Şimdi Ara

Çalışmak Sizce Güzel Birşey mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
6.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana korkunç, kabus gibi birşey gibi geliyor. Para kazanacak olmak bile beni motive etmiyor, iş hayatına mümkün olduğunca geç girmek istiyorum. Sizce çalışmak güzel bir duygu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tr şartlarında hayır
  • Güzel olsa para verirler mi?
  • Bence güzeldir. Eğer bir şeyler üretmek , kendinizi geliştirmek istiyorsanız çalışmak zorundasınız! Kimse yatana para vermez ayrıca tembel insanda asla mutlu olamaz!

• beni para kazandırmak motive eder ama sevdiğin bir iş, ilgilendiğin bir alanda mı yok para getirebilicek ?

ve iş hayatına ne kadar erken girersen o kadar iyi olur.

ya da bir şeyler üretmen lazım ki düşmeden yürüyebil
  • Okulda da iste de bir kural var ki

Calismamanin bedeli calismaktan daha ağır

O yuzden adam akilli bir is bulmaya bak reyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki hayır. işimi seviyorum iyi de kazanıyorum. (baya iyi diyebilirim) ama sürekli yakınma halindeyim. sorun fazla saatlerde. yolda geçen süre akşam yemeği sabah kahvaltısını çıkarırsan sana günde 1,5 saat ya kalıyo ya kalmıyo. sürekli evde olmakda iyi bişey değil. en iyisi pederden para gelicek sende dükkan açıp bi çırak dikeceksin onu kontrol edeceksin arada ve işlerde tıkır olacak

• Sevdiğin bir işi yaparsan dünyanın en güzel aktivitesi hem gereksiz sorunları unutuyorsun ama sevmediğin bi işse gerçekten ölüm daha iyi bir aktivite

• PresidentObama kullanıcısına yanıt
    Hiçbir iş ilgimi çekmiyor malesef

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Günde kaç saat çalışıyorsunuz, ben de 12 saat çalışıp 10000 tl kazanmaktansa 8 saat çalışıp 2000 tl kazanmayı tercih ederim, kazandığım parayı harcamaya vakit kalmıyorsa ne anladım o paradan. Ben de işveren olmak istiyorum ama bunun için de sermaye lazım

• sanatsal şeylere ilginde olabilir herkes mühendis olmayacak, genelde böyle şeyler gözardı edilir biraz daha esnek düşün
  • Severek gittiğim bir işim vardı geçen cumaya kadar. 7 aralıkta istifa ettim. Aradan geçen 1 hafta bana acayip sıkıcı geldi. Sözün özü arkadaşların da dediği gibi, sevdiğin işi yapıyorsan çalışmak güzel bir şey.
  • Gayet güzel. Tek sıkıntı yok. Metroya yakın oturuyorsan ve işin de metroya yakınsa gayet güzel.
  • Dattebayo baka şinşin şindori mindori kimono

• Muten Roshi kullanıcısına yanıt
    Özel değilse neden istifa ettiniz, ben de evde hiç sıkılmıyorum nedense illa ki yapacak birşeyler buluyorum

• Calismak degilde insanlar kotu abi herzaman hayatta onunuze engelli insanlar cikaracak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Özel değilse neden istifa ettiniz, ben de evde hiç sıkılmıyorum nedense illa ki yapacak birşeyler buluyorum
    Pilot olmaya hak kazandım. O yüzden istifa ettim.

• Muten Roshi kullanıcısına yanıt
    En azından güzel bir sebepten istifa etmişsiniz, tebrikler

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:41:23 >
  • Para kısmını boşver. Sana barınma ve yemek ihtiyacını karşılayacak kadar para veriyor devlet düşün. Ne yapacaksın ? 1 gün yattın 2 yıl yattın eee ? İnsan belli bir süreden sonra çalışma ihtiyacı duyuyor. Ben çalışmaktan zevk alıyorum. Bugün milyarder bile olsam gene çalışırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.