Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan zombies e girdiğimde de server dolu gibi bir uyarı almaktayım
  • arkadaşlar vietnamda helikopter desteği ile şehir içinde savaşılan bölümdeyim. En son bir tank ve evi havaya uçurduktan sonra son hız caddenin karşısına geçip kapıya benzer birşeyi F tuşuna basarak itmeye çalışıyordum. bomba patladı ve o andan sonra herşey siyaha döndü, bölüme yeniden başladım aynı yerde yine aynı şey yaşandı. hedefe mesafemi, sol taraftaki pusulayı görebiliyorum, ateş ettiğimde duyabiliyorum ama geri kalan herşey karanlık. bu sorunun bir çözümü var mı?
  • ekran görüntüsü verirseniz o sahne ile ilgili yardımcı olmaya çalışayım
  • beyler internet olmadan neden training oynayamıyorum ? steam üstünden aldım oyunu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

beyler internet olmadan neden training oynayamıyorum ? steam üstünden aldım oyunu .

• quote:

Orijinalden alıntı: KruGmaN

arkadaşlar vietnamda helikopter desteği ile şehir içinde savaşılan bölümdeyim. En son bir tank ve evi havaya uçurduktan sonra son hız caddenin karşısına geçip kapıya benzer birşeyi F tuşuna basarak itmeye çalışıyordum. bomba patladı ve o andan sonra herşey siyaha döndü, bölüme yeniden başladım aynı yerde yine aynı şey yaşandı. hedefe mesafemi, sol taraftaki pusulayı görebiliyorum, ateş ettiğimde duyabiliyorum ama geri kalan herşey karanlık. bu sorunun bir çözümü var mı?

Biraz geç bi cevap olucak ama küreğinde bi problem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

beyler internet olmadan neden training oynayamıyorum ? steam üstünden aldım oyunu .

oyun orijinal
  • quote:

quote:

quote:

oyun orijinal

Bende 4e kadar oynadım 5-6-7 alıcam da denk gelmedi bi türlü...

• quote:

quote:

quote:

quote:

oyun orijinal

Bende 4e kadar oynadım 5-6-7 alıcam da denk gelmedi bi türlü...

benim ilk orj cod oyunum bu fakat bot içinde internet bağlantısı istemesi sıkıcı .

• yaklasık multiyi 3 aydır oynamıyorum pinglerde azalma varmı ?? arama motoru gelcek diyolardı ??? güncel oynayan varsa söyleyin lütfen..
  • Her gece oynuyorum pingler bazı dönemlerde deliriyor onun haricinde 55-65 arası oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

Her gece oynuyorum pingler bazı dönemlerde deliriyor onun haricinde 55-65 arası oynuyorum.

İnternet hangi şirket hocam ? İnanilmaz değer 55 türkiye için Min 65-90 arası oynuyorum ben.Normal ping atınca 60 çıkıyor servera oyuna girince 70-75 filan oluyor ki şu güne kadar gördügüm tüm türkler hep bu seviyedeydi

Acaba mümkünse bi " 195.122.135.122 " adresine bi trace atabilirmisin Duruma göre sizin eve taşıncamda
    (Başlat>Çalıştır veya Arama > cmd > tracert ipadresi)

• pc kaldırsa çok sağlam oyun herkese tavsiye ederim ;)
  • Türk serverı yokmu ya oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

Orijinalden alıntı: souris

Her gece oynuyorum pingler bazı dönemlerde deliriyor onun haricinde 55-65 arası oynuyorum.

İnternet hangi şirket hocam ? İnanilmaz değer 55 türkiye için Min 65-90 arası oynuyorum ben.Normal ping atınca 60 çıkıyor servera oyuna girince 70-75 filan oluyor ki şu güne kadar gördügüm tüm türkler hep bu seviyedeydi

Acaba mümkünse bi " 195.122.135.122 " adresine bi trace atabilirmisin Duruma göre sizin eve taşıncamda
    (Başlat>Çalıştır veya Arama > cmd > tracert ipadresi)

ttnet

• prestige modu geri alma yolu varmı ?
  • quote:

prestige modu geri alma yolu varmı ?

Yok hocam geçmiş olsun. Durmak yok yola devamm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

prestige modu geri alma yolu varmı ?

Yok hocam geçmiş olsun. Durmak yok yola devamm

rezillik üstüne rezillik ya
  • Yaw bende hayalet uçaktayım amma zormuş komut vermek...
  • bu gün iki üç defa multi oynayamadım oyuna girmiyor server sorunu çıkıyor sizde de var mı sorun ?
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.