Şimdi Ara

Cafe açmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yoldan geçerken görüyorum hep bütün masaları dolu bi çay 10 lira ne kar bırakıyodur diyorum açmak istiyorum bende.

Geçen mekan sahibi geldi altinda sarisin var mercedes var nasil açarım bende böyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O gördüğünüz ana caddelerdeki mekanların sadece aylık kirası 20-30 bin lira civarı. Büyük sermaye ve iş bilgisi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

O gördüğünüz ana caddelerdeki mekanların sadece aylık kirası 20-30 bin lira civarı. Büyük sermaye ve iş bilgisi lazım.

Ben ana cadde olmasada doldururum diyorum acayip populer bir adamim çevremde sırf benim için gelenler olsa yeter.

Liseden mezun olursam direk cafe açmak istiyorum okumak zekali adam işi deyil bence

• üzüldüm açıkçası paradan önemli 1-2 şey varsa o da vizyondur görüş açının genişlemesi bakış yönlerinin gelişmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Shark1

üzüldüm açıkçası paradan önemli 1-2 şey varsa o da vizyondur görüş açının genişlemesi bakış yönlerinin gelişmesi lazım

Vizyon ve görüş açımızı nasıl genişletebiliriz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    üniversite okuyarak ve farklı insanları görüşleri görerek

• JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    her gün oku dünyayı gez bir sene,dil öğren dönünce kendini bile tanıyamazsın o zaman ne yapıcaksan karar ver.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.