Şimdi Ara

Çalınan, kaybolan iPhone nasıl bulunur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
56.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple ile iletisime gecilse birsey yapamalarmi sonucta telefonlari uzaktan kitleyebiliyorlar. IMEI ve seri numarasiyla Apple bircok sey yapabiliyor burda önemli olan aldiginiz ürünü itunese bagladiginizda kendi adiniza kaydetmektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Clapton-

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Benim iphoneda çalınalı 4 ay falan oldu. Geçen ay yazı gelmişti, takipsizlik çıktı diye. Anlayacağın telefonda gps de olsa find my iphone da olsa o cihaz geri gelmiyor

Peki sizde yaziyormuydu kayip calinti ihbari yapilan cihaz diye

evet aynen o şekilde yazıyordu internette

Bende yazmıyor

• ARKADAŞLAR BENİ DİKKATLE DİNLEYİN ÇALINAN IPAT IPHONE GİBİ CİHAZINIZI ANINDA BULABİLİRSİNİZ
    İCLOUD.COM A GİRİŞ YAPIN ÜYE OLUN AMA IMEI KODUNUZU BİLECEKSİNİZ ÇÜNKÜ İMEİ KODUYLA TARAMA YAPACAK
    VE TELEFONUN NEREDE OLURSA OLSUN İL İLÇE MAHALLE SOKAK NUMARASINA KADAR TESPİT EDEBİLİRSİNİZ HEMEN TESPİT EDİP PEŞİNE DÜŞMEYİN
    1 HAFTA İZLEYİN DAİMİ SÜREKLİ BULUNDUGU ADRESTEN YOLA ÇIKIN VE YAKALAYIN
    GAZANIZ MÜBAREK OLSUN SADECE TELEFON DEİL EVİNDEN ÇALINAN EŞYALARIDA BULABİLİRSİNİZ BU SAYEDE TELEFONUNUZ SAYESİNDE
    YAKALAYIN AMA CEZASIZ BIRAKMAYIN BAŞKALARININDA CANI YANMASIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamek_79

ARKADAŞLAR BENİ DİKKATLE DİNLEYİN ÇALINAN IPAT IPHONE GİBİ CİHAZINIZI ANINDA BULABİLİRSİNİZ
    İCLOUD.COM A GİRİŞ YAPIN ÜYE OLUN AMA IMEI KODUNUZU BİLECEKSİNİZ ÇÜNKÜ İMEİ KODUYLA TARAMA YAPACAK
    VE TELEFONUN NEREDE OLURSA OLSUN İL İLÇE MAHALLE SOKAK NUMARASINA KADAR TESPİT EDEBİLİRSİNİZ HEMEN TESPİT EDİP PEŞİNE DÜŞMEYİN
    GAZANIZ MÜBAREK OLSUN SADECE TELEFON DEİL EVİNDEN ÇALINAN EŞYALARIDA BULABİLİRSİNİZ BU SAYEDE TELEFONUNUZ SAYESİNDE

icloud.com da imei ile sorgulama mi var? benim bildigim sadece find my iphone muhabbeti var ordada net aciksa gps aciksa ve icloud aktifligi varsa telde bulabiliorsunuz yerini,imei ile bulma nerede gosterir misiniz rica etsem?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ARKADAŞLAR BENİ DİKKATLE DİNLEYİN ÇALINAN IPAT IPHONE GİBİ CİHAZINIZI ANINDA BULABİLİRSİNİZ

1) dedigin olay find my iphone imei degil
    2) ev esyasini nasil bulacaz bulasik makinasinin imei kodunu mu girecez?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sakin ol evlat kimden nerden gördün bilmiyorum ama icloud.com'a sadece apple hesabı ile giriş yapılır ve cihaz ayrıntılı olarak takip edilebilir, tabi çalan adam salaksa cihazı sıfırlamaz

• quote:

Sağolun arkadaşlar bi mekanda oturuyorduk telefon masanın üstündeydi lavaboya gittim geldim yoktu bendede hata var ama yinede koyuyor insana.

Mekanda otururken, telefonu bırakıp lavaboya gittin. Sonra döndüğünde yoktu.. Peki masada arkadaşların yok muydu? Sen geri döndügün zaman telefonu nasıl orada bulamıyorsun, eğer o masada senden başka kişiler arkadaşların ya da seni tanıyanlar var ise? Yani o masada oturanlar telefonu çalan kişiye "Ya sen ne yapıyorsun, telefonu neden alıyorsun?" diye sormuyorlar ve telefonu almasına izin mi veriyorlar? Yada onlar görmeden mi çalıyor hırsız masanın üzerinden... Bence ilginç bir durum. Ayrıca cihazı kullanıma kapattırmanı tavsiye ederim. Geri alamasan bile çalan kişiye ancak ipod olarak hizmet etsin.
  • Savcılığa gidin arkadaşlar, 2005 senesinde maçta Mecidiyeköy de çalmışlardı, o zmn mpx 220 vardı. Ertesi gün Tuzla savcılığına gittim fatura ile birlikte dilekçe yazdım. 2-3 ay sonra savcılık beni aradı gelin telefonunuzu alın diye. İçinde SD kart yoktu ve telefon haşat bir haldeydi. Diyarbakırda bulmuşlar. Ama şahsın ismini vermiyorlar.
    Ondan sonrada kullanmak nasip olmadı.
  • denedinmi denemeden yanlış yönlerdirmeyin ımeı kodunu biliyorsan kayıt yap takip et phoneleri sıfırlasada ımeı kodu kalır degiştirilemez
  • yazdıgım kelimeleri düzgün okumadıgın belli tekrar oku
    telle beraberinde çalınan eşyalarıda tel sayesinde bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgintr

Aynı olay 5 sene önce başıma gelmişti hiç savcılığı filan aramadım direkt telsimi aradım telefonun imei numarasını verdim üzerinde hangi sim kart numarası varsa onun numarasını verdiler bana. Bende kişiyi aradım sizi savcılığa veriyorum dedim 1 gün sonra telefonu evime getirip teslim etmişlerdi. Sözde parkta çimlerin üzerinde bulmuşlarmış.

Hiçbir operatör bu bilgiyi size vermez veremez bence yanlışınız var.
    Operatör her isteyene bu bilgiyi verse o zaman polis,savcı,hakim ve hukuk sistemi niye var herkes gider kendi işini halleder.

• MESAJIM BULUNSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

MESAJIM BULUNSUN

bunun yerine yukarıdaki mesajım bulunsun butonuna basıp cevap kirliliği yapmasak daha iyi olmaz mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

MESAJIM BULUNSUN

bunun yerine yukarıdaki mesajım bulunsun butonuna basıp cevap kirliliği yapmasak daha iyi olmaz mı.

bu yeni uygulamayi bu yorumu yazarken gormemistim ....siz de sanki cok onemli bir firsat ve cevap hakki kazandiginizimi sandinizki hemen boyle bir yorum yazdiniz...tesekkur edecegimi zannediyorsaniz yaniliyorsunuz.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

MESAJIM BULUNSUN

bu yeni uygulamayi bu yorumu yazarken gormemistim ....siz de sanki cok onemli bir firsat ve cevap hakki kazandiginizimi sandinizki hemen boyle bir yorum yazdiniz...tesekkur edecegimi zannediyorsaniz yaniliyorsunuz.....

siz eğer böyle düşünüyorsunuz düşünün amacım yardımcı olmaktı siz bilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben konya'da bir mekanda DJ lik yapıyorum. 2 hafta önce sıfır bir iphone 4 aldım ve 3 gün önce mekanda telefon calındı.kamera vs hiçbirşey yok ve ben personelden birinin aldığından şüpheleniyorum.Karakola gittim ifademi vs aldılar.Memurlarla görüştüğümde bulunur diyorlardı.Sizce bu telefonun bulunma durumu nedir ? Ayrıca başka yapmam gereken birşey varmı ? içinde 8 yıllık hattım vardır numaralarım herşeyim gitti.3 gündür ölü gibi geziyorum.Net bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun..
  • Telefonu unut hocam şöyle örnek vereyim bundan 2-3 yıl önce 2. el telefon almıştım ve çalıntı çıkmıştı sms geldikten hemen sonra karakola gittim telefonu teslim etmek için polis memuru eve kağıt gelicek mahkemeye götürürsünüz dedi aradan 3 yıl geçti hiç birşey çıkmadı telefonda bir köşede sahibini bekliyor.

Kısacası ben sahibini arayıp bulamıyorsam sen çalanı hayatta bulamazsın.
  • bulundu telefonum..teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanyakut

bulundu telefonum..teşekkürler

nasıl bulundu bir anlatsan bizede örnek teşkil etse....
  • Hocam gecmis olsun bende bi ara masanin ustune koyuyordum daha sonra calinma olaylarina istinaden artik dikkat ediyorum.Sizde bence imeisinden telefonu kapattirin.Benim abimi gasp etmislerdi telefonunu bizde imei yolu ile bulmustuk

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.