Şimdi Ara

Tanımadığım Numaralardan Aranıyorum Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Mayıs ayının başından beri rehberimde kayıtlı olmayan çeşitli numaralar tarafından aranıyorum periyodik olarak her hafta 1-2 kere arıyorlar diyebilirim 1 keresinde açmıştım telefonda çıkan eleman "Nassın?" "Firmadan Aldım numaranı" vs. Şeyler geveledi ve birkaç defa whatsapptan rahatsiz etti gòrüntülü arama vs. ben de engelledim. Sonra gene tanımadığım çeşitli numaralar tarafindan arandim ve hatta bazıları whatsapptan "slm" tarzı mesajlar attılar. Mesaj atan kişilerin bazılarinin profil fotolarina bakma şansim oldu hepsi +30 yaş böyle sakallı falan. Kimseyi tipiyle yargilamak istemem ve yargilayandan da nefret ederim ama çoğu böyle mafya babasi kılıklı "kro" diyebileceğimiz tabirdeki insanlardı. Bugün gene arandım açmadım korkuyorum arkadaşlar bunun çözümü yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• savcılığa git. dilekçe yaz. numaraları ver.

operatörünü ara numara değiştirme talep et.

hangi firmaya verdin numaranı ? mankenlik ajansı falan mı ki onlar böyle pis işler yapar.
  • SpawniN kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben herhangi bir firmaya vermedim numaramı

• quote:

Orijinalden alıntı: LelKel111

Yok hocam ben herhangi bir firmaya vermedim numaramı

birisi vermiş o zaman.

şu numaraların yayılmasına çözüm bulamadılar. sürekli numara değiştirdim o da çözüm olmadı. on yıldır aynı numarayı kullanıyorum bu sefer de her alışveriş yaptığım yere yazıyorum onların şeref yoksunu çalışanları da gidip o numara listesini reklam firmalarına satıyor.

numara güzel diye de değiştirmek istemiyorum ama sonunca mecbur bırakacaklar. iki güne bir sms geliyor tatile gel devremülk al diye
  • Hay allah numara değiştircez sanırım :(

• ana bacı kay kapat bi daha arayamaz
  • Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Öyle yapiyim de hakliyken haksiz duruma düşeyim değil mi

• en temizi numaranı değiştir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.