Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bursa'da bilgisayar parçası nerden alınır??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> bursa'da bilgisayar parçası nerden alınır??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    71 Mesaj
    inegöl çarşısından diyeceğinizi biliyorum ama inegöl çarşısında nerden almalıyım.alışveriş yaptığınız veya güvenilir dediğiniz yerler varsa yardımcı olun...

|
    |

3DMARK 2005-4734
    3DMARK 2003-10702
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    ben yardımcı olabilirim.
    |
    |
    Lenova Ideapad Y510P//Canon Eos 7D- Sigma 50mm f1.4//Iphone 7 Plus//4x2 Kingston ddr2 Hyperx 1066 //Samsung 250gb+500gb Sata2 Ncq//Skystar2.6D//Audigy2ZS Platinium//Razer Plazma//Tagan 480//CMStacker
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    selam
    Gold Bilgisayar diyeceğim.
    Bana lazım dürüst bir esnaf. Uluyolda Atılım var şu ana kadar bir yamuğunu görmedim eski adı ise planet.
    |
    |
    AMD Athlon 64 3000+ S939 Epox 9NPA+Ultra ASUS Extreme EN6600GT TOP Limited Edition 512 MB DDR 400 Twinmos 160 GB seagate SATA NCQ Nec 3520A DVD-RW Zyxel H600 R1 Series ADSL 17" Philips 107E Philips MMS 460 5.1 hoparlör microsoft Kablolu Optik set
  • Yarbay
    3081 Mesaj
    internetten alışveriş en iyisi kapına kadar getiriyolar
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: rabesantrata

ben yardımcı olabilirim.

Rebeden alacaksın tabiki
    |
    |

Orjinalden alıntı: Lieutenant

selam
    Gold Bilgisayar diyeceğim.
    Bana lazım dürüst bir esnaf. Uluyolda Atılım var şu ana kadar bir yamuğunu görmedim eski adı ise planet.

bende pcyi oradan almıştım. baya indirim yapmışlardı. ama creative 5.1 için 2-3 ay beklemiştim...
    |
    |
    Nakit alışveriş yapmayı düşünüyorsan uluyol Ge-Tek Computer.Son kullanıcıya ne kadar iskonto yapar bilemiyorum ama, ürünleri bayi liste fiyatlarının altında alabilmek mümkün.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    agb var. birde onun eski yerinin sokağında mir bilgisayar var..
    |
    |
  • Yarbay
    1924 Mesaj
    Özellikle Amd tabanlı bir sistem kuracaksan İhsaniye' de Odak Bilgisayar var.Yaklaşık 4-5 yıldır sadece Amd satıyor.Sahibinin adı Murat, selamımı söyle kolaylık yapar.
    |
    |
    AGB,Ge-Tek,Boturk,Mir,Ser Elektronik,Reser'den bir tanesini olabilir.Son kullanıcı isen eğer bana pm at yardımcı olurum.

SAKIN İNEGÖL ÇARŞISINDAN ALMA!!! BURSA'DA ONLARDAN DAHA ÜÇ KAĞITÇI YER YOK!!! FAHİŞ FİYATLAR VE EN ÖNEMLİSİ SIFIR DESTEK GARANTİSİ VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `Oner -- 17 Şubat 2005, 13:53:37 >
    |
    |

[link=http://www.donanimhaber.com][/link]
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar AGB, Reser Elektronik ve Teknolojix aynı firma zaten. Bildiğim kadarıyla fiyatlarının çoğuda piyasanın üstünde nasıl iş yapabiliyorlar şaşıyorum. Ben bu aralar sadece Gold Pc den alışveriş yapıyorum ,özellikle mağazaları yeni olduğu için çoğu firmadan iyi fiyat veriyorlar müşterinin ayağını alıştırmak için büyük ihtimalle. Ayrıca Bonus Kart'a 6 ve 10 ay vade farksız taksitlendirme ve peşin ödemelerde %5 indirim yapıyorlar
    |
    |
    Bursadan parça alınmaz Bursalı olarak bunu söyler bunu bilirim birde inegöl yerine netten alman hem daha karlı olur senin için 9550 için Gigatekten 35milyon fazla ödemiştim... Bende bir saflık var ama .x-530 zaten bursada bulamadık bascudaldım bende.eğer kredi kartı ve havalede çekiniyorsanwww.pcdepo.com kapıda ödeme seçeneği var.Teknolojix den 50binlik Jumper alınmaz....
    Not:Değiştirdim yer Bascuda dan aldım dıcektım ağzımdan gigtatek çıktı yok böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andys -- 28 Şubat 2005, 19:23:14 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Valla bi Bursalı olarak ben de bu sıkıntıdayım.Parça alıncak doğru düzgün bi yer bilmiyorum, söyleyemem.İnegöl Çarşısındakilerin hepsi birbirinden dandik.(Aynı USB klavyeye bi yer 10 YTL,diğer bir yer 20 YTL fiyat çekti örneğin) Rabesantrata'ya mı başvursak naapsak
    |
    |
    Asus M3A78-EM,AMD X3 710,Zalman CNPS 7000B Al-Cu LED,2 GB Kingston DDR 800,Seagate Barracuda 250 GB+300 GB SATAII HDD,Samsung DVD-RW,Aerocool M40,Tagan Easycon 430W,Samsung 932B Plus,Creative T5600...
    Dükkanım için tıklayınız.
  • Yarbay
    3081 Mesaj
    gel benim ihsaniyedeki dükkana hangi parça istiyosan satayım.
    kurulum teknik destek ücretsiz
    |
    |
    ben agb de stajerdim bu gün istifa ettim..
    agb den alma dicem tabi
    |
    |
    |
    |
    bursadan bilgisayar parçası alınmaz
    |
    |
    bilgisayarcilara gitmeyi deneyebilirsin
    |
    |
    bugün pc gold,agb ve teknolojix'e gittim. aradığım ürünler amd 64 939 soket'den bi işlemci ve msi k8neo 2 platinium anakarttı.sadece pc gold'da amd 3500 939 işlemciyi bulabildim ama verdikleri fiyat 344 usd.internetten baktığımda ise aynı işlemci gigatekte 329 usd.bu yüzden bende şimdilik upgrade olayını erteledim.yinede yardımcı olan herkese teşekkürler
    |
    |

3DMARK 2005-4734
    3DMARK 2003-10702
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: omermu

internetten alışveriş en iyisi kapına kadar getiriyolar

+1
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.