Şimdi Ara

CADDY 2006 İyi Ama Virajlar Rezalet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
0
Favori
97.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 94
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kapadokyalı (34 mesaj) Sephiroth (18 mesaj) set (15 mesaj) Tanselah (14 mesaj) Coşkun (13 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> CADDY 2006 İyi Ama Virajlar Rezalet
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3073 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kardeşler 2006 sıfır caddy aldım...Önceden renault 19 europa vardı bende...Caddy evet muhteşem hızlı araba 220 yi gösterdim otobanda arabama...Ama iş yol tututaşa gelince araba boşken virajda Allah muhafaza...Bu arabanın viraj yol tutuşunu nasıl düzseltiriz...Lastikmi değişelim...Yoksa ne yapalım ne edelim...Anlamadım...Ben renault 19 ile hertürlü viraja girerdim...Ama bu beni korkuttu ya...

|
    |
  • Yarbay
    17396 Mesaj
    sonuç olarak havaleli araba lastik felan değişsende o yükskliten dolayı 19 ile yaptıklarını yapamayabilmen normal bence

sadece lastikle çözülemeyebilir sorun

yada bizim eski panelvanda yaptığımız gibi 1 sandık mıcır koyacan bagaja:)
    |
    |
  • Yarbay
    2882 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BorckaArtvin

Kardeşler 2006 sıfır caddy aldım...Önceden renault 19 europa vardı bende...Caddy evet muhteşem hızlı araba 220 yi gösterdim otobanda arabama...Ama iş yol tututaşa gelince araba boşken virajda Allah muhafaza...Bu arabanın viraj yol tutuşunu nasıl düzseltiriz...Lastikmi değişelim...Yoksa ne yapalım ne edelim...Anlamadım...Ben renault 19 ile hertürlü viraja girerdim...Ama bu beni korkuttu ya...

ya bence biraz daha dikkat et.araç yüksek..otomobile benzemez..lastik falan da bir yere kadar.unutma fizik kurallarının önüne geçemezsin...
    |
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    bence o araba okadar viraj alır sonuç da büyük araba yai ticari bi ara o otomobil değil bende de doblo war o kadarr oluyo lastik mastik hikaye bide arkaya mıcır işi di sakat 200 ile giden bi arabada mıcır diil kralı gelse işe yaramaz en mantıklısı yawaş gitmek virajlarda
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    BEN CONNECT İLE VİRAJLARDA HİÇ SIKINTI YAŞAMIYORUM HER TÜRLÜ VİRAJA ÇOK RAHAT GİRİYORUM YOL TUTUŞU ÇOK GÜZEL
    |
    |
  • Yarbay
    2713 Mesaj
    GENİŞ TABANLI,İNCE YANAKLI LASTİK KULLANIRSAN BİRAZ FARKEDER. AMA NETİCEDE TİCARİ ARAÇ ALMIŞIN. NE BEKLİYOSUN Kİ ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1205 Mesaj
    220 yapmış hangi hızda viraja girdin ne bekliyorsun araçtan anlamadım
    |
    |
  • Yarbay
    6669 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

GENİŞ TABANLI,İNCE YANAKLI LASTİK KULLANIRSAN BİRAZ FARKEDER. AMA NETİCEDE TİCARİ ARAÇ ALMIŞIN. NE BEKLİYOSUN Kİ ?

+1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    Ya arkadaşlar duyunca hayretler içinde kalıyorum 180-200-220 km hızlar falan. Bu arabalar ticari hız amaçlı üretilmiyorlar ki. Valla cesaretinize hayranım. Her türlü güvenlik teşkilatı olan connect'imde daha 120'nin üzerine çıkmadım. Çıkmam da!!!
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    geniş tabanlı lastik kullanırsan yakıt artar haberin olsun
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşım lastik çok etkilemez.yakıt tüketimini artırır ve arabanın km.saatinde değişiklikler olur.asıl hızını göstermez.bence orjinal lastiklerini kullan.ayrıca caddy ile nasıl 220 yaptın anlamadım.ben passatla 230 km yapıyorum araba sanki patlayacak gibi oluyor.sende iyi cesaret var ama bence yinede o kadar zorlama.zaten bu tip ticari araçlarda 150 yi geçtin mi tehlikedesin.en ufak bir çukura girsen arabanın kıçı bi tarafa başı bi tarafa gider.bence dikkatli ol arkadaşım.illakide hız yapmak istiyorsan arabanı değiştir.
    |
    |
  • Yarbay
    2713 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: codelinker

arkadaşım lastik çok etkilemez.yakıt tüketimini artırır ve arabanın km.saatinde değişiklikler olur.asıl hızını göstermez.bence orjinal lastiklerini kullan.ayrıca caddy ile nasıl 220 yaptın anlamadım.ben passatla 230 km yapıyorum araba sanki patlayacak gibi oluyor.sende iyi cesaret var ama bence yinede o kadar zorlama.zaten bu tip ticari araçlarda 150 yi geçtin mi tehlikedesin.en ufak bir çukura girsen arabanın kıçı bi tarafa başı bi tarafa gider.bence dikkatli ol arkadaşım.illakide hız yapmak istiyorsan arabanı değiştir.

+1
    |
    |
  • Binbaşı
    1147 Mesaj
    quote:

volkswagen bu boru değil!!!

bende caddy kullanıyorum 190 ı gördü banamısın demiyor.

arkadaşım sana tawsiyem makaslardan kes biraz arka taraf yere otursun we ince yanaklı , we geniş tabanlı lastik kullan.
    |
    |
  • Binbaşı
    1743 Mesaj
    bende CADDY kullanıyorum ama 160'ı geçince bana mısın diyor yani
    |
    |
  • Yarbay
    3163 Mesaj
    nası becerdin kardeş 220 görmeyi aracın azami hızı 166km/s yazıyo internet sitesinde. sen 60 derece eğimde yaptın heralde
    |
    |
  • Binbaşı
    1743 Mesaj
    160 a kadar gerçekten rahat geliyo ama ondan sora mıçı yırtılıyo arabanın yani benim ki öyle; düz yolda millet 190 ı nası görüyo anlamadım valla
    |
    |
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: taka8604

quote:

volkswagen bu boru değil!!!

bende caddy kullanıyorum 190 ı gördü banamısın demiyor.

arkadaşım sana tawsiyem makaslardan kes biraz arka taraf yere otursun we ince yanaklı , we geniş tabanlı lastik kullan.

Böyle bilinçsizce bir yorum yapman pek hoş olmamış. Sakın makasları falan kestirmeye kalkma.
    |
    |

• Binbaşı
    1181 Mesaj
    Ben caddy kullanmadım ama Bora ile yetişemediğimizi gördüm. Bora 200'den sonra kesildi Caddy hala farkı açıyordu. Ben de inanamadım ama gerçekler böyle. Gözümle görmesem inanmazdım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    abi onu git bi doğuş otoya abt de modlattırt
    220 yi geç 250 ile gitse savurmaz bizde transporter var garajda
    2005 model alırken abt modifiye istedik motoru içi dışı modlandı
    240 görüyor bi de vip yapıldı
    4 motion olduğu için süper gidiyo
    205 le viraja gir banamısın demiyo
    dikkatini çekerim TRANSPORTER T5
    caddyden daha yüksek
    |
    |
  • Yarbay
    14772 Mesaj
    O kadar abartılcak kadar rezalet değil virajlarda. Babam ilk aldığımızda "Siena'da virajlarda ne eziyet çekmişiz demişti." Yani Caddy virajlarda yüksek karoserine göre çok iyi ve çok stabil gidiyor. Tabi ki binek araç kadar üstün yol tutuş beklemek yanlış olur ama şu hali de güven veriyor. İsteyen test etsin.

Şu anda 195/65 R15 tekerlekler yerine 205/55 R16 kış lastiği takılı tekerlekler var ve ne kuru havada, ne yağmurda, ne de karda-buzda araba bir kere olsun kendini bırakmadı

Bu arada ABT modifiyeli bir araç en ufak yerde altını sürtmez mi ya? Bizim Caddy standart haliyle bile bizim evin altındaki garaja tamponları yere neredeyse sıfırlayarak giriyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.