Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Merhabalr,

6 yıllık Logitech G502 kullanıcıyım. Çift tıklamalar başladığı için değiştirmek istiyorum.

G502'den oldukça memnundum. Yenisini almak istiyorum ama 1000 TL civarı. Hem de yenisindeki sensör için çok kaliteli değil diyorlar. Genelde oyun oynuyorum. Pro değilim zevk için.

Bu yüzden 400 - 700 civarı hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen, iyi bir sensöre sahip mouse önerebilir misiniz?
    cevap bekleniyor
  • Kullandığım fare ömrünü doldurduğu için yeni bir tane almak istiyorum ancak bu işlerden zerre kadar anlamıyorum. Terletmeyen, uzun süre sorunsuz kullanabileceğim, kablolu fare önerilerinizi bekliyorum. Max bütçem 200₺.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necde₺

Kullandığım fare ömrünü doldurduğu için yeni bir tane almak istiyorum ancak bu işlerden zerre kadar anlamıyorum. Terletmeyen, uzun süre sorunsuz kullanabileceğim, kablolu fare önerilerinizi bekliyorum. Max bütçem 200₺.
    Geçmiş olsun öncelikle. Mouse ne için kullanılacak onu söyleyebilir misiniz? Oyun için kullanacaksanız ve bu MOBA tarzı oyunlar olacaksa şu bağlantıya göz atmanızı öneririm: https://www.sihirdarokulu.com/lol-mouse-tavsiyeleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutumnLeaf -- 28 Ağustos 2020; 2:26:15 >

• AutumnLeaf A kullanıcısına yanıt
    Oyun oynuyorum ancak pek profesyonel olarak değil. Çift tıklama sorunları olmasın, bir de uzun süreli kullanımda terletmesin yeterli.
  • Merhaba arkadaşlar. 7,8 yıllık rival fnatic editon mouse'um gerek skatez erimesi, gerekse yan taraflardaki kauçuk erimeleri ile miladını doldurdu. Bu corona zamanında avmlere gidip mouse denemek de istemiyorum.

Soruya gelecek olursam zowie s2 ile sensei ten arasında kaldım. (elim küçük orta sayılır 18,5 cm) Sağ elimi kullanmama rağmen rivalın çok yatık yapısı uzun süre oyun oynamada elimi ağrıtıyor. Bu sebeple simetrik mouse daha aklıma yatkın. Daha çok fps olmakla beraber her türlü oyunu oynarım.

Aklıma yatanlar zowie s2 ile sensei ten ama başka önerilere de varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necde₺

Oyun oynuyorum ancak pek profesyonel olarak değil. Çift tıklama sorunları olmasın, bir de uzun süreli kullanımda terletmesin yeterli.
    Çift tıklama problemi istemiyorsanız Logitech'ten uzak durun. Logitech marka 2 tane gaming adı altında mouse kullandım. İkisinde de çift tıklama ve zamanı geldiğinde tıklamama problemi oluştu. Switch konusunda problemliler. Ama malzeme kalitesi anlamında iyidirler.

Arkadaşlar M serileri hakkında belki yorum yapabilirler. M serilerinde böyle şikayetler yoksa Logitech'ten o seriye yönelebilirsiniz. Diğer taraftan, SteelSeries mouse konusunda iyidir ama son dönemde zam geldi. 1 ay önce 210 TL'ye aldığımız mouse şu an 240 TL civarında yoksa onu önerebilirdim. Belki bütçe konusunda biraz yukarı çıkarsanız SteelSeries Rival 110 iyidir.

• onderweb kullanıcısına yanıt
    Benimde Logitech in sol tuşu bozuldu ucuz mouse bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melancholy861

Benimde Logitech in sol tuşu bozuldu ucuz mouse bakıyorum
    mesajı gören ibret alsın. logitek kalitesi iyice düştü maalesef
  • Ucuza kablosuz ışıklı mouse tavsiye alabilir miyim?

• Hem mac hem de windowsta geçiş yaparak kullanabileceğim klavye mouse önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

mesajı gören ibret alsın. logitek kalitesi iyice düştü maalesef

Alıntıları Göster

SÖKÜP TEMİZLEYİP TAKIN BİR KERE BENDE DE OLMUŞTU ARAYA KİR GİRİYOR GALİBA. 3 4 YILDIR OLMADI İNŞALLAH OLMAZDA FİYATLAR UÇMÜŞŞŞŞŞ ALINMAZ ARTIK. BEN 2 FARE KULLANIYORUM. BİR OYUN İÇİN BİRDE NORMAL TAŞINABİLEN. ÖMRÜNÜ UZATIYORUM OYUNCU MASUNUN

• kablosuz klavye arıyorum da pil ömrünün uzun olması yeterli. laptopu televizyona bağlayıp kullanmak için

• Yaklaşık 4 senedir kullanmış olduğum rampage smx r12 şarj edilebilir kablosuz faremin tekerleği bozulduğu için yeni bir fare arayışındayım. Onun gibi kablosuz, şarj edilebilir fare önerebilir misiniz. Genelde oyun oynarım ama günlük kullanımda da beni üzmeyecek bir fare arıyorum. Profesyonel bir oyuncu değilim, mühendislik veya başka programlar da kullanmıyorum ama 2 tane falan makro tuşu olsa güzel olur. Eşyalarımı çok hor kullanmıyorum, kolay kolay bozulmazlar. Zaten farenin tekerleği bozulmasaydı bir kaç sene daha kullanırdım gibi. Beni 4-5 sene idare edecek mümkünse bilindik kaliteli bir marka bakıyorum. Bütçeyi çok zorlamak da istemiyorum bu yüzden. En fazla 250 verebilirim. Belki biraz daha fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Brown switch li programlama için klavye arıyorum. Tercihen ark aydınlatması olsun. Fiyatı uygun olursa sevinirim.

• welowis kullanıcısına yanıt
    Ben de alcak tuşlu mümkünse aralıklı olmayan ve sessiz bir klavye lazım.

• [ERENNN] [ kullanıcısına yanıt

Upupup

Ne aldınız hocam? Ben de aynı arayış içerisindeyim.

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Almadım, aynı mousela devam ediyorum. Tekerleğini kullanamadığım zamanlar laptopun touchpadi ile işimi hallediyorum. istediğim gibi bir mouse yok piyasada. Olanlar da çok pahalı. Şuan Alırsam heralde yeniden smx r-12 alırım.

• [ERENNN] [ kullanıcısına yanıt
    Logitech G102/203 nasıl sizce hocam. Herhalde en mantıklısı bu gibi duruyor.

• Logitech G102 mi Legion m500 mü daha iyidir? Biri 180 diğeri 250Tl. Aradaki fiyat farkına değer bir şey var mıdır?

• Merhaba arkadaşlar, yeni laptop aldım ama mouse sorunu yaşıyorum çünkü laptopun bir tane USB girişi var! Mevcut mouse'mun usb alıcısını bu tek porta takınca laptopun başka usb girişi kalmıyor. Bu yüzden yeni mouse arayışına girdim. Bluetooth mouse'ları önerir misiniz? Bluetooth mouse'ları laptopu her açtığımızda yeniden bağlamak mı gerekiyor? Yoksa kendisi otomatik bağlanıyor mu? Ayrıca bluetooth mouse laptopa bağlıyken başka bir bluetooth cihazını da aynı laptop bağlayıp kullanabiliyor muyuz aynı anda? Örneğin bluetooh hoparlör gibi.

Sorumalarıma cevap veren olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.