Şimdi Ara

Bursanın kızları,Izmir'in kızlarından daha güzel (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzellik kişiye göre değişebilir ama 22 yıldır bursadayım , şuan okuduğum yerde kı namus yoksunu kızlar kadarını görmediydim bursada. Aydın da okuyorum geneli izmirden geliyor. Tabi hepsi öyledir demiyorum ama çoğu öyle. Ayrıca eski türk filmlerinde ki o aşkları , o sevgileri çoktan geride bırakmışız. Yeni moda fatmagülun suçu , askı memnu olmuş. Severken , aşık olurken çok iyi düşünün ummadık taş baş yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky1111

Güzellik kişiye göre değişebilir ama 22 yıldır bursadayım , şuan okuduğum yerde kı namus yoksunu kızlar kadarını görmediydim bursada. Aydın da okuyorum geneli izmirden geliyor. Tabi hepsi öyledir demiyorum ama çoğu öyle. Ayrıca eski türk filmlerinde ki o aşkları , o sevgileri çoktan geride bırakmışız. Yeni moda fatmagülun suçu , askı memnu olmuş. Severken , aşık olurken çok iyi düşünün ummadık taş baş yarar.

Bursa'da da vardır aynı kızlar , sıkıntı yapma sen .Öğrencilerin evine kamera koyup izlemeye aldın herhalde ?Analize bak hele, ''çoğu öyle'' demiş
  • en güzel kızlar balıkesirdedir
  • Kimin ne halt yediğini bilecek , görecek , duyacak kadar küçük bir yerdeyim belkı o yüzden o kadar emin konuşmuşumdur . Sıkıntı etcek bir durum yok kimsenin namus bekçiliğinı yapcak halim de yok zaten. Ayrıca yazdıklarımın yanlış yerine takılmışsın çok üzücü

• Balıkesir'in kızlarını bende beğenmiştim.Ayvalık sahilinde ard arda kaç tane sarışın gördüm hatırlamıyorum.Ardından Ankara diyebilirim(Sakaryalıyım)
  • sizi antalyaya bekleriz
  • quote:

Kimin ne halt yediğini bilecek , görecek , duyacak kadar küçük bir yerdeyim belkı o yüzden o kadar emin konuşmuşumdur . Sıkıntı etcek bir durum yok kimsenin namus bekçiliğinı yapcak halim de yok zaten. Ayrıca yazdıklarımın yanlış yerine takılmışsın çok üzücü

Namus bekçiliği yapmıyorsan kimsenin namusunu konuşmak da sana kalmamış . Adnan Menderes'te okuyan bi dünya arkadaşım oldu . İnsanlara namus yoksunu demek o kadar kolay değil . Namus yoksunu olduğunu nerden biliyorsun ?Dur ben söyleyeyim; dışarda kızı öpüşürken gördün ya da arkadaşların şu kıza şöyle yaptım , şuna böyle yaptım, o kız şu erkeğin evinde kaldı falan filan . 3-5 insan tanımışsın, kendi çapında genel yargılarda bulunuyorsun . Ben de izmirliyim ve oraya giden arkadaşlarım var .Hiç bahsettiğin gibi insan değillerdir .Çoğu izmirliymiş pehh .İzmir'e taşınıp ben izmirliyim diyen tipler de vardır .Ben çok iyi bilirim onları bana martaval okuma . 26 yıldır ege bölgesinin yerlisiyim yargılarında tutarlı ol biraz .

Kızların, erkeklerin evine gidip basitçe seks yapmasına veyahut orda burda sarmaş dolaş gezmesine ben de karşıyım ;fakat kullandığın argüman yanlış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 8 Ocak 2014; 2:02:55 >
  • işin sonuna bak sen , sen gene elini
  • Öyle ya da böyle ben lafımın arkasındayım çoğu öyle. Arkadaşlarını niye çoğunluk içinde gördün onuda anlamadım. Bekçilik yapmam ama bildiğimidi söylerim çekincem yok.

• quote:

Öyle ya da böyle ben lafımın arkasındayım çoğu öyle. Arkadaşlarını niye çoğunluk içinde gördün onuda anlamadım. Bekçilik yapmam ama bildiğimidi söylerim çekincem yok.

Çoğu öyle dersen tanımadığın insanlara da gider bu söz.Dedim ya senin argümanda sıkıntı var. Sen hangi fakultedesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Bi göçmen kızı değiller.

bursadaki güzel kızların çoğunluğu zaten bulgaristan göçmeni.
  • Bursa'da arkadan kız gözükenler önden Tramessi'ymiş bu arada Bursalı arkadaşlarım söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Öyle ya da böyle ben lafımın arkasındayım çoğu öyle. Arkadaşlarını niye çoğunluk içinde gördün onuda anlamadım. Bekçilik yapmam ama bildiğimidi söylerim çekincem yok.

Çoğu öyle dersen tanımadığın insanlara da gider bu söz.Dedim ya senin argümanda sıkıntı var. Sen hangi fakultedesin ?

Fakülte değil. Benim sıkıntımın olduğu kadar seninde yaran var ne çok irdeledin. Hadi yoluna bak sen sana hiç bi şey kanıtlıcak halim yok. Sen ne diyosan doğru tamam mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Fakülte değil. Benim sıkıntımın olduğu kadar seninde yaran var ne çok irdeledin. Hadi yoluna bak sen sana hiç bi şey kanıtlıcak halim yok. Sen ne diyosan doğru tamam mı ?

Doğruyum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

Bursalıları kız sanmış.

Tadına baktın herhalde

Belgesellerini gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa Çocukları damlar birazdan
  • bursanın kızlarının güzellik ortalaması tüm türkiyedeki şehirlerden daha yüksektir.
  • Bu teorinin gerçekliğini ortaya koymak için şuan bursa yollarındayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

Bursalıları kız sanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.