Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hEro_

Yeni gelecek haritalar ücretsiz mi ?

15$ olucak.

quote:

Orijinalden alıntı: Scatten

quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

arkadaşlar multi hardline pro yaptım ve butun perklerim pro oldu şuan.ama hardline care package nası değişiyo.hangi tusa basıyoruz?biri anlatabilir mi?

ikikere R ye bascan

arkadaşa biraz daha açıklayıcı olursan daha iyi olur hocam ps3 gamepadlerinde R adında bir tuş yok çünkü!(R1,R2 ve R3 var)

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: alr

quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Yeni gelecek haritalar ücretsiz mi ?

15$ olucak.

quote:

Orijinalden alıntı: Scatten

quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

arkadaşlar multi hardline pro yaptım ve butun perklerim pro oldu şuan.ama hardline care package nası değişiyo.hangi tusa basıyoruz?biri anlatabilir mi?

ikikere R ye bascan

arkadaşa biraz daha açıklayıcı olursan daha iyi olur hocam ps3 gamepadlerinde R adında bir tuş yok çünkü!(R1,R2 ve R3 var)

Saygılar...

Pardon reload etme tuşuna ikikere arka arkaya bascan :D

• Arkadaşlar şu son 2 gündür acayip ping artışı var alman serverlarında,takip ettiğimde level3 veya telia bağlantılarında sorun gözüküyor..Acaba herkestemi böyle alman serverları ? İngiltere 50ms -alman serverları 150-200 ms
  • burada fps 7 ye düşüyor

• Aranizda online da minigun kullanan varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Aranizda online da minigun kullanan varmi

var hocam hayırdır?
  • arkadaslar ben genelde domination, demolition serverlarına giriyorum ama hiç türk oyunculara rastlamıyorum kimse oynamıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

arkadaslar ben genelde domination, demolition serverlarına giriyorum ama hiç türk oyunculara rastlamıyorum kimse oynamıyormu?

Ben hep S&D da takılıyorum fakat Türk olduğu sürece her tür oyuna girerim. İstersen ekle beni hocam imza'dan.
  • quote:

quote:

var hocam hayırdır?

Nereden buldunuz care packageden mi
  • quote:

quote:

quote:

var hocam hayırdır?

Nereden buldunuz care packageden mi

Evet
  • Arkadaşlar Ps3 sürümü sorunlu olduğun için Pc sürümünü almayı düşünüyorum ama klavye mouse ile oynayamıyorum. Acaba oyunda joystick desteği var mı ?

Önceki hiç bir COD oyununda olmadığını biliyorum ama belki bunda vardır diye düşündüm
  • Gamepad desteği var ama nişan alma olayı çok zor. Logistech cordless Rumblepad II var bende bir adam vurdum o kadar sürede oda pusu attım direk ateş ettim :D
  • Yeni haritaları deneyen arkadaşlar varsa tecrübelerini bizimle paylaşsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

Gamepad desteği var ama nişan alma olayı çok zor. Logistech cordless Rumblepad II var bende bir adam vurdum o kadar sürede oda pusu attım direk ateş ettim :D

Alışkan olmakla alakalı mı ? yoksa kendine has bir zorlukmu getirmişler analoglar için ? bende de logitech chii stream var fena pad değil, ben küçüklüğümden beri Pc de oynayamıyorum ancak joystick olacak yaş 30 dert aynı dert
  • Nişan almada oluyor bilmiyorum alışkanlık olunca rahat oynanır mı ama ben 1,5 saat çabaladım hayatımın en kötü oyun tecrübesi zamanlarıydı. Dene istersen.
  • arkadaşlar merhaba ilk sayfa ilk mesajda yazanları tam anlayamadım ama ben oyunun ilerlemeli kısmını 2-3 günde bitirdim MoH gibi kısa geldi bu oyunda sonrasında da zombili sıkıcı bir kısım geldi. CS tarzı sanki ama oyun bu kadar mı acaba ek paket falan mı var yoksa online oyun modu falan mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar merhaba ilk sayfa ilk mesajda yazanları tam anlayamadım ama ben oyunun ilerlemeli kısmını 2-3 günde bitirdim MoH gibi kısa geldi bu oyunda sonrasında da zombili sıkıcı bir kısım geldi. CS tarzı sanki ama oyun bu kadar mı acaba ek paket falan mı var yoksa online oyun modu falan mı var?

multiplayer modu var ama oyun orjinalse. Zombi modunu tek başına oynadıysan zaten hiç zevk alamazsın
  • evde oynadığım için zombie modu tek başına oynuyorum bu modu online multiplayer olarak oynama şansımız varmı acaba?
  • quote:

arkadaşlar merhaba ilk sayfa ilk mesajda yazanları tam anlayamadım ama ben oyunun ilerlemeli kısmını 2-3 günde bitirdim MoH gibi kısa geldi bu oyunda sonrasında da zombili sıkıcı bir kısım geldi. CS tarzı sanki ama oyun bu kadar mı acaba ek paket falan mı var yoksa online oyun modu falan mı var?

Maalesef ana hikayeyi bitirdiysen herhangi bir devamı yok.Multiplayer kısmı zaten oyunun %85'ini oluşturuyor.Zombi modu için bir kaç arkadaşını bulursan daha zevkli olur.Tabi o da bir süre sonra baymaya başlayacaktır.Zaten multiplayera yeni haritalar eklenicek yakın zamanda.
  • quote:

evde oynadığım için zombie modu tek başına oynuyorum bu modu online multiplayer olarak oynama şansımız varmı acaba?

Tabiki de var.Oyunun ana menüsünde zaten Zombies seçeneğine girdiğinizde karşınıza çıkan lobiden gerekli seçimleri yaptıktan sonra online olarak oynayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.