Şimdi Ara

Pnömotoraks Ameliyat oluyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
12.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 hafta bu hastalık nedniyle hastahanede yattım. Tüp tedavsi ile akciğerdeki hava çıkıarıldı. Bugüna kadar hiç ağrım olmamıştı. Bu gün ağrı olunca hastahaneye gittik ve röntgen çekildi. Doktar tam anlamadı hava dolup dolmadığını fakat var belli oluyor. 2 saat sonra tekrar röntgen çekilcem. Bu sefer ameliyat olacağım galiba. Daha önce bu ameliyatı olan var mı? Varsa ne kadar sürüyor ve hastahanede ne kadar kalınıyor. 2 hafta devamsızlık yaptım dün ilk kez okula gittim. Eğer tekrarlarsa sınavları kaçıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormintor -- 16 Mart 2011; 15:51:02 >

• bi fikrim yok ama geçmiş olsun

hem de up
  • Up
  • Diren takılmış mıydı?

Geçmiş olsun abim de olmuştu bu hastalıktan. Askerlikten muaf tutuldu. Biraz sık dişini umarım çabuk geçer.
  • Benim akciğerde sönmek üzere sanki , nefes alırken hııı diye ses çıkıyor bazen. Sigara içiyormusun? Allah şifa versin.
  • Diren takilmisti. Sigaram felan da yoktu. Bu gun agri baslayinca gittik hastaneye ilk rontgwnde bir sey anlasilmadi simdi tekrar gitcem. Sagolun
  • ameliyat oluyorum.
  • 3 kere bu hastalığı geçirmiş biri olarak ameliyat olmanızı önermiyorum arkadaşlar. Hava tis'lerini birleştiren ilaçla tedavi olmanız sizin için daha uygun olacaktır, ameliyat sonrası tekrarlanma riski yapıştırıldıktan sonra tekrarlama riskinden daha fazla. Hiçkimse hayatı boyunca vücudunda 15 cmlik yarayla yaşamak istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALLE
    3 kere bu hastalığı geçirmiş biri olarak ameliyat olmanızı önermiyorum arkadaşlar. Hava tis'lerini birleştiren ilaçla tedavi olmanız sizin için daha uygun olacaktır, ameliyat sonrası tekrarlanma riski yapıştırıldıktan sonra tekrarlama riskinden daha fazla. Hiçkimse hayatı boyunca vücudunda 15 cmlik yarayla yaşamak istemez.

kapali ameliyat yapacaklarmis. Kamerali borulardan sokcaklar mis galiba . Sizon dediginiz tedavi nasil ve nerede yaptirdiniz
  • Takılan direnin borusu yoluyla akciğere giden bir operasyondu benimkisi. Marmara Üniversitesi Hastahanesi'nde olmuştum 4 sene önce. Ondan öncede yine aynı hastahanede 2002'de olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALLE
    Takılan direnin borusu yoluyla akciğere giden bir operasyondu benimkisi. Marmara Üniversitesi Hastahanesi'nde olmuştum 4 sene önce. Ondan öncede yine aynı hastahanede 2002'de olmuştum.

banada ayniiolcak galiba ameliyatoncesi sonrasi nasil?
  • geçmiş olsun panpi , kaç gün istirahat edicen ameliyattan sonra? hala sınav falan düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midbroke
    geçmiş olsun panpi , kaç gün istirahat edicen ameliyattan sonra? hala sınav falan düşünüyorsun

10gun. Sinavlar onemli olm
  • Maltepe Süreyya Paşa hastanesinde mi olcaksın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler
    Maltepe Süreyya Paşa hastanesinde mi olcaksın?

evet
  • Göğüs Hastalıkları hastanesi olduğu için işinin ehli uzman doktorlar ve operatörler olacaktır. Kapalı ameliyat olması güzel.

Sigara olayına hiç girme ve kendine iyi bak. Allah şifa versin.
  • tesekkurler
  • bi up yapalim bakalim
  • Bende pnomatoraks oldum oksijen tedavisi gördüm iyiyim şu an
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.