Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.424
Cevap
1
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 563
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 20 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 19
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • headshooter (77 mesaj) Winters (58 mesaj) Cpt. Miller (55 mesaj) carter (55 mesaj) Juvixted (54 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Beni anlamadin gaLiba :) Senaryo'yu izah ettiysem.. senaryodaki GrafikLeri Anlatmak istedim.. Merak etme Biz Elimze silah alip cs'deki gibi saga Sola kosmuyoruz :) Ama Üstüne Basa Basa Söylüyorum... Gerek Sistem Gerek Grafik Olarak.. Black Ops Fiyasko.. Bunu bEn demiyorum.. %80'i diyor :)

senin makina fiyasko olmasın?? 1,5 sene önce aldığım makina ile gayet rahat oynuyurum ve grafikler süper...
  • Hikaye uzatilabilir hatta gunumuze akdar gelip MW3 ile baglanitli bile olabilir ama ne bileyim ben biraz daha aksiyon yasariz diye bekliyordum. Oyunda zaten aksiyondan ziyade hikaye uzerine durulmus. Mel Gibson un oynadigi Conspiracy Theory nin oyuna uyarlanmis hali gibi birsey yani. Cok etkileyici ama gercekten kisa suruyor umarin expansion pack filan olur yoksa gece uyuyamam ben :D
  • Selam arkadaşlar oyunu alalı 1ay oldu zombide round 32 ye kadar geldim online da fazla oynıyamadım beraber oynamak isteyen headsetli arkadaşlar olursa bni ekleyebilirler tek başına zombi oynmk sıkıyır yabncilar kendi puanlarını düşünüyor

PSN:FROZEN-ARROW123
  • HER ZAMAN ONLİNE İMDİR OYNAMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BU AKŞAM BEKLİYORUM
  • Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU]

MP oynuyanlar eklesin : steam id : sawgiray.
  • Beyler şu lag olayı hala gecmedimi ya en düşük 80 pingli swler geliyor onlarda oynuyorum .. oyunda 110- 120 arası oluyor .. spawn olcakken 300 oluyor tekrar düşüyor ..bu lag lar ne zaman gecer acaba yada birşey yapmam gereklimi .. bilgisi olan yardım etsin ltfen
  • Bende onu anlamadım normalde 50 ping atılan yer oyuna girince 80-90 gözüküyor ? sebebi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU]

MP oynuyanlar eklesin : steam id : sawgiray.

giray seni ekledim id kronos12222
  • Ping konusu hakkında;Bende öğlen saatlerinde 100-110 pingle oynuyorum fakat akşam saatlerinde 150'den aşağıya zor iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Ping konusu hakkında;Bende öğlen saatlerinde 100-110 pingle oynuyorum fakat akşam saatlerinde 150'den aşağıya zor iniyor.

benim öğlen 100 civarında ama bu akşam üzeri bi oyunda ping im 40 tı mucize gibi!!!
  • arkadaşlar PC için 5-6 Patch çıktı 1-2 gün önce haberiniz olsun

bide umarım yasak değildir PSN : LordX-FI .. beklerim..
  • bu patchları otomatik nasıl indiriyorduk söylermisiniz
  • carnage bölümünü direkt oynamak çin ne yapmak lazım,

sondaki zombie bölümü için
  • COD: Black Ops First Strike DLC çıktı mı?
  • Oyunu dun bitirdim.

O sayilar anlama geliyormus? Voltaj degerleri miymis?
  • çalışmıyor oyun.son yamayı yükledim,driverlari güncelledim olmuyor,girişte introyu oynatırken fatal error deyip oyundan atıyor.

sistem eski;amd tek çekirdek 2,6ghz cpu 9600gt 2gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman -- 12 Şubat 2011; 15:55:50 >
  • Oyunu bu gün aldım çok güzel almayan arkadaşlar bence alın size küçükde bir resim koyuyum dedim :)
    http://i51.tinypic.com/8vzr42.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarKillerDeadMan -- 12 Şubat 2011; 20:08:04 >
  • arkadaşlar multi hardline pro yaptım ve butun perklerim pro oldu şuan.ama hardline care package nası değişiyo.hangi tusa basıyoruz?biri anlatabilir mi?
  • Yeni gelecek haritalar ücretsiz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

arkadaşlar multi hardline pro yaptım ve butun perklerim pro oldu şuan.ama hardline care package nası değişiyo.hangi tusa basıyoruz?biri anlatabilir mi?

ikikere R ye bascan
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.