Şimdi Ara

C Segment En Mantıklı Araç? BMW-Ford-VW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda Hollandaya yerleşeceğim. Kendime güzel bir C segment araç almak istiyorum. İstediğim kriterleri belirtiyorum.

- Otomatik vites
    - Hatchback
    - Maksimum 45 bin KM ya da 4 yaşında araç (2018 ve üstü)
    - Benzinli motor
    - Boş paket olmamalı
    - CVT şanzıman istemiyorum
    - Yalıtım ve konfor ön planda. Sportif sürüş yapmıyorum.
    - 27 bin euro max fiyat.

Bu kriterlere göre baktığım zaman kendime uygun gördüğüm araçları belirtiyorum.

Ford Focus 2019 1.0 EcoBoost ST-Line
    Volkswagen Golf 7,5 2019 1.5 Highline
    BMW 1.18i 2018 1.5 M Sport

Sizin tavsiyeniz ne olurdu acaba?

• Sportif sürüş istemiyorsanız golf mantıklı.
  • Golf R
  • Konfor ön plandaysa focus st-line donanımıyla elenir. 2013'te çıkmış golf eğer 2018 1 serisi ile aynı paraysa kesinlikle bmw alırdım. golf 8 olsaydı konfor istediğiniz için bir miktar düşünürdüm.

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Golf R mantıksız geliyor bir de fiyatı yüksek
  • fatal_hand kullanıcısına yanıt
    Kötü mü ya fordun konforu tip olarak hoşuma gitmişti

Golf 7,5 un 8den daha konforlu olduğunu düşünüyordum ama bir de. Emin misiniz
  • Focus gerçekten güzel araba .
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt

ST-line'da daha sert süspansiyon kullanıyorlar. O nedenle daha konforsuz. Ben golf 7.5'un eskidiği, güncel teknolojinin gerisinde kaldığını düşünerek 8 önerdim. Konfor olarak benzer otomobiller.

• Konfor ön planda yazmışsın ama seçtiğin araçlarda

M sport sert süspansiyonlu konfordan uzak bir tercih

aynı şekilde ST-line Ford...

aralarında konfor ve kalite olarak Golf 7,5 en makülü duruyor...

hatta hiç 30bin €uro seviyesine çıkma aşağıda 1.0 TSI seçeneği ve benzerleri 12-15bin€ aralığında 2*3 yaşında aralar bulabilirsin...

Hollanda'da yaşayacaksan Rüzgar'a hazır ol güzel bir rüzgarlık al ve Bisiklet tabiki... ben arabaya binmezdim açıkcası... yağmur kar kış bisiklete devam...

Volkswagen GOLF 1.0 TSI Comfortline (bynco.com)

• 2.0 tdci st line ada mavisi focus
  • infinite kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Sert süspansiyon istemiyorum, bilmiyordum çok faydalı oldu yazınız teşekkür ederim.

Golf 1.5 Highline 7,5 alırım heralde. 1.5ler 4 silindir ve bağımsız süspansiyon diye biliyorum. Konforlu olur.

Araç alma isteğim tamamen karda kışta ise gidip gelmek için. Bisiklet güzel havalarda daima birinci opsiyonum olacak tabii
  • 2018 dizel otomatik focus ST line var.

Üstünde pilot sportlarla gelmişti. 30 binden sonra Nokianlara geçtim, konfor barizen arttı.

Golf ve BMW yeni kasa olsa elerdim ama bunlar arasında yine ST line alırdım ben.

• Hollanda olunca 118i yerine 120d denk getirilirse çok tatmin edici olur. F20 konuşuyoruz elbette.

Golf yerine A3 daha hoş olur, 2.0 TDI A3'ler çok komple araçlar.

Mazda 3'ün de bize gelmeyen güncel kasası kadri bilinmez kıymettir. 2.0X kompresyon ateşlemeli motorlular çok başarılı.

BMW pahalı gelirse 1.5 St-line Focus bakardım sanıyorum. Direksiyon hissiyatı ve sürüş konforu olarak bize gelmeyen tam bağımsız süspansiyonlu ve adaptif opsiyonlu Focus ayrı dünya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.