Şimdi Ara

Bunu nasıl yapıyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette veya sağda solda sizde duymuşsunuzdur.
    Arkadaşın babası 2600 TL maaş alıyor(emekli) kredi notu da iyi gecikmesi falan yok ama 30-40 bin TL borcu vardı o yüzden bankalar kredi başvurularını kabul etmiyorlardı birileri ile anlaşıp adama 50 bin TL çıkarttılar!! aslında ben bu işlerden anlarım bildiğim yöntemlerde var ama sizin bildikleriniz var mı? merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemenonline -- 15 Ocak 2017; 21:43:46 >

• Bildiğim kadarı ile Şube Müdürleri kredi kullanmada insiyatif sahibiler, yani riski göze alıp bunu yapmış olabilirler.Ben konut kredisi kullandığım dönemde ilk verilenden daha yüksek bir miktarı bu şekilde kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

Bildiğim kadarı ile Şube Müdürleri kredi kullanmada insiyatif sahibiler, yani riski göze alıp bunu yapmış olabilirler.Ben konut kredisi kullandığım dönemde ilk verilenden daha yüksek bir miktarı bu şekilde kullanmıştım.

kullandıran finans firmasının aldığı komisyon atıyorum 80 bin için tahmini ne kadardır?
  • Bu konuda bir fikrim yok. İlgili firmalar ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.
  • emekliler maaşı istediği bankaya taşıyabiliyor kredi kullanılacak bankayı ayarlayanlar emeklinin maaşı taşıtıyor
    sözleşmede kredi ödemesini yapamadığım durumda hesaptan kesinti yapılsın şeklinde işaretleme yaptırılıyor
    bu nedenle maaş zaten bankaya yattığı için banka her türlü durumda hesaba blokeyi koyabiliyor
    borç bitene kadar zaten istediği her tür kesintiyi de yapabilir.
    ayrıa kredi verirken yanında kartı ve ek hesabı falan da eklemeyi ihmal etmezler.
    birkaç tane de otomatik ödeme oldu mu iş tamamdır
    çıkacak kredi ev kredisi falansa eve de tapuda hacizi koyuyorlar
    bu nedenle banka açısından artık risk kalmamıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.