Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.413
Cevap
20
Favori
117.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kabune kullanıcısına yanıt
    ve sonuda ekibin hepsi Blackouta kaymış :)
    güzel oyun olmuş. tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 23 Aralık 2018; 19:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

ve sonuda ekibin hepsi Blackouta kaymış :)
    güzel oyun olmuş. tebrikler
    sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Oyunu alsam mı kararsız kaldım. Videolara baktım çok fazla black ops 3 e benzettim grafik olarak oynanış olarak. Tabi oynamadan kesin yorum yapamam fakat izlediğim kadarıyla fazla fark göremedim. Siz ne dersiniz almaya değer mi ?..
    Bekle hocam.Oyunda envai cesit eksik var adamlar ciktigindan beri 10 ar gb yamalarla ancak birsekle soktu sayilir.Daha duzeltmeleri gereken eksikler cok.Serverlarda ciddi istikarsizlik dengesizlik Cod un olmazsa olmaz eksisi zaten.Bunda da degisen birsey yok.Eslestirme sistemi tdm haric cok kotu kesi ya karsi takim cok guclu oluor gucsuz takima dusuyorsun ya da guclu takima dusuyor rakip takim dagiliyor 2 dakikada denge namina birsey yok.Lmg ler felan su tabancasi gibi ordan oraya agirligi yokmus gibi alip gidebiliyorsun.Iyice casuale cevirmisler oyunu.Spawn sistemi cok kotu kac defa onumde adam dogdu.Arkasindan oldurdum.Sende ayni sekilde arkadan bolsa oluyorsun vs.

Bekle derim bu dengesizlikler duzelsin oyle bakarsin alip almamaya.

• -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    :) hocam o saydıkların cod un genel problemleri. bunların düzelmesini bekleme. cod bu, tarzı böyle
  • Diger baslikta in cin top atiyor, psn id: burankownz

Solodan sikilip takilmak isteyen olursa beklerim.

• Hasan-Hüseyin strike team ve gel geri adlı iki klibimiz yayında :) Eğlenceye ortak olmak isteyenlere iyi seyirler.

İsimler o anda tamamen uydurma olup;gerçek kişilerle bağlantısı yoktur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 24 Aralık 2018; 8:13:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IYI SEYIRLER 👍

• kabune kullanıcısına yanıt
    Hasan Bey Huseyin Bey olacak Ayrica hayatim da gordugum en kotu oyun

• Siz Cod oynamayin

• r1+l1 ile kullandiginiz ozel skill mac icerisinde neye gore doluyor? diger skilli kullandikca mi bar doluyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Hasan Bey Huseyin Bey olacak Ayrica hayatim da gordugum en kotu oyun
    :) İstekleri,talepleri geri çevirmiyoruz. Takipte kalın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    Yok ya bu sefer adamlar kendilerini asmisBen hicbi cod da lmg lerin bu kadar hafif neredeyse smg agirliginda alinip depara kalkilabildigini gormedim.(Ilk Cod dan beri cod oyuncusuyum).Skor tablosunu bile yanlis gosteriyor oyun.Bunula ilgili ekran goruntusu aldim.Yukleyecegim bos vaktimde.Bir suru glich var adamlar oyunu bitirmeden cikarmis.Theatre kismi bastan asagi bozuk videolarda ses kayboluyor.Oyunda leaderbord combat record yok.Ilk bo1 de bile istatistiklerinin en ince ayrintisini gorurdun bunda bi cok seyi eksik birakmislar.Legue play bo2 ilk ciktiginda vardi.Bunda sonradan yamayla ekleyecekler.Ama micro odemeler eksiksiz bir sekilde oyunun icinde var onu pas gecmemisler .

• kabune kullanıcısına yanıt
    abi delisin sen ya. yine çok güldürdün

bebelerin sigortalarını yatır bari. çok çalışmışlar
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    haklısın dostum. adam koca lmg ile jump shot vuruyor. hoplaya zıplaya oynayabliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

r1+l1 ile kullandiginiz ozel skill mac icerisinde neye gore doluyor? diger skilli kullandikca mi bar doluyor acaba?
    adam öldürdükçe, görev yaptıkça ve zaman geçtikçe dolar.
  • Arkadaşlar oyun sürekli 2-3 haritada dönüp duruyor sinir oldum hep karlı haritalarda oluyor bu. Nuketown neredeyse hiç gelmiyor, kaç harita var bu normal sürüm oyunda? İçeriğine bakamıyorum metinlerim rusça yardımcı olurmusunuz. Oynadığım modlar künye toplamaca ve bayrak kurmaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 24 Aralık 2018; 15:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Arkadaşlar oyun sürekli 2-3 haritada dönüp duruyor sinir oldum hep karlı haritalarda oluyor bu. Nuketown neredeyse hiç gelmiyor, kaç harita var bu normal sürüm oyunda? İçeriğine bakamıyorum metinlerim rusça yardımcı olurmusunuz. Oynadığım modlar künye toplamaca ve bayrak kurmaca.
    rusca oldugu icin bisey diyemicem yanliz sen season pass aldiysan o haritalarin oldugu ing ( most chip) yazar ona girmisindir buyuk ihtimalle

• Hardcore ekibi kuralım diyecem ama çok dedik bir türlü kuramadık

• Bugün pubg oynadım baya, blackoutun gerçek değerini gördüm.gerçekten çok daha kaliteli oyunmuş blackout. Ve şimdilik gördüğüm en iyi battleroyale.

• PubG daha iyi olabilir tabi mevcut kullandıkları grafik motoru değiştirilirse

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.