Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
98.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesinlikle ve kesinlikle otrivine ve iliadin fln kullanmayın. sıktığınız zaman burnunuz açılır fakat bi süre sonra daha beter yapıyor. 1 senedir kullanıyorum sonu ameliyat gibi gözüküyor hiç bulaşmayın otrivineye.
  • cevap basit çok iyi bir kbb uzmanına gitmek ben bunun cevabını geçte olsa anladım evet baktıgınızda çok fazla kbb doktoru var fakat onların içinden en iyisini bulmak lazım bütün 1 yıl boyunca tıkalı burun la gezdim ve çok fazla sayıda kbb doktoruna gittim hepsi otrivine, iliadin, sterimar, avamys, nasonex verdi ama hep geçici çözüm oldu en son bundan 2 ay once bi kbb doktoru buldum ve sorunu anlattım kendisine ve verdiği cevap çok basit oldu konka büğümesi yane burun eti büğümesi var sende ondan bu sorun dedi muane de zaten burnuna o kamera ile bakarken gösterdi bana ve işte sorun bunlar dedi bunun tedavisi de dedi amelyat ve 25 gün önce oldum o amelyatı bu amelyatın tek zor yanı uzun bi süre sinüs rise kit kullanmak zorunda olmak ama olsun şuan gerçekten çok iyi bi şekilde burnumdan nefes aldıgımı hissediyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.