Şimdi Ara

Çalınan, kaybolan iPhone nasıl bulunur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
56.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece 2.5 aydır kullandığım telefonum çalındı. Savcılığa suç duyurusunda vb. bulunsam bir şey çıkar mı bide telefonun bulunması için illa açık olması falan gerekiyor mu yardımcı olursanız sevinirim.

• Savcı veya HAKİM telin imei nosunu verirsen tek bir tus ile teli kullanıma kapatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Savcı veya HAKİM telin imei nosunu verirsen tek bir tus ile teli kullanıma kapatıyor

Onu zaten yarın konuşacağım ama benim kafama takılan çalan kişi telefonu kapattı aradım aradım belirli bir süre sonra kapattılar bu telefonu bulmalarının her hangi bir ihtimali var mı ona göre bu işin üstüne gideceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Clapton-

quote:

Savcı veya HAKİM telin imei nosunu verirsen tek bir tus ile teli kullanıma kapatıyor

Onu zaten yarın konuşacağım ama benim kafama takılan çalan kişi telefonu kapattı aradım aradım belirli bir süre sonra kapattılar bu telefonu bulmalarının her hangi bir ihtimali var mı ona göre bu işin üstüne gideceğim.

Arkadaşım çalan kişi sim kartını taktığı an hakim savcı bulur sen merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    çok zor.. forumda geriye dönük bir araştırma yapın, açtığınız konu gibi onlarca konu var.. şimdiye kadar telefonunu bulan 1 kişiye rastladım bunların içinden.. o da aylar sonra ve şans eseri olmuş yanlış hatırlamıyorsam

geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 8 Mayıs 2012; 19:08:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun senin adına üzüldüm nasıl çaldılar evdenmi dışarda dolaşıyoken

• quote:

Orijinalden alıntı: fb.1907

geçmiş olsun senin adına üzüldüm nasıl çaldılar evdenmi dışarda dolaşıyoken

Alıntıları Göster
    Sağolun arkadaşlar bi mekanda oturuyorduk telefon masanın üstündeydi lavaboya gittim geldim yoktu bendede hata var ama yinede koyuyor insana.
  • Telefon kullanıma kapatılsa, bulsanız bile faturanız ile birlikte tek bir numara ile kullanabilecek şekilde açtırıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Telefon kullanıma kapatılsa, bulsanız bile faturanız ile birlikte tek bir numara ile kullanabilecek şekilde açtırıyorsunuz.
    Aynı olay 5 sene önce başıma gelmişti hiç savcılığı filan aramadım direkt telsimi aradım telefonun imei numarasını verdim üzerinde hangi sim kart numarası varsa onun numarasını verdiler bana. Bende kişiyi aradım sizi savcılığa veriyorum dedim 1 gün sonra telefonu evime getirip teslim etmişlerdi. Sözde parkta çimlerin üzerinde bulmuşlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgintr

Aynı olay 5 sene önce başıma gelmişti hiç savcılığı filan aramadım direkt telsimi aradım telefonun imei numarasını verdim üzerinde hangi sim kart numarası varsa onun numarasını verdiler bana. Bende kişiyi aradım sizi savcılığa veriyorum dedim 1 gün sonra telefonu evime getirip teslim etmişlerdi. Sözde parkta çimlerin üzerinde bulmuşlarmış.

bunu yapın ama bi farkla. numarayı öğrenince aramak yerine bulunması için o numarayı yetkili kişiye verin. adam telefonu geri getirmez, satar iyice karışır işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgintr

şanslıymışsınız, bu bilgiyi almak kolay olmamalı bence, yok herkese verilebiliyorsa iyi bir yöntem.
    benim çalınan telefonum savcılık aracılığıyla geri geldi, bir jaç ay geçmiş oldu ama kaç el değiştirdiyse (çalan hariç) hepsini bulup bir güzel ifadelerini almışlar.
  • Güncel
  • Find my iphone aktif miydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Find my iphone aktif miydi

onun için internet baglantısı gerek,çalındıysa zor bulursun ver imeı yı kapatsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: runarer

quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Find my iphone aktif miydi

onun için internet baglantısı gerek,çalındıysa zor bulursun ver imeı yı kapatsınlar

Alıntıları Göster
    Şimdi telefonun imesini sorguladım mcsk'da ithalat yoluyla kaydedilen cihaz diyor, kayıp çalıntı ihbarı yapılmış cihaz yazması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal Demokrat

Şimdi telefonun imesini sorguladım mcsk'da ithalat yoluyla kaydedilen cihaz diyor, kayıp çalıntı ihbarı yapılmış cihaz yazması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum.

Alıntıları Göster
    hocam geçmiş olsun bence savcılığa belirtin bu konuyu..

Bu sadece bilgilendirme amaçlıdır..
    Telefon jb'li ise ve igotya da yüklüyse data transferi de aktif ise ve igotya ayarlarını bilinçli bir şekilde yaptıysanız telefonu kapattıkları an veya telefona kilidi açmak için şifre koyduysanız ve yanlış girilirse sizin belirlediğiniz e-mail ve cep telefonuna arkadaşın ön yüzden fotografı ve maps'dan yerini bildiriyor size telefon jb'li ip4 veya 4s ve 3g açık ise tabii ki

• Jailbreak yoktu sadece kayip calinti ihbari yapilan cihaz yazmasi gerekmezmi onu merak ettim tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal Demokrat

Jailbreak yoktu sadece kayip calinti ihbari yapilan cihaz yazmasi gerekmezmi onu merak ettim tesekkur ederim.
    Benim iphoneda çalınalı 4 ay falan oldu. Geçen ay yazı gelmişti, takipsizlik çıktı diye. Anlayacağın telefonda gps de olsa find my iphone da olsa o cihaz geri gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Benim iphoneda çalınalı 4 ay falan oldu. Geçen ay yazı gelmişti, takipsizlik çıktı diye. Anlayacağın telefonda gps de olsa find my iphone da olsa o cihaz geri gelmiyor

Peki sizde yaziyormuydu kayip calinti ihbari yapilan cihaz diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Peki sizde yaziyormuydu kayip calinti ihbari yapilan cihaz diye

evet aynen o şekilde yazıyordu internette
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.