Şimdi Ara

Bursanın kızları,Izmir'in kızlarından daha güzel (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
3
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • izimirin kızları daha güzel olmasının yanı sıra diger illerin kezbanları gibi egoları yoktur. ayrıca izmirdeki spor salonlarında erkekden çok kız var gerçekten çok bakımlılar hani bursanın kızı 30una geldiğinde 40lık gibi gözüküküyorsa izmirin kızları 40ına geldiğinde 25lik gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesomenes

quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

Bursalıları kız sanmış.

allahın kekosu hayatında bursaya geldin mi bok atıyon,bir videoya bakıpta bunu yazıyosun

gelmeyin zaten istemiyoruz sizin gibi dağdan inme kürtleri,gelmeyin bursaya gidin köyünüze

Bir şey derdim de ban yemek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşnak kızları der geçerim
  • İzmir'in kızları iyidir güzeldir de biri de gelip bana bir hal hatır sormadı. O kadar izmirliyim insan memleketlisine böyle yapar mı? Buradan izmirin kızlarına sesleniyorum neredesinizi sizi bekliyorum

• ister bursalı ister izmirli olsun hepsinin geldiği yer istanbul ayrıca istanbulun yerlileride çok iyidir bknz : bakırköy kadıköy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditoré

Arkadaş ben de Izmirliyim ama şu Izmir'in kızları güzel olayını ben mi göremedim acaba? Diğer şehirlere göre çok rahatlar ve bu yüzden göze güzel geliyorlar bu kadar. Abarttınız da abarttınız.

baba sen çimentepede kalıyor olmayasın
  • Saplı olanlar mı?

• Bursanını kızlar da fena değil de bazılar kendini charliz theron znaetmeseler iyi olcak

yada bi bu gidişle evde kalmış erkekler kulübü kuracağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditoré

Arkadaş ben de Izmirliyim ama şu Izmir'in kızları güzel olayını ben mi göremedim acaba? Diğer şehirlere göre çok rahatlar ve bu yüzden göze güzel geliyorlar bu kadar. Abarttınız da abarttınız.

baba sen çimentepede kalıyor olmayasın

Yok bildiğin Karşıyaka'da yaşadım yani. Hani az zaten beş altı sene yaşadım Izmir'de ama benim gözlemim böyle.

• Erkekleri daha güzel.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.