Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
41
Favori
108.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi exo olsun olması problem o değil ki.CoD'u yaratan ekip ayrıldığından beri,çıkan tüm oyunlarda illaki multi kısmı baltalayacak,saç baş yolduran problemler oldu.Mesela kendimi bildim bileli özellikle ground warda spawn sistem berbattır her oyun,6vs6 olsun 9vs9 olsun tüm codlarda mutlaka hayattan bezdiren lag olur,hit detection istiktikrarsız olur vs vs.Oyun 3 yıllık yapım sürecine girdi sözde,aynı hikaye aynı hatalar.Ben şahsen eski bir cod sever olarak bıktım bu durumlardan.Geçtiğimiz oyunları(mw3,bo1,2) çıktığında dolar kurunun da düşük olması sayesinde uygun alıyorduk,ama artık o devir bitti.Dijital olsun kutulu olsun saçma sapan meblağlar vermek zorundayız,üstelik ''gideyim internetimi upgrade edeyim de lagdan kurtulayım'' gibi bir durumuz da yok Türk oyuncular olarak.Geçmişteki saçmalıklar düzeltilmediği sürece,bizim için sıkıntılar bitmez.Ben şahsen oyunu alırsam kesinlikle 2. el alacam ki adamlara en azından bu yolla para kazandırmayayım.

• Daha ghost oynamadik bo3 cikiyor :) bayagi geride kalmisiz ama xboxda waw ne oynardik zombi modu varmi acaba ghost veya aw oyunlarinda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Poison

Abi exo olsun olması problem o değil ki.CoD'u yaratan ekip ayrıldığından beri,çıkan tüm oyunlarda illaki multi kısmı baltalayacak,saç baş yolduran problemler oldu.Mesela kendimi bildim bileli özellikle ground warda spawn sistem berbattır her oyun,6vs6 olsun 9vs9 olsun tüm codlarda mutlaka hayattan bezdiren lag olur,hit detection istiktikrarsız olur vs vs.Oyun 3 yıllık yapım sürecine girdi sözde,aynı hikaye aynı hatalar.Ben şahsen eski bir cod sever olarak bıktım bu durumlardan.Geçtiğimiz oyunları(mw3,bo1,2) çıktığında dolar kurunun da düşük olması sayesinde uygun alıyorduk,ama artık o devir bitti.Dijital olsun kutulu olsun saçma sapan meblağlar vermek zorundayız,üstelik ''gideyim internetimi upgrade edeyim de lagdan kurtulayım'' gibi bir durumuz da yok Türk oyuncular olarak.Geçmişteki saçmalıklar düzeltilmediği sürece,bizim için sıkıntılar bitmez.Ben şahsen oyunu alırsam kesinlikle 2. el alacam ki adamlara en azından bu yolla para kazandırmayayım.

Free olan blacklight mesela gelecek temali ama adamlar dengeli yapmis herseyi spawn problemide yok bu tur oyunlarda bile bnlar duzgunken codun sacmalamasi piyasa bende umursamama ve malesefki casual oyuncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 11 Nisan 2015; 17:24:15 >

• Oyunda exo olmayacakmış. Okuduğum kaynakta öyle diyor. Daha çok robocop filmine benzer beyinle zırhı yöneten bir halde olacakmış. Uçma zıplama yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

CoD, Battlefield olmaya çalışıyor, Battlefield de CoD olmaya

hangi açıdan?

Battlefield hikaye açısından, CoD'da multi açısından.
  • Adam akıllı bir hikayeye sahip bir fps oyunu oynamayalı çok uzun zaman oldu. Serinin diğer oyunlarını pc de zevkle oynadım. Hala sıkılınca oynarım. İnşallah Bo3 beklentilerimizi karşılar

• Bu oyunda uçan ördek avı gibi olacaktır . en azından multisi
  • Black ops 1 oynadığım en sağlam oyunlardan biridir

Şahsen modern warfare 2 ve blackops 1 senaryo konusunda da online konusunda da zirvedeydi.

Yapmaları gereken tek şey artık şu aptal motoru değiştirmeleri. Keşke rockstarla anlaşıp euphoria yı kullansalar. Daha gerçekçi daha realist, daha ağır bir motor olsa.
  • Exo olmasın o yeter bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exo bende istemiyorum
  • 26 nisanı bekleyeceğiz artık kesin exo var mı yok mu diye

• 26 sında senaryo videosu gösterirler,sonraki günlerde de ''sızıntı'' bilgilerlerle oyunun multi dinamikleri ortaya çıkar.İlk gelen bilgilerde 32vs32 felan geçmişti.Öle birşey dedikodu mu,yoksa oluacak mı merak ediyorum.P2p ile 32vs32 olursa... sonuçlarını bile düşünemiyorum
  • Black ops 2 multiplayeri çok güzeldi onlineda inanılmaz keyif alıyordum umarım bu da güzel olur. Tam beklediğim oyundu bi de şu exo olmasa. Bıktık artık hoplamalı zıplamalı uçmalı oyunlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: - Black Widow -

Çoğu kişinin sadece "Zombie" modu için alacağı oyun olacak, bundan eminim.

BO2'nin Campaign'i bitirmemiş zombie survivor kişiler tanıyorum.

tanıtım bu ayın 26 sı sanırım. oyunun çıkış tarihi belli mi ?
  • Bırakın artık şu exo suiti adam gibi bir oyun oynayalım.Çekirge misali zıpla zıpla fenalık geldi artık

• quote:

Orijinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

Oyunda exo olmayacakmış. Okuduğum kaynakta öyle diyor. Daha çok robocop filmine benzer beyinle zırhı yöneten bir halde olacakmış. Uçma zıplama yok yani.

nerde okudun dostum kaynak nere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Daha ghost oynamadik bo3 cikiyor :) bayagi geride kalmisiz ama xboxda waw ne oynardik zombi modu varmi acaba ghost veya aw oyunlarinda ?

Iki oyunda da dlc olarak var hocam. En azindan ben oynarken öyleydi. =)

• Mw2 ve Bo2 gibi efsane yapsalar güzel olur Aw gibi b*ktan oyun istemiyoruz.

• Bir Exo furyası almış gidiyo milleti. Çok fazla bilinçsiz veya küçük yaştaki oyuncunun olduğu burdan belli oluyor. Exo olacak mı olmayacak mı , aman olmasın gibi konulara gerek yok Exo zaten Advance Warfare ' a özgü bişeydi. Bo3 ile bi alakası yok. Öyle bişey olacağını sanmıyorum. Ha büyük konuşmak gibi de olmasın öle bişey olsa bile adı Exo olmaz farklı bi suit kullanırlar. Ama yani Bo3'te Exo diye bişey yok en azından ben olacağını düşünmüyorum silin artık şunu kafanızdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

quote:

Orijinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

Oyunda exo olmayacakmış. Okuduğum kaynakta öyle diyor. Daha çok robocop filmine benzer beyinle zırhı yöneten bir halde olacakmış. Uçma zıplama yok yani.

nerde okudun dostum kaynak nere

Redditte biri siteyi paylasmistida hatirlamadim şimdi. Bulursam yazarım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.