    |

Bende diyorum ki o oyuncu dediğiniz adamlar ozaman black ops 4 özellikle hardcore mod da çok iyilerse forumda suanki elimde bulundurduğum rekorumu kırmaları adına herhangi bir maçlarında hiç ölmeden 11 adam vursunlar ve video kayidini da alsinlar benim gibi buraya da paylaşsınlar bizlerede sunsunlar gorelim ozaman ne kadar iyi oyuncular bende bunu görmeyi cok isterim bu forumda bir rekabet olmuş olur aramızda bir challenge başlatmış oluruz madem dediğin kadar iyi oyuncularsa black ops 4 hardcore modunda hiç ölmeden 11 kill alıp rekorumuzu kirsinlar kirsinlarki bizde bunun altinda kalmayıp o rekoru 12 ye çıkartalım ve tekrar rekor kırıldı diye yine buraya paylaşalım bende bunu bekliyorum zaten hardcore modunda forum geneli olur veya türkiye genelinde olur benimle ve bizimle yarışacak adamlar arıyorum racon ortada rekor ortada hadi bakalım challenge başlasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 27 Aralık 2018; 6:47:48 >
    |
    |
    FLOZOF_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada Türkiye genelini bilmiyorum ama donanim haberde şuana kadar hardcore modunda hiç ölmeden en çok adamı vurma rekoru benim elimde diye düşünüyorum. :)

Paylaşmış olduğum 1dk 26 saniyelik videoda hiç ölmeden aldığım kill sayısı x10 dur forumda başlatmış olduğum challenge ortadadır kendine oyuncuyum diyen tüm arkadaşlar bu challenge a katılabilir. Bu challenge ı başlatmamdaki asıl amaç hem forumdaki en iyi hardcore oyuncu arkadaşları gün yüzüne çıkartmakla kalmayıp hemde elaleme donanim haber den nasıl oyuncular çıkarmış onuda göstermek olacaktır eğer Türkiye genelindeki haberimiz olmadığı rekorlar da ortada ise asıl amacımız o rekorlarıda kırmak olacaktır.

Evet arkadaşlar challenge da Kurallar basit sadece ateşli silahlar ile aldığınız killer sayılacaktır tabanca olsun sniper riffle smg lmg shotgun olsun bıçak çekiç ve digerleri ateşli silahlar harici ile alınan killer sayilmayacaktir mesela benim en son paylaşmış olduğum video da 1 kill i elektro itici kalkanla almışım x11 olan rekorum x10 a düşmüş bulunmaktadır silah dipçiği ile alınan killer de geçerlidir sadece roket atar air strike ve classlarin sağladığı ekipmanlarla alinan killer sayilmayacaktir seraph ın meşhur boğa deviren 6lı patlar silahı ile alınan killer de geçerli sayılacaktır ve diğer ismi aklımda olmayan elektrikli sniper ı olan elemanın aldığı killer de geçerli sayılacaktır geçerli sayılmayacak olan killer elektrikli itici kalkan dikenli tel köpek bomba atar el bombası duvara yerlestirilen lazerler vesayire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 27 Aralık 2018; 6:55:17 >
    quote:

Bende diyorum ki o oyuncu dediğiniz adamlar ozaman black ops 4 özellikle hardcore mod da çok iyilerse forumda suanki elimde bulundurduğum rekorumu kırmaları adına herhangi bir maçlarında hiç ölmeden 11 adam vursunlar ve video kayidini da alsinlar benim gibi buraya da paylaşsınlar bizlerede sunsunlar gorelim ozaman ne kadar iyi oyuncular bende bunu görmeyi cok isterim bu forumda bir rekabet olmuş olur aramızda bir challenge başlatmış oluruz madem dediğin kadar iyi oyuncularsa black ops 4 hardcore modunda hiç ölmeden 11 kill alıp rekorumuzu kirsinlar kirsinlarki bizde bunun altinda kalmayıp o rekoru 12 ye çıkartalım ve tekrar rekor kırıldı diye yine buraya paylaşalım bende bunu bekliyorum zaten hardcore modunda forum geneli olur veya türkiye genelinde olur benimle ve bizimle yarışacak adamlar arıyorum racon ortada rekor ortada hadi bakalım challenge başlasın :)
    Guzel bir dusunce rekabet olur tdm oynasam bende atardim genellikle blackout ve s&d oynuyorum takimca ben sadece 12 biraz az daha yukseltmen lazim bence

|
    |

Yas kac hocam

TolgaTanyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.