Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.413
Cevap
20
Favori
117.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

silah exp son günü. bu silahı da geliştir derim. TİTAN oyunun kuşkusuz en iyi silahlarından. altta ki videoya göz atmanı isterim. flinch az vs.

https://www.youtube.com/watch?v=wIL4ARwbSJE
    iki kere nerf yemiş hali bu
  • Şu an en güvenilir ve en uygun şekilde Amazon Türkiye’de satışta. Satıcı Amazon’un kendisi. Fiyat 251 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FX14DLX/ref=cm_sw_r_cp_api_-N08BbYAJNHPE

Bu arada Black Friday günü bu oyunu alacağım. Dolayısıyla birlikte oynamak isteyen ve 25 yaş üstü adam akıllı ağırbaşlı çok geveze olmayan arkadaşlar eklerse birlikte oynayabiliriz. Ben 35 yaşındayım da ondan çoluk çocuk istemiyorum pek.😊

Psn: ibozkan

Bir de bi sorum olacak. Bu Kontrolfreek silikon zımbırtılarla COD BO4 oynayan var mı? Yararı oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibozkan -- 20 Kasım 2018; 2:46:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Geliştirdim onu

• quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Bu mesaj silindi.
    emrah dokturmusun gene tebrik ederim

• Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim ayni ekrani ikiye veya 4 e bolerek oynayabiliyormuyuz ps cafede zombi modu cok soruluyor genellikle 4 kisi ayni ekranda oynamak istiyorlar yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim ayni ekrani ikiye veya 4 e bolerek oynayabiliyormuyuz ps cafede zombi modu cok soruluyor genellikle 4 kisi ayni ekranda oynamak istiyorlar yardimci olursaniz sevinirim.

2 kisi oluyor en fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söyleyin onlara baba geri döndü...

• Oyunu alma arifesindeyim. Yalnız en son black ops 2 almıştım. Nat open olmayınca oyun bulmada sorun oluyordu. Şuan kullandığım iss yüzünden nat open olmuyor. Oyun bulmada sorun yaratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Oyunu alma arifesindeyim. Yalnız en son black ops 2 almıştım. Nat open olmayınca oyun bulmada sorun oluyordu. Şuan kullandığım iss yüzünden nat open olmuyor. Oyun bulmada sorun yaratır mı?
    Bende nat moderate oyun buluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 gb guncelleme geldi

• ticket sayisi 100 olmus

• Yanlış anlama oyunculuğun iyi fakat şu attığın videoları flood yapmasan da tek video da birleştirip foruma atsan? Mobil kullandığım içim her defasında senin yorumunu geçmek için baya uğraşmak zorunda kalıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

10 gb guncelleme geldi

Ben daha bir önceki nuketownli güncellemeyi yapmadımmmm. :) akn cod updatelerine gidiyo vallahi

• Blok
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı blok olayını unutmuşum. +1

• Blok olayı senin kişisel tercihin olabilir eyvallah hacim fakat Bizde mobil kullanıyoruz 9 tane video yu izlemeden yorumu aşağıya kaydirip bir alttaki yoruma geçmen 2 saniye eski model tuşlu nokia 'ları kullanmiyorsan eğer e tabi haliyle bunu yapmaktan aciz isen söylenecek söz yok :) forum dan videolarimi çekemeyenler beni blok lamis hiçte zoruma gitmez güle güle kardeş yolun açık olsun demek düşer bizede o zaman.. biri gider bini gelir kalan sağ lar bizimdir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 21 Kasım 2018; 2:58:54 >
  • Çoklu oyuncu 1.07 YENI GUNCELLEME NOTLARI

Genel

Nuketown, MP oynatma listelerinde rotasyona eklendi.

Güncellenmiş Klan Etiketi ve Öldürücü Silah Prestij, silahlarda daha yüksek görünürlük için bir LED ekran kullanmak için ödüller.

Oyuncular artık İmza Silahı edinir kazandıklarında Mastercraft kamoslarını İmza Silahı ile donatıyorlar.

Playlist Güncellemeleri

TDM 100, Öne Çıkan Kategoriye eklendi (100 puanlık bir takım sınırı olan Team Deathmatch).

Mercenary Moshpit, Öne Çıkan Kategoriye ekledi (Team Deathmatch, Kill Confirmed, Hardpoint ve Domination, hiçbir partiye izin verilmiyor).

Hardcore Mercenary Moshpit, Öne Çıkan Kategoriye ekledi (Hardcore Team Deathmatch, Kill Confirmed ve Domination, hiçbir partiye izin verilmiyor).

Silah Oyunu, Öne Çıkan Kategorisinde kalır.

Dayanıklılık Kaos Moshpit Özellikli Kategorisinde (PS4) kalır.

istikrar

Oluşabilecek sabit çökmeler:

Reaktör Çekirdeğini kullanırken.

Bir Firebreak oyuncusu, Reaktör Çekirdeğini kullandıktan sonra oyunu terk ettiğinde.

Bir Nomad oyuncusu, Mesh Mines'i kullandıktan sonra oyunu terk etti.

Icebreaker'da suda donarken.

Hellstorm pilotluk yaparken.

Uzman Taslağında Uzman Seçerken.

Oyuncu Multiplayer'da bir silah aldığında.

Bir Taşıma Paketi veya Mantis sunarken Nakliye Helikopteri tahrip edildi.

Drone Squad’ın kanat drone kuleleriyle ilgili olarak yanlış bir şekilde hareket ediyor.

Kill Confirmed'de köpek etiketlerini toplarken bir ses çalmadığında.

Bir oyuncu Tempest tarafından şok edilirken bir maçtan ayrıldı.

Scorestreaks

Bakım paketi

Teslimat sürelerini kısaltmak için tüm haritalarda ayarlanmış dağıtım kıyıcı girişi ve çıkış noktaları.

Dağıtım kıyıcısı için giriş ve çıkış hızlarını arttırdı.

Bakım Paketlerinde high-end Scorestreaks'ların ne sıklıkla alınabileceği azaltıldı.

Son pozisyonun Bakım Paketinin nerede düşeceğine dair daha doğru bir şekilde temsil edildiğinden emin olmak için duman işaretleyicisindeki rulo miktarını azaltın.

Puan Ayarlamaları

Dart COMSEC Cihazı ile 500 varsayılan değerden 450 / 350'ye düşürüldü.

RC-XD, COMSEC Cihazı ile 450'den 500 varsayılan / 400'e çıktı.

Yıldırım Strike COMSEC Cihazı ile 900'den 850 varsayılan / 600'e düşürüldü.

Sentry, COMSEC Cihazı ile 950'den 900 varsayılan / 700'e düşürüldü.

Hellstorm, COMSEC Cihazı ile 850'den 950 varsayılan / 750'ye çıktı.

Keskin Nişancı Yuvası COMSEC Cihazı ile 1100'den 1050'ye / 850'ye düşürüldü.

Mantis COMSEC Cihazı ile 1100 varsayılan / 900'e çıktı.

Thresher, COMSEC Cihazı ile 1250'den 1200 varsayılan / 950'ye düşürüldü.

Saldırı Chopper, COMSEC Cihazı ile 1200'den 1300'lük varsayılan / 1000'e çıktı.

Tüm Scorestreak için verilen düşük skor +25'den +10'a kadar.

Oyun modları

Hardcore

Takım arkadaşı adlarının Hardcore Search & Destroy'da düzgün görüntülenemediği bir sorun çözüldü.

Arkadaşça bir bomba patlamasına yol açan takım arkadaşları artık takımdaki tekme sınırına girmeyecek.

Bakım Paketi takımı öldürürleri artık takımdaki tekme sınırına sayılmaz.

Zor nokta

Hardpoint için güvenli puan +50'ye düşürüldü.

Lightning Strike tabletini kullanırken oyuncuların Hardpoint'e sahip olmasını engelleyen bir sorun çözüldü.

Ara ve yok et

Özel Oyunlarda Sessiz Tesis ayarı şimdi bombalamayı tamamen durdurmalı ve bombayı tamamen etkisiz hale getirmelidir.

CWL Özel Oyunlar

Oyuncular Uzmanları değiştirdiğinde Uzman Silahlar ve Ekipmanın güncellenmeyeceği bir sorunu ele aldı.

Uzmanlar

Seraph’ın Tac Dağıtımı artık yalnızca Herkes İçin Ücretsiz'de kullanım başına 1 respawn'a izin verecek.

Zorluklar

Atomik damla

Oyuncunun kendi Reactor Core'ları tarafından ölümü artık bu Mücadeleye doğru ilerlemeyecektir.

Gözcü

Herkes İçin Ücretsiz Olarak Kills'ler artık bu Mücadeleye doğru ilerlemeyecek.

Hava örtüsü

Hardpoint veya Control'de ilerlemenin verilmediği bir sorun çözüldü.

Çeşitli

Tac-Deploy'u manuel olarak imha etmek artık Puan 😊

• google tercüme yapmayin bir sey anlasilmiyor ,ingilizce bilen arkadaslar yazsin o zaman anlasilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Blok olayı senin kişisel tercihin olabilir eyvallah hacim fakat Bizde mobil kullanıyoruz 9 tane video yu izlemeden yorumu aşağıya kaydirip bir alttaki yoruma geçmen 2 saniye eski model tuşlu nokia 'ları kullanmiyorsan eğer e tabi haliyle bunu yapmaktan aciz isen söylenecek söz yok :) forum dan videolarimi çekemeyenler beni blok lamis hiçte zoruma gitmez güle güle kardeş yolun açık olsun demek düşer bizede o zaman.. biri gider bini gelir kalan sağ lar bizimdir :)
    sorun yok tolga. zaten forumda yazışma çok az. Hoşgeldin bu arada

• Arkadaslar ben oyunu az önce Amazon.com’dan aldım cd olarak. Şimdi CD’yi Ps4’e taktıktan sonra ve yükledikten sonra kaç gb güncelleme alıcak? Güncellemeleri tek seferde mi yüklücek sistem?

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.