Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Son 150 sayfa kaldı çok felaket olaylar dönüyor ya nasıl bir kitap lan bu.

Theon'un Kışyarı'nı işgaline mi şaşırsam, Bran ve Rickon'un öldüğüne mi şaşırsam(pek inanmadım buna ama), Renly'nin ani ölümüne mi şaşırsam bilemedim. Feleğim şaştı. Catelyn de Jamie'nin canını almaya yaklaşmıştı orada bıraktım artık biraz daha okursam hem gözlerim bozulacak hem psikolojim.

“Demir Taht benim hakkım.. Kim bunu inkar eder ise benim düşmanımdır.”
    “Bütün diyar inkar ediyor kardeşim,” dedi Renly. “Ölüm döşeğindeki yaşlı adam inkar ediyor, annesinin karnındaki doğmamış çocuk da öyle.. Dorne'da da inkar ediliyor Duvar'da da. Kimse seni kralı olarak görmek istemiyor ne yazıkki.''

Çok güzel olacak bu sahne.. Tabi gölge olayı da.. Theon ise başına gelecek herşeyi hak ediyor. Gerçi dizide de Theon'un King in the North olayında sana ölene kadar sadık kalacağım sözünü bu ihaneti daha da şaşırtıcı kılmak için eklemişler

Stannis'in artık ortalığı dağıtmasını bekliyorum. Kara büyü filan yakışmıyor bence. Şu Joffrey'in kafasını kazığa geçirse çok mutlu olurum.

• Kitabı bitirdim az önce. George R.R Martin'e bol bol küfür ettim yine.

Kışyarı.
  • quote:

Kitabı bitirdim az önce. George R.R Martin'e bol bol küfür ettim yine.

Kışyarı.

Hayırlı olsun.. Direkt soruya geçeyim Nisan'a kadar bekleyecek misin yoksa üçüncü kitap için özel ingilizce kursuna mı başlayacaksın? Hatta sana daha bir gaz vereyim serinin en güzel kitabı üçüncü kitap. Diğer kitaplar yakınından bile geçemez o derece.. İki günde mi ne bitirmiştim ben. Çok akıcı ve bir o kadar çok olay oluyor ki.. Ama Nisana çok var tabi. Ve tabiki üçüncü kitap da en az iki bölüm olacak. Üç bölüm bile olabilir hatta Epsilon yüzünden.

• quote:

quote:

Kışyarı.

Hayırlı olsun.. Direkt soruya geçeyim Nisan'a kadar bekleyecek misin yoksa üçüncü kitap için özel ingilizce kursuna mı başlayacaksın? Hatta sana daha bir gaz vereyim serinin en güzel kitabı üçüncü kitap. Diğer kitaplar yakınından bile geçemez o derece.. İki günde mi ne bitirmiştim ben. Çok akıcı ve bir o kadar çok olay oluyor ki.. Ama Nisana çok var tabi. Ve tabiki üçüncü kitap da en az iki bölüm olacak. Üç bölüm bile olabilir hatta Epsilon yüzünden.

2 kitap olur epsilonun suçu yok yaw bence daha iyi oldu bölmeleri
    ben nisana kadar ancak okurum dersler projeler yüzünden yavaş okuyorum nisana yetişirim inşallah 4.yüde yaz bitmeden çıkarsalar bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeRMİNaaRD -- 13 Kasım 2011; 23:36:34 >

• quote:

Son 150 sayfa kaldı çok felaket olaylar dönüyor ya nasıl bir kitap lan bu.

Şaşırdığın olaylardan ikincisinde ben kitabı okumayı uzunce bir süre bırakmıştım. Sabredip biraz daha okusaymışız sakinleşecekmişiz halbuki
  • aslında 3. kitabın giriş bölümünü buraya yazmak lazım. ben dizinin ikinci sezonunun son bölümünün o bölümle bitmesini bekliyorum. insanlar 3. sezonun gelmesi için delirir artık
  • 3. kitap başka bir alem. Serinin geri kalanları da elbette iyi güzel ama üçüncü kitap resmen bir fırtına. Olup bitenlerin hızına yetişmek mümkün değil.

Bundan sonrasını 3. kitabı okumayanlar açmasın. Mümkün olduğu kadar kapalı yazmaya çalışsam da spoiler içerecek.

RW'de internet yanacak muhtemelen. O saate kadar dizi hayatına devam edebilirse çok merak ediyorum forumlarda yazılıp çizilecekleri.

• ANKARA DAN ALACAKLAR DİKKAT

bugün meşrutiyetteki evrensel ile olgunlardaki palmeye sordum palmeye gelmemiş daha gelincede %20 yaparım dedi evrensel sordum direk 2 kitaba 32 dedi pazarlık sünnetir 30 olsun dedim orta yolu bulduk 31 liradan aldım kargoya uğraşmayım diyorsanız burdan alın yenisyfadan gelecekle aynı fiyat bide kargo beklemezsiniz

siz sormadan söyleyim evrenselde filan çalışmıyorum
  • quote:

quote:

Kışyarı.

Nisan'a kadar bekleyeceğim. Biraz heyecanlanayım.

• İlk part'ı güzel sanırdım da, ikinci bölüm neymiş öyle ya. Daha ilk 40 sayfayı okudum, şimdi Bran'in bölümünü bitirdim ve yazıyorum.
  • Beyler kitabin İngilizcesinin dili agir mi? Pre-indermediateden intermediateye gectik okulda bu sene. Birazcik kelime eksigim var ama sozlukle okurum sorun olmaz. Sizce 3. Kitabi ingilizce olarak alayim mi? Yoksa paran bosa gider anlamazsin bosver mi diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Tranquillity

Beyler kitabin İngilizcesinin dili agir mi? Pre-indermediateden intermediateye gectik okulda bu sene. Birazcik kelime eksigim var ama sozlukle okurum sorun olmaz. Sizce 3. Kitabi ingilizce olarak alayim mi? Yoksa paran bosa gider anlamazsin bosver mi diyorsunuz?

ekitabından bakmıştım bana göra ağır bi dili yok ama senin kurun intermiş hatta yeni geçmişiniz sözlükle filan tat alamazsın bekle nisana kadar
  • Kitaplar alındı şimdi kargoyu bekliyorum Ablam ptesi falan veririm dedi..Nasıl dayanıcam yav ?! İlk kitabı 1.5 haftada 2 defa okudum :(
  • bugün aldım (1. kitap).
    şuan olasılıksızı okuyorum acaba yarıda mı bıraksam diye düşünmüyor değilim ama olasılıksızı bu gece bitiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Tranquillity

Beyler kitabin İngilizcesinin dili agir mi? Pre-indermediateden intermediateye gectik okulda bu sene. Birazcik kelime eksigim var ama sozlukle okurum sorun olmaz. Sizce 3. Kitabi ingilizce olarak alayim mi? Yoksa paran bosa gider anlamazsin bosver mi diyorsunuz?

Hocam öyle yarım yamalak okuyarak zevk almazsın, oturup keyifle Türkçe okumak ayrı bir güzel. Sabret ve oku, zaten sabretmeye alışmak lazım zira kitapların çıkış tarihleri arasında beşer yıl var, son kitapta Türkçeye çevrildiğinde uzun bir bekleme dönemi olucak.
  • 2.kitap 2.kısım catalyn bölümünü bitirdim ağzım açık kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

2.kitap 2.kısım catalyn bölümünü bitirdim ağzım açık kaldı..

Kalır tabi Daha neler olacak neler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

2.kitap 2.kısım catalyn bölümünü bitirdim ağzım açık kaldı..

Kalır tabi Daha neler olacak neler..

280'li sayfalardayım, şu an kanım dondu resmen, diyicek birşey bulamıyorum. Büyük merakla devam ediyorum şu an.

• Abi yazmayın şöyle insanı müthiş merak içine sokuyorsunuz
  • Kitap bitti, boşluğa düştüm. Nisana kadar bekle bakalım şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.