Şimdi Ara

CADDY 2006 İyi Ama Virajlar Rezalet (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
0
Favori
98.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadaşlar,yapmayın etmeyin, bendede var caddy ,bu araç düz yolda ancak 200 ü buluyor ancak yokuşa falan bırakırsanız 220 yi bulur. Abartmayalım lütfen. Zaten 200 le giderken bir süre sonra yorulup 180 e düşüyor. Ama sürekli 180 ile gidilebiliyor. Hayır anlamıyorum, ne gerek var abartmaya falan... Neyse o...
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Yav arkadaşlar,yapmayın etmeyin, bendede var caddy ,bu araç düz yolda ancak 200 ü buluyor ancak yokuşa falan bırakırsanız 220 yi bulur. Abartmayalım lütfen. Zaten 200 le giderken bir süre sonra yorulup 180 e düşüyor. Ama sürekli 180 ile gidilebiliyor. Hayır anlamıyorum, ne gerek var abartmaya falan... Neyse o...

Ben yokuş aşağı da 200 yaptramadım.

sen bir foto koysana 200 için
  • Düz yolda ve rüzgarsız ortamda 200 ü buldum motor 1.9 ve 105 beygir. bu güçde mtor için bu değer mantıklı. Ancak sürekli bu hızı koruyamıyor bu motor. İnanmak ve inanmamakta serbestsin. Ben kimseyi inandırmak zorunda değilim. O halde formda her yorum yapana kanıtla demekmi lazım. O onun yorumdur ve kimseyi inandırmak zorunda değildir. Çünkü burada amaç birilerini inandırmak değil paylaşımda bulunmaktır.

Eğer yakınlarda istanbula gidersem otoban üzerinen yanımda makinam olursa o zaman çekerim. Hayır foto çekmek zor değilki, motoru küçük bir arabayı zorlayarak yüksek hızlara çıkararak dik bir yokuş aşağı bırakırsan anlık olarak oda 200 ü bulacakır. O anda fotosunu çeker aha bak 200 yapıyor bu diyebilirisin. Tutturmuşunuz fotoda foto diye. Ben broadwaye dik bi yokuşda sonuna kadar basarak 200 ü buldurmuştum, tabi çok kısa bi süre bu hızda kaldı araç,sonra düştü hızı. Ne yani şimdi broadway 200 mü basıyor. Yav daha kolayı var,yaparsın bi photshop iş tamamdır. Yani fotodan bişey çıkmaz.

Ben araçla ilgili izlenimlerimi paylaştım. İster inanırsınız ister inanmazsınız. Bu kimseyi ilgilendirmez. Burada amaç insanları inandırmak değil, bilgi paylaşımıdır.

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 13:23:45 >

• Bilgi paylaş diye foto koy dedim zaten.kimse 200 le giderken dahi foto koymadı da.

ayrıca düz yol son hızın 166 olduğunu hepimiz biliyoruz.buna inanmayan varsa nu bilemem
  • Fotodan kolay ne varki,yaparsın photoşhop iş tamamdır. Veya salarsın dik yokuşa çekersin bi foto oda tamamdır. Yav,tamam inanmassan inanma. Saygı duyarım. Neticede inanmamakta özgürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 14:05:03 >
  • quote:

Fotodan kolay ne varki,yaparsın photoşhop iş tamamdır. Veya salarsın dik yokuşa çekersin bi foto oda tamamdır. Yav,tamam inanmassan inanma. Saygı duyarım. Neticede inanmamakta özgürsün.

sal kardeşim herşey serbest .photoshop yapmadan koy işte.niye inanmıyalım?

200 bile görmüyor.kimse gösteremedi sen bize göster diyorum.kötü birşey mi dedik.

• tamam , isteyen inansın,istemeyen inanmasın...

sen sakın ha inanma

canının sağolsun be arkadaşım, inanmassan ben ne yapayım, eğer makinam yanımda olursa çeker gönderirim sana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 14:48:56 >
  • quote:

tamam , isteyen inansın,istemeyen inanmasın...

sen sakın ha inanma

canının sağolsun be arkadaşım, inanmassan ben ne yapayım, eğer makinam yanımda olursa çeker gönderirim sana...

arkadaş sen laftan anlamıyorsun heralde

sen çek fotoyu koy
    niye inanmayalım diyorum.bu 3 etti
  • gecen de yanımısdan gectıydı 300 le kedi
  • Neden benle inatlaşıyonki?

Rahat o,takma bu kadar kafana

Dedimya,canın sağolsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 15:15:48 >
  • quote:

Neden benle inatlaşıyonki?

Rahat o,takma bu kadar kafana

Dedimya,canın sağolsun...

ben rahatım arkadaşım

200 bastım diyen sensin.laf çevirmeye gerek yok.koyarsın buraya fotoyu olur biter
  • hala inatlaşma içindesiniz...
    uzatınca elinize ne geçiyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 15:27:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cebbar

BEN CONNECT İLE VİRAJLARDA HİÇ SIKINTI YAŞAMIYORUM HER TÜRLÜ VİRAJA ÇOK RAHAT GİRİYORUM YOL TUTUŞU ÇOK GÜZEL

Connect Caddy'den daha basık olduğu için viraj performansı iyidir.Dün akşam bizim evin önüne bir tane Caddy parketmiş,bizim arabanın babası gibi duruyor,o kadar yüksek yapılı. Tavanı haddinden fazla yüksek,temel olarak yük taşımak için dizayn edilmiş.

BorçkaArtvin arkadaşım,arabana güle güle binmeni dilerim.Ancak bu gibi konular şu jiplerle ilgili konuda tartışıldı,eğer virajlara 19 gibi girmeyi istiyorsan böyle bir araç almayacaktın.Sonuçta bu yerden yüksek bir ticari araç,19 ise binek araba.Teknolojik olarak Caddy 19'dan üstün olsa da fizik kurallarına karşı koyamazsın.Eğer viraj güvenliğini artırmak istiyorsan performans lastikleri takacaksın ve spor süspansiyon takarak arabayı alçaltacaksın.Yapabileceğin tek şey bu.Ayrıca araç yüksek olduğu için ağırlık ters tepki yapabilir,viraj dışına doğru merkezkaç kuvvetini artırır,sonra kaçırsan toplayamazsın da.

• quote:

hala inatlaşma içindesiniz...
    uzatınca elinize ne geçiyor acaba?

benim elime birşey geçmiyor.

sen foto koyarım dedin.ben de 200 yaptıysan foto koy diyorum ......

ne zaman istersen koyabilirsin.acil değil
  • Connect caddyden daha ağırmış,kataloglarına baktım... Halbuki sanki caddy daha ağır gibi duruyor.
  • Uzatma lütfen...
    Kısır bi tartışmaya dönüyor bu...
    Dedimya makinam yanımda olursa çekerim.
    Uzatmanın anlamı yok...
    Bu bize bişey kazandırmıyor neticede...
    İnanmıyorum dedin, olabilir saygı duyuyorum dedim, hala uzatmaya çalışıyosun.
    Lütfen...
  • quote:

Uzatma lütfen...
    Kısır bi tartışmaya dönüyor bu...
    Dedimya makinam yanımda olursa çekerim.
    Uzatmanın anlamı yok...
    Bu bize bişey kazandırmıyor neticede...
    İnanmıyorum dedin, olabilir saygı duyuyorum dedim, hala uzatmaya çalışıyosun.
    Lütfen...

ok makinan yannda olunca çek

Ben 220 ye inanmıyorum.sen 200 dedin.

ben yokuş aşağı uzun bir süre bastım.180 den sonra zaten ibre çok yavaş yürüyor. 195 görebildim.daha evvel anlattım
  • zaten 220 olamaz. dediğim gibi yol müsait olacak ve rüzgar olmayacak arabada yük olmayacak. ben bu şartlarda demiştim. rüzgar ve yük varsa dediğin gibi çok zor. zaten caddy de 160 dan sonraki hız kazaya davetiye çıkarmaktır. çok tehlikeli oluyor. zaten bi kere denedim ve korktum. yüksek hızlarda bu araba çok tehlikeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Haziran 2006; 15:58:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: no_fate

abi onu git bi doğuş otoya abt de modlattırt
    220 yi geç 250 ile gitse savurmaz bizde transporter var garajda
    2005 model alırken abt modifiye istedik motoru içi dışı modlandı
    240 görüyor bi de vip yapıldı
    4 motion olduğu için süper gidiyo
    205 le viraja gir banamısın demiyo
    dikkatini çekerim TRANSPORTER T5
    caddyden daha yüksek

baba naptın sen ya 205 le vıraja mı gırıyosun o aracla TRANSPORTER 205 le nasıl gırer vıraja aklım sıra ermıyor.tanıdıgım bı ınsanda ferrari 360 modenas vardı vardı dıyorum cunkı 220 ıle gırdıgı vırajda takla attı araba pert ......... su anda bmw 6.45 var kendısınde ama bıdaha o vıraja ole gırecegını sanmıyorum
  • Arkadaşlar madem hızdan bahsediyosunuz bizde 1.8 connect 75 hp otoyolda 170km/h gördük bi yakınımız 185 km/h yaptı. Unutmadan sadece otoyolda bu kadar hızlı gittik onun dışında hıza
    otoyolda da tehlikeli ama bi kereliğine oldu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.