Şimdi Ara

Bursa'da suriyeliler zabıtalara saldırdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
14.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 39 öğrencili sınıf okuttum, Osmangazi Küçükbalıklı'da. 1 öğrencimin, annesi Mustafakemalpaşalı idi. 7 Suriyeli, kalanı da Karadeniz ve biraz da Niğde...

Sandıkta , %70 gibi bir oran çıktı.

Yorum yapmıyorum.
  • Elimi sürersem şerefsizim zabıta ile maaşları ortak mı alıyorum
    Asam olsunlar dövsünler Suriyelileri hem ben Suriyeli döversen adli vaka sayılır başım belaya girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah Bursa ah güzel şehirsin de içinde yaşayan insanlar rezalet, zaten nüfusun %40ı arap oldu artık metroda otobüste sağda solda her yerde arapça duyuyorsunuz.

• Kanla kazandığımız cennet vatanımızı sahiplendiler .suçlusuda biziz .

• Beter olsunlar.maklubeci başkana oy verirken düşüncektiniz.izmirdede milyon tane suriyeli var ama bir tane arapca tabela yok ama lafa gelince akpliler kadar milliyetci yok

• 124 bin suriyeli daha Türkiye'ye giriş yaptı
    https://www.ntv.com.tr/dunya/124-bin-sivil-suriye-turkiye-sinirindaki-kamplara-goc-etti,zF0Z-3gAb0u4kubd2c3s-A?_ref=infinite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 16 Ağustos 2019; 11:58:58 >
  • Bursa seçimini yaptı en gerizekalı büyükşehir olarak , karşı komşularım suriyeli şuan anneleri çocukları dövüyor onların ağlamasını dinliyom , nalet olsun son 5-6 yılda hayran oldugum şehirden tiksindim.
  • Bursa belediyesi hangi partide? Sam'da cuma namazi kilacagiz diyerek bu suriyelileri basimiza kim bela etti?
    Baska sorum yok, siradaki konu lutfen...
  • Osmanlı Bursa'da kuruldu Bursa'nın tercihide belli malum yönetim olarak demekki istekliler e ne ekersen onu biçersin az bile dahada artar umarım.Hatta İstanbul'dakilerde oraya gitsin.
  • Bursada yaşayan biri olarak. Az bile yapmışlar bursa seçimini yapmış.
  • Tek kurşun atılmadan Suriyeliler ülkeyi işgal etti. Belki de işgal etmeleri istendi. Hiçbir şey yapacak insan da yok ben de dahil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birader siz seçiminizi yaptınız tekrar tekrar hemde. Bizden ne istiyorsun ki? Konunun amacı nedir? Ben Trakya'da yaşıyorum burada rahatımız gayet yerinde. İnşallah daha da fazla Suriyeli akını olur Bursa'ya. Siz onu istiyorsunuz ki seçiminizi de ona göre yapıyorsunuz. Eee ümmetimiz onlar bizim. Şikayet etmemek gerek degil mi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

39 öğrencili sınıf okuttum, Osmangazi Küçükbalıklı'da. 1 öğrencimin, annesi Mustafakemalpaşalı idi. 7 Suriyeli, kalanı da Karadeniz ve biraz da Niğde...

Sandıkta , %70 gibi bir oran çıktı.

Yorum yapmıyorum.
    Bende balıklıda oturuyorum.son seçimde 450 oydan 170 oy çıktı bozbey'e bu oy normalde imkansız.
    Hangi okul bu arada?
  • İyi olmuş Bursa tercihini Suriye'lilerden yana yaptı, 30 Ağustos'a düşmanlık edeni başkan seçtiler o şehre.

Herkes hak ettiğini yaşar.
  • daha silahlanip Hatay bizim antrp bizim diyip pkk gibi örgüt kurup 50 60bin askerimizde öyle gazi , şehit olacak bu boyle giderse.Avrupa yiktiysa hepsi edirneden sürülmeli avrupaya ama plan belli bop
    Bursa'da suriyeliler zabıtalara saldırdı

• Suriyelileri alırsa böyle olur , bir an önce tüm suriyelilerin gitmesi gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

Bu mesaj silindi.
    Guzel bos yapmissin tebrik ederim.
  • Bekçiler sarmıyor adamlar artık zabıtalara geçmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.