Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Bu mouse padi önerir misiniz? Fazla pahalı olmayan, biraz da iyi bir şey arıyorum. (Logitech M330 mouse ile kullanacağım.)

https://www.hepsiburada.com/lunatic-kaymaz-taban-18-x-22-cm-3-mm-gaming-mouse-pad-p-HBV00000U42RH

Merhaba alıp deneyimlediniz mi ? Eğer denediyseniz tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu değil de HyperX markasının mousepadini aldım. Ancak hala kutusunda. Daha denemedim. @Squixse

• mouse pad: 50-100

klavye: 300-400

fiyat aralığında önerebilir misiniz?

• Bir aydan fazla süredir James Donkey 610S Black/Red stok bekliyorum ama gelmiyor diye klavye ararken Philips'in Red Switch olan bir modeline denk geldim ve alıp geçtim. Daha kullanmaya başlayalı bir kaç saat olduğu için kesin bir şey demem söz konusu değil fakat çok önceden blue switch bir klavye kullandığım için ona nazaran daha sessiz olduğu malum. Arada klavye mi sapıtıyor yoksa çok hassas olduğu için ben mi farklı tuşlara basıyorum tam ayırt edemedim ama istemediğim şeyler oluyor zaman zaman. Uygun bir red switch alana kadar membran klavye kullandığım için şu an klavyenin hassasiyeti mi yoksa arıza mı çözemedim. Nasıl çözemezsin demeyin, membran slim klavye de hem ince enter tuşu ve farklı tuş kombinasyonu vardı hem de mekanik klavyeler fazla hassas olduğu için en ufak şeyi algılıyor tuşlar. Neyse bakalım zamanla çözeriz artık olayın ne olduğunu.

https://www.n11.com/bilgisayar/cevre-birimleri/klavye

• Mouse ve mouse pad ihtiyacım var.Bunları aranırken incehesapta asus kampanyasına denk geldim.Klavye alana mouse ve mouse pad ücretsiz diye.Nasıldır acaba kullananlar varsa tavsiye eder misiniz?

https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-k5-klavye-fiyati-45401/

Ürün bu yanında da asus tuf m3 mouse ve mouse pad veriyor.3lü set 699 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, maksimum 500-600 TL aralığında mouse arııyorum, ne önerirsiniz?

• beyler 160x70 masam var. üzerine monitöre kadar geniş mouse pad arıyorum. önerebileceğiniz bir model var mı?

• Çocuk için yanar dönerli (RGB dedikleri zımbırtılı), kablosuz, küçük ele uygun f/p mouse tavsiye eder misiniz? Bütçe maximum 400 TL

Edit: steelseries rival 3 kablolu alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 17 Nisan 2021; 23:24:32 >
  • Sir.Eko kullanıcısına yanıt

Deathadder V2, G502 Hero, Rival 600, Sensei Ten. Tutuş şeklinize göre kararı verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelife27 -- 24 Nisan 2021; 23:46:6 >
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

Bütçe nedir?

• belki gözümden kaçan bir model vardır diye soruyorum. palm grip ve büyük el için 200-300 lira civarı bir model var mı? deathadder v2 alasım var ama 500 lira çok geliyor gözüme. ama istediğim fiyat aralığında da hoşuma giden bir model bulamadım.

• bluelife27 kullanıcısına yanıt

birkaç yüz lira verebilirim.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Steelseries QCK öneririm. Kendim kullanıyorum çok kaliteli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    2. elde temiz Deathadder V2 veya Rival 600 bakabilirsiniz o fiyata. İkisini de kullandım gayet güzel büyük el için. Yalnız Deathadder biraz sağa yatık, ergonomisi her ele uygun olmayabilir onu diyeyim. 200-300 bandında çok kaliteli bir büyük mouse yok çünkü ne yazık ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bluelife27 kullanıcısına yanıt

gözü karartıp deathadder v2 aldım ya. daha önce deathadder elite kullanmıştım ve elime tam oturuyordu. ölçüleri, şekli benziyor diye aldım ama biraz tuhaf geldi. bunun sebebi söylediğiniz gibi sağa yatıklık olabilir, yada çok hafif olması olabilir. emin olamadım. ama alışırız heralde ya, hoş 500 lira verdik illa ki alışıcaz  

• darth hede kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güzel seçim. Şu an en kaliteli sensörlerden birini kullanıyor, kablosu hafif, skatezleri özel. Profil ayarı da var. Neredeyse eksiği olmayan bir mouse. Ama ergonomi olarak beni de kararsız bıraktı. Rival 600'üm garantide. Değişimden sıfır gelirse Deathadder'ı satıp Rival 600'den devam edebilirim. Ama DA V2 kesinlikle Rival 600'ü çoğu özellik açısından döver. Düz yapılı ve daha büyük oduğu için elime daha uygun geliyor sadece.

• Merhaba,

Bluetouht özellikle klavye ve mouse arıyorum. Hem Huawei D15 notebook'umda hemde Samsung TV (UE8500) 'de kullanabileceğim bir model lazım.

Logitech MK 470 baktım nasıldır ?

m330 silent kullanıyorum laptopta usb işgal ediyor ama memnunum.

• Sessiz maksimum 600 lira civarı klavye önerisi olan var mı ?

Denediklerim

Logitech G213 - Memnundum ancak markayla sorun yaşadığım için sattım gitti  

Corsair K55 - Sol taraftaki G tuşları nedeniyle bir türlü alışamadığım için sattım gitti.

Steelseries Apex 3 - Numerik tuşların solundaki + ve enter tuşundaki basış hissiyatı reçel damlamış gibi olduğu için soğudum iade ettim.

Maksimum 500 - 600 bandında önerisi olan varsa seve seve alıp dener satarım  Yada tükürdüğümü yalayıp G213 alacağım tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FA5T -- 4 Mayıs 2021; 22:21:22 >
  • FA5T kullanıcısına yanıt

Yine aralarında en mantıklısı G213 gibi hocam. Piyasa çok artmış, yoksa daha iyi klavyeler bulunuyordu o bütçeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

Yine aralarında en mantıklısı G213 gibi hocam. Piyasa çok artmış, yoksa daha iyi klavyeler bulunuyordu o bütçeye.

Hocam amazondan Apex 3 almıştım 599'a sağ taraftaki + ve enter tuşunun basım hissiyatı yoktu.İade ettim.Sonra itopyada 499'a görünce tekrar aldım.Bunda öyle bir sorunla karşılaşmadım demekki amazon'dan aldığım sorunluydu.Apex 3 ile şuan çok mutluyum.Hem kulaklık , mouse ve klavye set olmuş oldu.Hemde tek program üzerinden kontrol edebiliyorum. 

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.