Şimdi Ara

Bursa'da suriyeliler zabıtalara saldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
14.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 57
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 2 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dephyr (4 mesaj) sasomelih (4 mesaj) raunk (3 mesaj) hamza5806 (3 mesaj) rezilvezir (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (28 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bursa'da suriyeliler zabıtalara saldırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bursa’da suriyeliler zabıta ve bekçilere saldırdı. Ülkemin güzel insanlarıda öyle izledi hoş Bursalı olan bilir Çarşamba'da türk kalmadı gibi bişey ülkemin güzel insanları nasılda güzel izliyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=HBfUAMELI6I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 13 Ağustos 2019; 21:50:59 >

Kendini kurtarmaya ugrasmayani kimse kurtaramaz

Anne tarafim bursali yobazliklarini cehaletlerini görsen kafayi yersin bati tarafında kaldigina bakmayin konyayla yarisir alimAllah
    evet farkı var , bursada belki ondan fazla mahalle var , girdiğinizde tedirgin oluyorsunuz , türkçe tabela yok

4 yıl önce falan o çarşamba-uluyol denilen bölgeden mahalle içerisine araçla girdiğimde daha dikkatli daha temkimli davranma zorunluluğu hissetmiştim , çünkü orası türkiye değildi.

bugün ne hale geldiğini anlatmak istemiyorum , insan yazarken üzülüyor

konunun partiyle direkt ilgisi olsada muhaliflerin serzenişi partilere değil

iktidarı desteklemeye devam edenler bu durumdan memnun olamaz ama oy vermeye devam ediyorlar , işte muhalefetin serzenişi bunadır.

kaldıki mülteci problemi ( en azından bursa için ) problemlerde sadece bir tanesi
    Videoda boş boş konuşan kadına ayar oldum, siz siz olun gençler böyle dengesizlerin lafıyla hareket etmeyin.Milleti azmettiriyor bağırarak, orada onun lafıyla hareket edip milletle kavga edip birini yaralasan sen suçlu olacaksın kadın olmayacak veya sen orada ölsen onun lafıyla kavgaya karışıp, en fazla bir gün ah ah vah vah derler sonra hayatlarına devam ederler.Böyle boş beleş insanların lafıyla hareket edip herşeye maydonoz olmayın, madem okadar duyarlısın balkondan millete bağırıp gidin yardım edin diye milleti yönlendirene kadar kendin inip ayırsana ozaman ? Hadi sakatsın yada ihtiyarsın diyelim ozaman kendin 155 i arasana.Böyle durumlarda olaya müdahil olmayın asla, görüntü alın alabiliyorsanız fazla belli etmeden ve polisi arayın yeter.Bir vatandaş olarak sizin göreviniz değil asayişi sağlamak.Kaldı ki o kavgayı ayırmaya çok meraklı birileri varsa oda suriyelilerin buraya gelmesine sebep olan onları besleyip barındıran partiye oy verenler ayırabilirler tabi canları isterse.
    Bursa kadar kötü bir yer yoktur Türkiye'de.
    Özellikle Bursadaki kadın trafik polisleri kendini ne sanıyor. Egoist tavırlar, suçsuzlara bağırmalar, kabalık, iğrenç hareketler.

Temmuz ayında ulu caminin önünde başı kapalı altında pantolonla ne inanca bağlı olduğu belli olmayan kadın trafik polisi suçsuz bir adama bağırınca, yoldan geçen adamın biri bi laf soktu. Yerin dibine girdi utanmaz kadın.
    Beter olsunlar.maklubeci başkana oy verirken düşüncektiniz.izmirdede milyon tane suriyeli var ama bir tane arapca tabela yok ama lafa gelince akpliler kadar milliyetci yok
  • Yarbay
    2783 Mesaj
    Bursa tercihini suriyelilerden yana yapti zaten hem de defalarca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 13 Ağustos 2019; 21:57:38 >
  • Teğmen
    113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yakalım o zaman Bursayı gerçekten efsane bir mantık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4950 Mesaj

Kendisine yardim etmeyene biz mi yardim edecegiz? Bursa kucuk Suriye olma yolunda ilerliyor. Osmangazi tarafinda Turkce tabela olmayan caddeler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sasomelih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sasomelih

Yapılacak bir sey yok birader bunu anlatmaya çalışıyorum

Kendini kurtarmaya ugrasmayani kimse kurtaramaz

Anne tarafim bursali yobazliklarini cehaletlerini görsen kafayi yersin bati tarafında kaldigina bakmayin konyayla yarisir alimAllah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar çok yanlış düşünüyorsunuz cidden bu iş böyle yürümez bu milliyetçilik değil chplisiniz diye akpye oy verdi onlar leş eğk kaka mı yapıcaksınız gerçekten bu ülkenin her santimi sizin toprağınız bizim toprağımız bu kadar partici olmayın hadi diyelim partici oldunuz %49 akp geri kalan %47 kardeşinizi düşünmüyor musunuz kurunun yanında yaşta yanıyor tabikide burda oturup bursayı kurtaralım demiyorum ama bu mantığınız çok yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 13 Ağustos 2019; 22:30:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hamza5806 , Zerathull , RevengeRain

Teşekkürler ek olarak

|
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 05.08.2020
  • Yarbay
    3405 Mesaj
    Bursa böyle değidi, taşıma nüfusla değişti, modern, şirin bir yerdi.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sasomelih

Bursa kendi kendini yakti zaten senin bir sey yapmana gerek yok
    |
    |

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Teğmen
    113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bütün forum siyasi parti manyaklarıyla dolmuş maşallah arkadaşlar bu işin partisi yok kendinize gelin yıllardır Chp'nin kalesi diye geçen İzmir'in Bursa'dan farkı mı var sanıyosunuz kendinize gelin at gözlüğünüzü bir çıkarın bırakın şu parti işlerini artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 14 Ağustos 2019; 0:5:36 >

evet farkı var , bursada belki ondan fazla mahalle var , girdiğinizde tedirgin oluyorsunuz , türkçe tabela yok

4 yıl önce falan o çarşamba-uluyol denilen bölgeden mahalle içerisine araçla girdiğimde daha dikkatli daha temkimli davranma zorunluluğu hissetmiştim , çünkü orası türkiye değildi.

bugün ne hale geldiğini anlatmak istemiyorum , insan yazarken üzülüyor

konunun partiyle direkt ilgisi olsada muhaliflerin serzenişi partilere değil

iktidarı desteklemeye devam edenler bu durumdan memnun olamaz ama oy vermeye devam ediyorlar , işte muhalefetin serzenişi bunadır.

kaldıki mülteci problemi ( en azından bursa için ) problemlerde sadece bir tanesi
    sasomelih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dikmeseler bari

|
    |

suriyelilerle gurur duyuyorum çok mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 14 Ağustos 2019; 3:19:26 >
    |
    |
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Çavuş
    46 Mesaj
    İyice azip yollarda tecavüze, kafa kesmelere ve isyanlara başladiklarinda "din kardeşimiz" diyenlerin halini zevkle izleyecegim.

Sahi nasil iyi egleniyomuyuz bari ?
    Bursa milliyetçiliği kaybedeli çok oldu devletin valisine laf atıldığını düşünenler devletin zabıta kuvvetlerine dış mihraklar saldırıyor neredesiniz ? İzleyiciler yada Türk olan zabıtaları suçlamışsınızdır sizde arap ve ümmet sevgisi var Türk düşmanısınız.

|
    |

|
    |
    |
    |
Radyo Dinle
SEO
Bitcoin
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.