Şimdi Ara

Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben beğenmedim , zaten her bölümde kim kimin kucağında mevzuunun işlendiği seks ile güldürmeye çalışan dizilerden oldum olası haz almamışımdır. Beğenen arkadaşlarım da yeterince abaza oldukları için tutkunu oldular bu dizinin.
  • Belki sen bu gibi şeyleri aşamadığından beğenmemişsindir. Forumdaki bir dizinin konusundan, başkalarının abaza olduğunu anlayan zekâdan ancak böyle bir yorum beklerdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Figure

Belki sen bu gibi şeyleri aşamadığından beğenmemişsindir. Forumdaki bir dizinin konusundan, başkalarının abaza olduğunu anlayan zekâdan ancak böyle bir yorum beklerdim.

Arkadaşlarım dedim forumda arkadaşlarım demişsem gösteri ver bir zahmet. Anlaması kıt aklınla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 28 Aralık 2008; 17:28:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Belki sen bu gibi şeyleri aşamadığından beğenmemişsindir. Forumdaki bir dizinin konusundan, başkalarının abaza olduğunu anlayan zekâdan ancak böyle bir yorum beklerdim.

Arkadaşlarım dedim forumda arkadaşlarım demişsem gösteri ver bir zahmet. Anlaması kıt aklınla

Ne zamandan beri forumdaki insanlara 'forumdaki arkadaşlarım' diye hitab ediyorsun? ()
  • quote:

Ben beğenmedim , zaten her bölümde kim kimin kucağında mevzuunun işlendiği seks ile güldürmeye çalışan dizilerden oldum olası haz almamışımdır. Beğenen arkadaşlarım da yeterince abaza oldukları için tutkunu oldular bu dizinin.

Birincisi diziyi 30 dakka görüp sit-com sanmış olabilirsin yanıldığını belirteyim.
    İkinciside bu diziyi izleyen kesimin yeterince abaza olduğunu o kadar kesin söylemişsinki sana ne dersem diyeyim polemik yaratacaksın. En iyisi başka dizileri izle sen, bizde abazalığımıza devam edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 28 Aralık 2008; 18:34:52 >
  • quote:

quote:

quote:

Ne zamandan beri forumdaki insanlara 'forumdaki arkadaşlarım' diye hitab ediyorsun? ()

Boş ver sen onu, daha bir sürü tabu var onun yıkması gereken...

• quote:

quote:

quote:

Birader saçmalayıp durma "forumdaki bir dizinin konusundan insanların abaza olduğunu..." diye yazan sensin , ben çevremden bahsediyorum sen nerelere çekiyorsun , söylediğim gibi anlama kıtlığı var sende.

quote:

Boş ver sen onu, daha bir sürü tabu var onun yıkması gereken ...

Tabu dediğin ne gözünü seveyim. Milletin tokuşmasını izlemek mi ? Küfürlere kakara kikiri gülmek mi ? dizi de başka bir şey yok ki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 28 Aralık 2008; 18:39:59 >

• Akşam akşam piyangodan mı çıktın yaa
    Gelmişsin bir konuya,bu diziyi izleyen arkadaşlarım abaza falan bir şeyler diyorsun. Biz nereden anlayalım kendi arkadaşlarına dediğini? Elbet forumdaki insanlar alınır böyle yazdığın zaman. Bende anlama kıtlığı var mı yok mu onuda forumdaki iki cümlemden anlayamazsın ama boşver, konu o değil
    Neyse sana kolay gelsin, iyi forumlar

@Peter
    Artık ya imzalara abaza dizisi değildir diye yazmak gerek ya da ..... diye bir çözüm yapmak gerekir(boşluğu PM attım)

@weneorn
    Başkalarının tabuları umrumda değil, sadece düşündüğünü doğru yazamayanlar diziyi yanlış lanse etmesinler. Yoksa yazısını, beğenmedim diyerek tamamlasaydı burada kimsenin bir şey demeye hakkı yoktu zaten.

• O zaman ilk mesaja "Size önerim hemen indirin ve izleyiverin sonra gelin burada tartışalım diziyi" yazmayın.
  • quote:

O zaman ilk mesaja "Size önerimhemen indirin ve izleyiverin sonra gelin burada tartışalım diziyi" yazmayın.
  • Peter, bence ''Size önerim, hemen indirebilir misiniz? Ve izleyebilir misiniz? Sonra gelip diziyi burada tartışabilir miyiz?'' deseydin
  • Bilmiyorum ya arkadaş ifade ederken yanlış hitap tarzı kullandı. Yani diziyi izledik diye direk abaza olduk.
  • quote:

Peter, bence ''Size önerim, hemen indirebilir misiniz? Ve izleyebilir misiniz? Sonra gelip diziyi burada tartışabilir miyiz?'' deseydin

ha ha birader Allah iyiliğini versin her mesajından sonra anlama kıtlığından bahsetmeme neden oluyorsun daha ya ne diyeyim. Cümle sonunda geçen "Tartışma" sözcüğüne biraz dikkat et. Gerçi tartışmayı becerebilen birisi olsaydın yine mal mal bakıp anlamadığın ilk cevabında hakaret etmezdin. Büyük olasılıkla sende filmin konusunu anlamayıp seks içeriği için seyredenlerdensin.

quote:

O zaman ilk mesaja "Size önerimhemen indirin ve izleyiverin sonra gelin burada tartışalım diziyi" yazmayın.

Neyse ; Petrelli ne demek istediğini anlamadım o senin kurduğun bir cümle. Bahsettiğim gibi (tekrardan alayım özellikle figure için uzun uzun) bende diziyi önerilere uyup temmuz gibi izledim hatta TOPAZ sürümünün alt yazılarını da senkronlayıp ekleyen benim. Babasının öldüğü yada yeni porsche aldığı bölüm aynı bölüm mü hatırlamıyorum oraya kadar izledim. Konu itiabari ile bir adamın çöküşü belki ilk sezonun ortalarına doğru yeniden dirilmeye başlaması iyi bir konu gibi görünse de seks ve küfür içeriği beni cezbetmiyor , izleyen arkadaşlarımın da (1öğretmen , 1sporcu ve 2 de sadece internetten tanıdığım arakadaşım) filmi izlerken takıldıkları nokta bir bestseller yazarın bitişi değil 16lık kızla sevişmesi yada eski karısını yeni kocası şehir dışındayken düdüklemesi. İzleyen çoğu kişinin de bu bakış açısı ile izlediğini düşünüyorum.

• Öyle saçma şey olur mu? O mantıkla bakarsak; Californication izleyen abaza, Dexter izleyen katil, Kurtlar vadisi izleyen mafya falan olmalı. Hatta Prison Break izleyen hapishane kaçağı, Heroes izleyen doğaüstü biri olmalı yani Yani dizi bunlar, fantazilerimizi ya da içimizdeki ezik taraflarımızı okşamak için izlemiyoruz ki. İzlerken zevk alıyoruz, güzel zaman geçiriyoruz.

Birde şu dizide; haylaz bir babayla aksine hayli akllı kızının, bir türlü dikişi tutturamayan ve nereye kadar götüreceği belli olmayan bir umuda sarılıp giden bir çiftin, onların arkadaşlarının ilişkilerini, yaşadıkları şehirdeki ortamın etkilerini de görüyoruz. Ve daha bu gibi daha birçok şeyin arasından tutupta sex kavramını öne çıkartırsanız ben diziden değil bunu söyleyenden işkillenirim. Neyse daha fazla uzatmamak gerek, ben alınmıyorum zaten

• Dizinin adı Californication sonuçta... L.A yani Holywoodun insan üzerindeki etkisin işlemişler. Özellikle kafasına buyruk kibirli bir yazarı ele alınca küfür ve sexi eksik etmek olmazdı...
  • 10 numara
  • Yeni bölüm ne zaman
  • 2009 diyorlarda ne zaman olur bilemeyuk.
  • "şu hayatta zengin ve yakışıklı olacaksın gerisi yalan" diye düşündüren bir dizi

örf ve adetlerine bağlı olanlar kesinlikle izlemesin çünkü bu dizide olayları epey bi aşmışlar..
    hatta alenen 18yaş altı sex olayından bahsediliyor ki ilk defa bir dizide böyle birşey görüyorum..
  • yeni başladım ve süper bir dizi tam istediğim gibi
    adama hayran olmamak mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.