Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
98.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >ky -- 10 Eylül 2011; 13:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kont_andre

Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.

kesinlikle otrivine. ancak otrivine bağımlılık yapar 4 günden fazla ard arda kullanmamak gerekir. yoksa onsuz nefes alamazsınız. sen iki aydır nası kullanıyorsun anlamadım. eğer ara vermeden kullandıysan onsuz nefes alamıyorsundur şimdi.
  • otrivine demek için girmiştim ama zaten demişler
  • En güvenlisi serum fizyolojiktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray_26
    kolanya çekebilirsin(burnuna)

Hemen Deniyorum. Saol Kardeş
  • Serçe parmağı
  • en iyi ilac grip ve nezleye bogaz agrısına karsı tuzlu su dur. suyu kaynatın bardaga koyun bişrsilme cay kasıgı tuz ve ılıyınca limon sıkın ve gargara ve burnunuza cekin gunde 3 defa ii gelir ayrıca burna cekince su ile yıkamayın
  • quote:

Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.

otrivine iyi bi sprey degildir. maksimum bir hafta kullanılmalıdır 2 aydır kullanıyorum demişsin çok büyük sorunlara yol açabilir dikkat et. doktorlar bile önermiyor artık otrivine i ayrıca bıraktığın zaman çok daha kötü oluyor burnun. geçen doktora gittim Nasonex diye bir sprey verdi gayette memnunum ama kullanman için önermiyorum tabi doktora görünmende fayda var.
  • su ısıt buharını burna çek ben hep böle yapıom
  • TUZLU SU veya BURUN SPREYI bunları da bilmeyen kaldı mı..
  • tırnagını 1 hafta uzat kurek gibi olsun sok burnuna kazıya başla çıkanlarıda ağıza
  • quote:

aynen otrivine çok iyi geliyor ama biraz burnu yakıyor
  • okyanus suyu önerim eczanelerde satılıyor !!!!!
  • Vivident'in yeşil kutuda manolyalı bi' sakızı var, sırf burnunu değil tüm solunum sistemini açar
     Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir

Kutu budur, önünde naneli yazdığına bakma, manolya özlü diye arkasında yazıyor. Bu sakızı bul bi' yerden at ağzına 2 tane olay bitmiştir.
  • Otrivine,iliadin gibi ilaçlar kullanabilirsin fiyatı ucuzdur

fakat 5 günden fazla kullanamazsın burun damarlarına zarar veriyor.
    onun yerine okyanus suyu sterimar var 50ml olanı 18 tl 100 ml olanı ise 23 tl sürekli kullanabilirsin serum

fizyolojik çok etkili değil boş yere para verme yada doktora git...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi completely -- 29 Ekim 2009; 18:04:57 >
  • kahveye git bana nane limon verde verdiği şeyi daha içmeden burnunun ucuna daya bismillah de tüm gücünle çek ondan sonra bardağı dik fondip yap 2.5 sene burnun tıkanmaz
  • Okaliptüs yağı kullanıyorum bir iki haftadır,eczaneden aldığım burun açıcılardan çok daha etkili ve doğal.Özellikle deniz suyu,okyanus suyu vs. çok kısa bir süre rahatlatır burnu.Okaliptüs hem daha uzun süre açar solunum yollarını hem sinüzüte iyi gelir.
     Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir
  • VİCKS
  • Bende vicks diyecektim, hemen hemen her evde bulunur ve dudağının üstüne sürmen yeterli olacaktır.
  • en etkili yöntem burun spreyleridir ama bunu yapmadan önce gidip bi doktora gözükmek senin için en iyisi olur en azından bi antibiotik denemelisin onun yanındada burun için sormalısın spreyler değişir astımına göre war sünizit hastasına göre war ;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.