Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
98.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burnuna suç çek sonra sümkür çıkan sümüğe bak bak dur
  • burnuna yağsız beyaz peyir koy yarım saat öyle beklet ortalama 1 yıl boyunca burnun tıkanmayacak
  • bunu dene olmazsa
     Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir

Bunu dene

• bundan at ağzına 2 tane. Nefes almaya korkar duruma gelirsin her nefesi ciğerinde hissetmene yol açıyor

2 tane geçirmezse 10 dakika aralıklarla almaya devam edebilirsin. Doz aşımında herhangi bir sağlık problemi yaratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpearl_86

otrivine burun damlası ama çok kullanılınca alışkanlık yapıyo sürekli burun tıkanıyo ama gecicic grip dönemlerinde beş dkda kesin çözüm..uzun süre kullanmayın,kendimden biliyorum

nokta atışı..
  • mentollu şekerler ye olipsin var mesela mavi olanı ye açar ne varsa
  •  Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir
  • saman nezlesimi olduk ne ..bahar gelince bi kırgınlık bi halsizlik herkeste salgın var sanırım

sinus rinse kit bulamadım nobetçi eczanelerde evde illadin vardı onu kullandım acıldı biraz Allaha şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 30 Nisan 2011; 21:45:03 >
  • Vicks first defence kullandım, sinüslerime iyi geldiğini düşünüyorum.
  • ''Sinomarin'' git bu okyanus suyunu eczaneden al.30tl ama mükemmel
  • Tuzlu su yöntemi işe yaramazsa doktora git. Otrivine ve benzeri etken madde içerikli ilaçların kullanım süresi olarak doktorlar "en fazla 10-15 gün" diyorlar. Sanırım arada bir burnu dinlendirmek gerekiyor. Fazlası burnun öz yapısını, salgılarını ve diğer fonksiyonlarına zarar veriyor (diye biliyorum). Araştırmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLP Bandırma -- 11 Temmuz 2011; 15:30:49 >
  • 1 su bardağı kaynatılmış soğutulmuş su içine 1 çay kaşığı tuz atıp iyice karıştırın sonrada bunu keşler gibi içinize çekin hem burnu hastalıklardan temizler hemde tıkanıklığı açarsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

''Sinomarin'' git bu okyanus suyunu eczaneden al.30tl ama mükemmel

okyanus suyunu evde kendin yap 30tl vermene gerek kalmaz .. tuzlu cek burnuna aynısı

yada git eczaneden 15tlye sinus rinse kit al burnuna tuzlu su cekemiyorsan ..
  • Bunların hepsi geçici çözümler eğer sadece basit bir grip veya nezle ise otrivine veya illiadin kullanın eger kronik bi hastalığınız varsa sinuzit gibi onların hiç biri işe yaramayacaktır yarasa bile kısa sürede daha ciddi sorunlara neden olacaktır. En iyisi Macrol antibiyotik kullanın 1 hafta sabredersiniz 2-3 ay sizi rahatlatır fakat bu şey tekrar hortlayacaktır o zaman macrol değil ona benzer başka bir antibiyotik kullanın çünkü aynı antibiyotik vücuda alışkanlık yapar bağışıklılığı guclendırır o ılaca karsı. Dediğim gibi eğer bi antibiyotık kullanırsanız en kötü 2-3 ay rahatsınız. Eğer uzun süre otrivine gibi ilaç kullandıysanız RİNOCLENİL nazal spreyi kullanın bunun sebebi de otrivine gibi ilaçlar burundaki damarları inceltir ve dokuları öldürür dediğim nazal sprey ise onların onarımını sağlar 1 hafta ikisini kullanın hiçbir şeyiniz kalmayacaktır. ( tecrübeyle sabit 10 yıldır bu illeti çekiyorum )

• Konu biraz eski ama belki birinin ihtiyacı olur gelir diye yazıyorum İlladin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chumlee -- 19 Aralık 2012; 15:14:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

hocam sana en iyisini öneriyorum...(tecrübeyle sabit)
    eczanelerde krem şeklinde "vicks" vardır, ondan bi kaşık al, kaynamış suyun içine at, sonra da o suyun buharını içine çek.
    en fazla 15 saniye sonra iş bitmiştir...
    (gözün aydın)

2. nefeste açtı vicks ayrıca eczane dışında bakkallarda da bulunur vicks

• bulabilirsen enfiye cek burnruna anında açar

http://tr.wikipedia.org/wiki/Enfiye
  •  Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir
  • _passenger_ _ kullanıcısına yanıt
    bende Entrelief in SinusKiti daha iyi cok cabuk etkisini gosteriyor. bendede burun akintisi vardi bi kac gunde tamamiyle dindirdi tavsiye ederim @_passenger_
  • Hocam kbb git sana sprey verir... Kullan burun tıkanıklıgı acılır zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.