A

Yüzbaşı
04 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Usb den cihaz köntrölü için yazılım ve donanım bilgisini nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar bu kameradan bi tanıdımızda var fakat bi türlü sorunları çözemedik.Orjinal kaseti ile kaydetince görüntu çok net ve güzel tv baglayınca direk kamerayı hala iyi fakat gelelelimli Bil. atmaya dosyayı programı ile convert ediorsunuz 10dk çeviriyor max. daha fazla çevirmiyor 2gb yer kaplıyor.Bunu nasıl halledebilirim birde goruntu acayip şekilde kalitesizleşiyor.Sd karttan kayıt yaptımızda ise Lcd ekranda kasarak gösteriyor nedense ?Birde kayıt kalitesi acayip bir şekilde düşüyor bu sorunları nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
[simage]http://server2.uploadit.org/files/Nicolass-Adsizaa.JPG [/simage]
Arkadaşım 2 milyar bütçe verdi bende böyle bir sistem topladım.Gigatekte Logitech x-530 olmadıgından dolayı creative 5200 yazdım fiat aynı olsun diye. Yani x-530 alıncak 5+1 olarak şu sistem için yorumlarınızı alabilirmiyim.Birde kasa 550watt yazıor doğrumudur?
Bascudada telefon aldım allaha şükür sapa sağlam geldi birde yanında iki tane garanti belgesi geldi genişletilmiş bunlardan biri Celltrade diğeri ise garantex sizce hangisine kayıt yaptırıyım birde ikisine birden kayıt yaptırsam olurmu.? Birde bunlar tamamen ücretsizdi değilmi
Mpx200 fiyatları burda 300ytl havale ile nerdense Ötv fiyatları yazılmadı daha herhalde.Onlara ulasmaya calısıcam.Birde siteyi nasıl bilirsiniz ?
Mpx200 almak istiyorum hangi sitelerde mevcut acaba?Birde şu vergi konusundan olayı fiyat baya arttı 1 Mayısdan sonra işlencek fiyatlar dediler fakat heryerde zamlı fiyatlarla satılıyor.Online güvenilir site söyliyebilirmisiniz?Bursa oturuyorum birde bursada baya aramama rağmen bulamadım.Acaba satan yer varmıdır bursada?
Arkadaşlar Motorola V220 varmış arkadaşta yasadıgı sorunları anlattı içim gitti.Motorola hakkında duyduklarım hiç iç açıcı değil.Arkadaş Motorola alma fln diyor illa bu modelinde olcak diye bişey yok diyor.Mpx200 almayı dusunuyordum bende acaba kullanıpta sorun yaşayan arkadaş var mı.Alttaki forumda okudugum kadarıyla herkes güzel diyor.Sorun yaşayan çıktımı bu telefon ile ilgili ?
Arkadaşın yaşadığı sorun V220 de melodi daha geç başlıyor titreşimden.Şarj olurken ışk yanmıyor bir sürü şey anlattı içime kurt düştü ya.
Arkadaşlar forumda aramayı kullandım fakat bulamadım.C65 için olan yorumları okudumda bundan vazgeçmeye kara verdim ve yerine mpx200 almayı düşünüyorum benim için şarj ı Çok önemli Telefonla oyun oynamadan yada kurcalamadan şarjı kaç gün Yada kurcalarken ne kadar gidiyor bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim.
Arkadaşlar 200 ila 250 ytl arası telefon alıcam Önerileriniz nedir.Ne tür bişey alıyım.Mobil cihazlara uzağımda
http://forum.donanimhaber.com/m_2023375/tm.htm kusura bakmayın arkadaşlar çok acelede.Yazdım cevap bulamadım burdanda bakabilirmisiniz.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Bilgisayar-Tuzlar-Bazlar-Kızlar :)
Forum İmzası:
Hakkımda:
Pentium4 2.4işlemci level2 512kb,Asus p4pe-x i845pe anakart,512kingston 333mhz + vdata 256mb 333mhz ram,40gb Maxtor hdd,Philips107e5 Mönitör,Philips 52*24*52 Cd writer,Asus 52xRom,HIS 9550 256mb/128bit 250/400@400/450 ZoomX3 Modem
Creative Sb live 24Bit Logitech X-530
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 982
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 11.360 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.