Şimdi Ara

CADDY 2006 İyi Ama Virajlar Rezalet (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
98.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaw komik olmayın arkadaşlar yapacağınız iş çok basit. Siz caddynizle 200km/s üzeri hıza ulaşana kadar arka koltukta birisi olayı kamerayla kaydedecek ve bu film burada yayımlanacak. Bu olayı başka türlü ispat edemessiniz. Bu tartışmalar da kısır döngü şeklinde devam edip durur. Ha bunu ispat etme zorunluluğumuz yok diyorsanız benim de inanmak zorunluluğum yok.
  • Kesinlikle doğru
  • lütfen caddy nizi dikkatli kullanın, kendinize hakim olun.
    aşagıdaki kazada caddy nin içindekiler yaralı olarak kurtulmuş karşı araçata ise 2 kişi ölmüştür. Kaynak:aa resmi sitesi
    [img=http://thb.fotodak.com/79/58/28/524685.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 29 Haziran 2006; 13:59:12 >
  • Aman sakın ha inanmayın. Çokda umurumuzdaydıda
  • Arkadaşlar yüksek hızla foto çekmek evet güğzel bir kanıt ama ben daha basit bir çözüm öneriyorum. ve bu bun için caddy sahiplerinden bişey rica edecem. aracınızla giderken 5.viteste 2000devirde 3000 devirde kaç km hızla gittiğinizi söyleyebilirmisiniz? birde aracı hareket ettirmeden yani vites boşta iken tam gaz yapın devir kaçı görecek en son bide bunu istiyorum?

busayfanın başların daki yazımı okursanız alakalı bulacaksınızdır. ben kaydettiğim değerleri yazayım 5.vites 2000 devir 91km/h 3000 devir 138km/h 4000 devir 180km/h. bu değerler tüm caddylerde aynıdır sizde test edin görün emin olalım. bu bilgileri aldıktan sonra tartışmaya yada bilgi paylaşmaya devam ederiz.
  • Adana-Gaziantep otobanında Adana'ya 60km kala yol düzleştikten sonra benim kullanımımla;
    üç valiz ve dört kişi,depo:3/4,km:6000 klima 2.kademe iken rüzgarsız ortamda 185km\h yi net gördü yaklaşık 2dk bu hızda seyrettim bir milimetre aşağı kaymadı; yani düz yolda 200km\h hayal, yalan, sallamasyon
    ve @kapadokyalı nın dediği gibi devir 4200 civarındaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 29 Haziran 2006; 22:03:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapadokyalı

Arkadaşlar yüksek hızla foto çekmek evet güğzel bir kanıt ama ben daha basit bir çözüm öneriyorum. ve bu bun için caddy sahiplerinden bişey rica edecem. aracınızla giderken 5.viteste 2000devirde 3000 devirde kaç km hızla gittiğinizi söyleyebilirmisiniz? birde aracı hareket ettirmeden yani vites boşta iken tam gaz yapın devir kaçı görecek en son bide bunu istiyorum?

busayfanın başların daki yazımı okursanız alakalı bulacaksınızdır. ben kaydettiğim değerleri yazayım 5.vites 2000 devir 91km/h 3000 devir 138km/h 4000 devir 180km/h. bu değerler tüm caddylerde aynıdır sizde test edin görün emin olalım. bu bilgileri aldıktan sonra tartışmaya yada bilgi paylaşmaya devam ederiz.

Vites boşta tam gaz yaparsanız 5000 görür herhalde,tabi dizeller devir kesici var mı yok mu bilmiyorum.Ben kırmızı bölgesi 5750'de başlayan Broadway'e vites boşta 7000,2. viteste 6500 yaptırabiliyorum.

• Ya bu max. hız denemesi yüzünden bir sakatlık çıkacak, ondan korkuyorum..

Hiç max. hız deneme şansı olmadı ama araç 150 km/s'te kadar çok rahat hızlanıyor. Bir 30km/s daha rahatlıkla hızlanır diye düşünüyorum
  • Ben boşta tam gaz yaptığımda 5100 deviri gördüm başka görmedim. neyse başka caddy sahibi olupda deneyen arkadaşlar varsa bilgilerini alalım. sakın max. hız denemesi yapmayın sizden istediğimi yukarda belirttim.
  • arkadaşlar ben caddy nin 220 km hız yapacagına pek inanmıyorum ama bir arkadaşımın dedigine göre biz 190 la giderken caddy sanki bizle dalga geçer gibi geçti dedi. motor büyük ya olabilir diyorum...
  • evet caddy rahatlıkla 220 bulur caddy'e bindim 215 yol bitti ve bende de 86 hp lik transporter var ve otobanda salam sıkıştırdım 180 buldum ve deyilse caddy 105 hp lik 1.9 luk motor bulamazsa 220 ben onu yakmazsam denize atarım
  • caddy 220 basıyor diyen arkadaşlar bakarmısınız???

siz rampa aşağımı basıyosunuz ozaman kötü şahin bile gider beeeee :))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinndar

evet caddy rahatlıkla 220 bulur caddy'e bindim 215 yol bitti ve bende de 86 hp lik transporter var ve otobanda salam sıkıştırdım 180 buldum ve deyilse caddy 105 hp lik 1.9 luk motor bulamazsa 220 ben onu yakmazsam denize atarım

ne 220 si. nereye buluyor rahatlıkla 220 yi.
    rampa aşağı ıkına sıkına desen belki inanan olur ben gene gözümle görmeden inanmam.
    ihtimal vermiyorum zaten.
    herkes sallıyor kafasından bir rakam. resim vs. koyan olmadı şimdiye kadar.
  • 185 km\h daha da gitmedi düz yolda gitmezde, zaten ne gerek var ??
  • anlasılan sen tıcarı araba kullanmamıssın
    mıtsubshı L300 kullan o zaman sukredersın caddye

bızde eskı kasa vardı 98 model
    mıtsubıshıden ınıp ona bınınce mercedese bınmıs gıbı hıssedıyordum kendı mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: neco59

quote:

evet caddy rahatlıkla 220 bulur caddy'e bindim 215 yol bitti ve bende de 86 hp lik transporter var ve otobanda salam sıkıştırdım 180 buldum ve deyilse caddy 105 hp lik 1.9 luk motor bulamazsa 220 ben onu yakmazsam denize atarım

rampa aşağı ıkına sıkına desen belki inanan olur ben gene gözümle görmeden inanmam.

kardes kullanmadan bılemezsın
    ben 98 model caddyle cok rahat 160 goruyordum.kaldı kı o araba 270.000 km de ve 1.9 sdi motordu.yanlıs hatırlamıyorsam 75 hp dı.
    2001 model transporter var hemen hemen sımdı kı caddylerle aynı gucte ama kasası dah aagır.onunla bıle 180-190 goruyrum

yenı caddylerın 210-220 gormesı lazım bence

• Ya anlamadığım benim araçla 5. viteste 4500dv de 170ten yukarı çıkmazken 6. viteste 190da 3500dv de kesiyor cady 5. viteste naasıl 220 yapıyor anlamadım hatta 200 bile çok zor. Günümüzde artık motorlara yüksek viteslere kesici koyuyorlar 5. vites genelde 4000 devirdir. Cadyy nasıl 200 bile hayalken 220 yapıyor banada çok komik geldi. Bide arabanın içi doblodan kötü kapıları resmen suntadan yapmışlar arka camları açılmıyo rezalet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sin_an

quote:

Orjinalden alıntı: neco59

quote:

kardes kullanmadan bılemezsın
    ben 98 model caddyle cok rahat 160 goruyordum.kaldı kı o araba 270.000 km de ve 1.9 sdi motordu.yanlıs hatırlamıyorsam 75 hp dı.
    2001 model transporter var hemen hemen sımdı kı caddylerle aynı gucte ama kasası dah aagır.onunla bıle 180-190 goruyrum

yenı caddylerın 210-220 gormesı lazım bence

forumda birçok caddy kullanan arkadaş var.
    birkaç kişi, 220 yaptım veya bu sürati rahat yapar gibi söylemlerde bulundu.
    birçok caddy kullanıcısı da max 200 km/h civarında yapabilir diye yorum yaptı.
    200 km/h hıza zaten birşey dediğimiz yok.
    ama işkembeden sallayan çok insan var.
    bu arabanın 220 km/h yapması için gereken deviri 5. viteste çevirebilmesine imkan vermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco59 -- 3 Temmuz 2006; 1:02:49 >

• mitsubishiden inipte caddy e binen arkadaş sana şunu söyleyim mitsubishinin motoru caddy e 10 ceker bu bir ikincisi burada caddy i alan var alamayan var o yüzden milletin şahini hacı muratı senin caddy e göre MERCEDES tir aslanımm
  • Şu max hız konusunda neco59'a katılıyorum. Caddy'nin o büyük kasasıyla 220 görmesi için güç kaybı olmaksızın 7 tane vitesi olması lazım 105ps 7 vites değil elbette. En azından 150ps olmalı ki rahatça 220 görsün.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.