Şimdi Ara

Çalgı Çengi İkimiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
48.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Kalitesiz denmiş enteresan bence 1.filim baya iyiydi ama bu olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Tek kelime ile rezalet. Hiç gülmedim desem yeridir. Kardeş payından herhangi bir bölüm izleyin 1000 kat daha çok gülersiniz.

al benden de o kadar. verdiğim paraya acıdım açıkçası. bu kadar berbat bir film izlemedim. gülmek için kendimi zorladım 1-2 sahneye ancak gülebildim. maalesef bu elemanların havası bitti, yıllarca çalgı-çengi 1'in ekmeğini yediler ama deniz bitti kara göründü. bu saatten sonra bu ikilinin sinema filmini para verip izlemem. gidin izleyin hak vereceksiniz.

aslında sadece çalgı çenginin ekmeğini yediler demek biraz fazla olabilir.
    sonuçta işler güçler değil de, kardeş payı ve düğün dernek sağlam projelerdi.

bu film sıradan ilk filmin ekmeğini yemek için yapılmış bir projeydi. bu bariz belli.
    iş sırf gişenin ekmeğini yemek için yapılan devam filmi olunca olmuyor o iş. ısmarlama proje ile senaryo ne kadar yaratıcı olabilir.
    beklentilerin altında illaki kalıyor.
    devam filmlerinin kısır döngülü sıkıntısı.
    sırf çekmek için değil, senaristin içinden gelen ilhama dayalı yapılmalı eser.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Yorumları çok kötü. Bunların yaptığı ilk Düğün Dernek filmine gitmiştim o da çok kalitesiz bir filmdi. Şahan, Cem Yılmaz ve bu ikili Türk sinemasında komedi kalitesini düşürüyorlar.

E hocam saydıklarını çıkar kim kaldı Türk sinemasının komedisinde? Bir Kezban Bir Mahmut mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat parami geri verin lan
  • arkadaşlar filme gitmenizi tavsiye etmiyorum. tamam kadro kaliteli yani işler güçler ve kardeş payı karması bir kadro var ama filmin iki yerinde güldüm. normalde bu kadar küfür yoktu mesela burda küfür de göze batıyo bir kaç yerde. ben tavsiye etmiyorum. paranızı boşa harcamayın zaten düğün dernek kadar uzun kalamayacak salonlarda göreceksiniz.
  • bu kadar olumsuz yoruma rağmen gideceğim çünkü canım sıkılıyor
  • Fragmanı izlerken sıkıldım. Kafama silah dayanmadığı sürece para vermem bu filme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Absürt komediyi severim Çalgı Çengiyi de sevdim, 2. filmdeki oyuncuları da beğeniyorum ama bu olmamış ya.

İlk hafta 963.006 izleyici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 14 Ocak 2017; 0:26:57 >
  • Şu iki adam çektikleri ilk filmin ekmeğini yiyorlar, hala daha ısrarla bilet alanlar var bunların filmlerine.
  • Herhangi bir işler güçler bölümü daha komiktir
  • Tamm palyanco filmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi seven bir tek ben miyim ?
  • Tırt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merakla izledim hüsranla çıktkım.Senede 1 sinemaya giden arkadaşım beğendim dedi.Tabi beğenirsin alternatif izlemiyorsunki diyecektim sırf ota b.ka muhalif görünmeyim diye beğendim dedim

yoksa tırt

bunun yerine Kardeş payının herhangi bir bölümünü izlerim o daha komik

O diziyi bu filmi çekeceğiz diye bitirdiler

araya Düğün Dernek 2 yi koydular daha sonra Çalgı Çengi

Bence bu ikili bu filmde çuvalladı
  • Filmi izledim; sadece kadrosu baya iyiydi. Selçuk Aydemir'i çok severim. İşler Güçler bir başyapıttı ancak bu olmamış.

Film bomboştu. Başladığı hikayeyi, sildi. Kızla evleneceklerdi, istemeye gittiler. Boşverdiler, olmadı. Adam gitti iş teklif etti star yapacam diye, onu da teklif etmedi. Başlattığı hikayeyi sonda yıktı.

5/10
  • Giden 15 lirama yanarım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman kaybı desem bile çok olur. Niteleyecek sıfat yok.

Verilen bilet parasını hak etmiyor.

Gitmeyin/ kimseyi göndermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de tavsiye etmiyorum filmi. Geçen çakallarla dansa zorla gittim ve midem bulandı desem yeridir. Türk komedisinden ümidim kesildi zaten. Bu filme de arkadaşlar istiyor diye ses etmedim ama gerçekten komik olan pek bir yer yoktu bence. Kendimi zorlayarak güldüm bir kaç yerde.
  • bu ekipten çok daha iyisini beklerdim olmamış. on üzerinden 5 verip kndilerini uğurluyoruz.

Ata demirer in filmi bunun yanında şaheser gibi. Ona da gidin beyler.
  • Kemal Sunal ve Şener Şen gibi ustalar bir daha asla gelmeyecek. gülmek için recep ivediklere kaldık. yetenek sıfır, küfürle argoyla mizah yapıyoruz zannediyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.