Şimdi Ara

Çalgı Çengi İkimiz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
48.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zaten bu ikili o kadar da komik değil ki. Ama insanlar para verdik diye zorla gülmeye çalışırlar filmlerine. Komedi de bu ikili kadar overrated çok az insan gördüm. Bizim insanımız abartmayı sever böylelerini. Ne Düğün Dernek ne de herhangi bir filmleri zerre komik değil. Ama filmleri kötü olduğu halde hala giden insanlar var. Siz kötüde olsa her filmlerine giderseniz bu adamlarda çok kasmadan herhangi dandik filmlerini sizlere sunup ceplerini doldurabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tepkiler üzerine internete düşünce izlemeye karar verdim. düğün dernek 1-2 sinemada izlemiştim. özellikle dd2 iğrençti.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Dustumu int.sinema cekimlimi yoksa hd mi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternete dusse de seyredilmez.resmen ikinci yarida cikip gitmek istedim.bunun yerine acin tatli hayat in herhangi bi bolumunu daha eglencelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya kardeşim her şeyden önce emek var saygı duyun, daha iyisini yapa biliyorsan cık sen yap birde seni izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SaTSaS-

ya kardeşim her şeyden önce emek var saygı duyun, daha iyisini yapa biliyorsan cık sen yap birde seni izleyelim.

ne yani şimdi FB kötü oynuyorsa, onların yerine çıkıp biz mi futbol oynayacağız? böyle saçmalık olur mu? adamların filmi bariz kötü vasatın altında. esprileri bayat. güldürmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: -SaTSaS-

ya kardeşim her şeyden önce emek var saygı duyun, daha iyisini yapa biliyorsan cık sen yap birde seni izleyelim.

ne yani şimdi FB kötü oynuyorsa, onların yerine çıkıp biz mi futbol oynayacağız? böyle saçmalık olur mu? adamların filmi bariz kötü vasatın altında. esprileri bayat. güldürmüyor.

hayır öyle değil.
    Beğenmediysen beğenmedim dersin vasat,rezillik,saçmalık kelimeleri hakarete girer emeğe saygısızlığa girer espiriler demode dersin anlatmanın her yolu var yeterki o yolu bil..

• gidemedim içimde kaldı
  • Bu elemanlar da hep aynı tiplemelerle film, dizi çekiyorlar. Biraz farklılık yapsalar yol alacaklar ama. Kardeş Payı dizisi güzeldi mesela. Onun gibi çıkışlar yapsalar çok iyi olurdu. Çalgı Çengi'ymiş, Düğün Dernek'miş, geçin bunları.
  • Ahmetin potansiyeline yazık oluyor

• Logan adlı filmden iyi

• birincisi düşük bütçeyle çekilmişti cem yılmaz desteğiyle az biraz yolunu buldu ama çok samimi komikti 2. film tamamen cep doldurmaya yönelik yapılmış birader biz her filmin içinde işler güçler ekibinden bilimum adamları görmek zorunda mıyız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ekip mümkünse film yapmasın dizi sektöründen devam etsin.Bu kadar vasat bir film olur mu ya demeyin düğün dernek 3ü bekleyin.Gitgide kaliteyi düşürüyorlar çünkü.Vizyondan kalkmıştır muhtemelen ama internete düşse dahi izlenmeyecek cinsten.

Gözünü seveyim eski türk komedi filmlerinin be.Bu film yerine Aydemir Akbaştan Pardon filmini 5 kez üstüste izlesen daha çok zevk alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Bu ekip mümkünse film yapmasın dizi sektöründen devam etsin.Bu kadar vasat bir film olur mu ya demeyin düğün dernek 3ü bekleyin.Gitgide kaliteyi düşürüyorlar çünkü.Vizyondan kalkmıştır muhtemelen ama internete düşse dahi izlenmeyecek cinsten.

Gözünü seveyim eski türk komedi filmlerinin be.Bu film yerine Aydemir Akbaştan Pardon filmini 5 kez üstüste izlesen daha çok zevk alırsın.

Edit: Gece geç oldu Aydemir Akbaş yazmışım Ferhan Şensoy olucak :)
  • Adamlar bu sefer yapmış güzel olmuş
  • İşler güçler veya kardeş payı dizilerinden 3 bölüm seyredin aynı şey. Kesinlikle çalgı çengi 2 değil. İşler güçler dizisinde gayri resmi ilk 10 dk çıkmıştı. Bu filmden kat kat kaliteliydi.

• Ben bu ikilinin tv dizilerini oturup adam gibi hiç izlememiştim, geçen gün Kardeş Payı'na başladım 1. bölümden itibaren full sansürsüz olarak baya hoşuma gitti, Düğün Dernek filmlerini izlemiş biri olarak dizi çok daha komik geldi bana. Bunu bitirdikten sonra İşler Güçler'e de başlamayı düşünüyorum.
  • film gayet güzeldi. ben çok beğendim. lakin ilk filme göre fazla cıvıtmışlar. biraz düğün derneke kaymışlar. içinden geçerim lan senin dediği yerde baya güldüm. normalde küfürü koimk bulmam da çok yaratıcı buldum küfürü
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.