Şimdi Ara

cahiller neden oy kullanıyor kı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zaten onlar oy kullanıyor diye ülke bu halde daha geçenlerde sokaklarda röportaj yapıyorlardı " Ateist " birine oy verirmisiniz diye soruyorlardı bunlarda ateist kim tanımıyorum diyorlardı daha ateistin ne olduğunu bile bilmiyorlar işte bu tipler ülkenin içine eden insanlar.
  • Sol partilere oy vermeme nedenleri partilerin onlara eğitim hakkı vermemesi bence.Başörtüsü yasağı vs. Ben parti tutacak kadar basit bir insan değilim ama ortada böyle ayrımcı bir tavır olduktan sonra kimse karşısındakine oy atmaz.(En azından düşünceleri böyle gerçekleri bilmem)
    Anadoluyu zamanında eğitmezsen sadece istanbul üzerinden ülke geliştirirsen olacağı buydu.Eee yapılan yanlışların sonucu bu.Demokrasiyi kabullenmeyeceksen cumhuriyete de ihtiyacın yok.Eğit halkı al oyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 17 Eylül 2019; 15:58:21 >
  • Kibir böyle birşey olsa gerek ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • facepalm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Eylül 2019; 16:26:13 >
  • kime göre cahil ? insanların seni cahil olarak tanımlamadığını nereden biliyorsun ?
  • Oylamaların sonucu hep bir milletin ortalamasıdır. Bunu iyice düşündüğünde bir şeyleri fark edebilirsiniz.
  • pekı Ataturk neden oy sıstemını kurarken cahıllerın oy kullanmasına ızın verdı
  • Cahil, cahil olduğunun farkında olsa zaten cahil olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime göre cahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.