Şimdi Ara

Bursanın kızları,Izmir'in kızlarından daha güzel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris195

bizde uzun boylu kapalı kızlar var,senin boyun yetmez yanaktan öpmeye hepside topuklu ayakkabılı ve modern giyinir

hemen gözümde canlandırdım. yalarınnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

En güzeli Ankara kızları

En güzeli demeyelim de en güzel fiziği olan kızlar Ankara'da olduğu kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

Bursalıları kız sanmış.

Bittim bittim

• Ss'siz acmayin su konulari yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gavur izmir
    yumuşak bursa

hepside motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Ss siz konu mu acilir

+654654651
  • İzmir'e ilk kez 13 Mayıs 2007 de Fenerbahçe - Trabzonspor maçı için gitmiştim.Kordon da olsun,Karşıyaka da olsun

yanımızdan adım başı çok güzel kızlar geçiyordu,uzun lafın kısası baya güzel bi kız vardı
  • quote:

Bursalıları kız sanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forumdaki bazı andavallar gibileri mardin adana gibi yerlerde yaşarsa bursa izmir cennet gelir onlara

Nasıl bir köpeği kapalı bir yere bağlayıp dışarı salarsın aynı o misal, insan aç olmayacak önce açlık kötü birşey.
  • ne izmir de nede bursa da hiç güzel kız göremedim
  • bursa da slav ırkıyla karışmış çok insan var o sebepten(göçmen türkler,boşnaklar da vardı galiba, zaten direk slav boşnaklar vs vs)
    ama beyaz ten,sarışınlık,renkli göz her insan için çekici olmayabilir tabi
    izmirdekiler de (kökenlerinde yabancılık olan kesim) yunan/rum kökenliydi sanırsam onlarda slavlar kadar değil, latinler gibi nispeten daha esmer ve geneli renkli gözlü olmaz,bizim anadolu türklerini andırır.
    edit
    not:ırkçılıktan nefret ederim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggrekan -- 8 Ocak 2014; 13:26:11 >
  • izmirin kızları genel olarak sıradan.

çok açık giyiniyolar.hepsi bu.

diğer illerden, çok daha doğal olup kumral esmer hatta harbi sarı güzeller var.

izmirlilerin sarısı da çakma.hepsi boya badana.
  • Nilüfer Özlüce Beşevler FSM taraflarında oturuyorsan normaldir böyle düşünmen. Gel Yavuzselim'e , Vatan Millet'e, Arabayatağı'na , hacıvat'a o zaman göreyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 8 Ocak 2014; 13:29:14 >
  • Arkadaş ben de Izmirliyim ama şu Izmir'in kızları güzel olayını ben mi göremedim acaba? Diğer şehirlere göre çok rahatlar ve bu yüzden göze güzel geliyorlar bu kadar. Abarttınız da abarttınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Nilüfer Özlüce Beşevler FSM taraflarında oturuyorsan normaldir böyle düşünmen. Gel Yavuzselim'e , Vatan Millet'e, Arabayatağı'na , hacıvat'a o zaman göreyim.

Ihsaniyede oturuyorum bazen şehreküstüne gidiyorum ordakiler de güzel geliyor ama orada biraz muhafazakar kısım göze çarpıyor bilmiyorum siz nasıl düşünüyorsunuz

• quote:

Bursalıları kız sanmış.

allahın kekosu hayatında bursaya geldin mi bok atıyon,bir videoya bakıpta bunu yazıyosun

gelmeyin zaten istemiyoruz sizin gibi dağdan inme kürtleri,gelmeyin bursaya gidin köyünüze
  • 10 küsur senedir bursada yaşıyorum çoğu çöp la

• İzmir kızı ve eskişehir kızının üzerine tanımam.

• bursanın ufak tefek taşları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir izmir kızlarını tek geçerim ego 0 + güzellik bursa ego tavan + guzellik

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.