Şimdi Ara

bulutlanma ve ışık sızmasına çözüm hadi geçmiş olsun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
15
Favori
72.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonuç nedir arkadaşlar var mı olumlu bir sonuç alan başka arkadaşlar?
  • hocam banyoda ufak bir banyo pompam var güzelce temizledim önce bir çok yüzeyde vakum özelliğini denedim oldukça sıkı idi el ile ucundan tutunca serbest kalıyordu başka türlü asla tv de denemezdim. hocam ekranın alt kısmından gelen ışık süzmesi hayatımı yiyiyordu sakin ve hafif bir esnetme sürecinden sonra çektim pompayı tv nin üzerinden ve sonuca inanamadım panel öne geldi ışığı sakladı ve süzme gitti. ne kadar sürer bilmem ama pompa bende nasıl olsa :) yahu nasıl bir hafiflemedir bu süper oldu valla dediğin gibi panel içeri girdikçe özellikle askı aparatı için yatırıp arkadan baskı uyguladıkça bu sıkıntı iyice kendini gösteriyor. hocam iki sene önce açmışsın konuyu valla bana yaradı sağolasın...
  • alpearl72 A kullanıcısına yanıt
    işine yaradığına çok sevindim, banyo pompası hiç aklıma gelmemişti malum durumundan dolayı :)
  • Hacı yabancı forumlardada tam tersi bastır diyor 😂 napsak?https://picturesettings.com/remove-clouding-banding-flashlighting-tv/
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bastirmayin hocam sebebi zaten bu. Dış yüzey içe esneyince sorun ortaya çıkıyor. Dışa tekrardan esnetince düzeliyor.

Acaba yabancılar da benim konumu okuyorlar mıdır :)
  • Okumaları lazım zira pompayla bile %100 cözüm yaptık😂
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
  • Bana baya mantıklı geldi, tvlerden birinde bu sorun olursa kesin denerim.
  • Dostum öncelikle Allah razı olsun Konuyu açalı 3 sene geçmiş ama derdime derman oldun :) Televizyonu servisle uğraşmadan kendim kurdum ve kendim kurdugum için sıkıntı cıkartıcaklarını biliyordum.Ekranın ortasında bulutlanma oldu 3 4 gündür dikkatimi cekti flimden vs. sanmıstım ondan sonra farkettim ki televizyondanmış.Bu sabah servis çağırmayı planlıyordum ve sonra yazını gördüm.Çift taraflı ban değilde koli bandıyla yavaş yavaş cektim ve bir de ne göreyim Problem yok oldu :) İNŞALLAH bir daha da olmaz diyelim.
    Arkadaşlar dikkatli olmak şartıyla deneyin emin olun çözümü kendi gözlerinizle göreceksiniz :) Tekrar teşekkürler...
  • Ceyki C kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduysa ne mutlu bana. Paneli bastırarak silerseniz tekrarlama yapabilir fazla bastirmadan temizlik yapin
  • Bu yöntemi deneyip kesin sonuç alan var mı? Panele daha fazla zarar verip bulut sayısını artırma riski de yok mu aksine? Selamlar.
  • Gecici olarak mı geçiyor yoksa 1 kere yapıp tamamen mi?
  • Paneli bastırarak silmediginiz sürece tekrar etmiyor. Sorunun sebebi bu. Tekrar ederse aynı yöntemi uygulayabilirsiniz. 3 senedir bu şekilde kullanıyorum.
  • Hocam merhabalar benim de monster laptopumda ışık sızması ıps glow sorunu var.Teknik servis bu normal bir durum diyip geçiştiriyor.Sizin çözümünüzü okudum ve içime bir umut ışığı doğdu gece gece. :)
    Notebook ekranında da işe yarar mı ?
  • FreeSoldier333 F kullanıcısına yanıt
    İse yaramaz diye tahmin ediyorum dizüstündeki sorun çerçeveden kaynaklanıyor. Yine de denemekten zarar gelmez ama zorlamadan yapın
  • bulutlanma ve ışık sızmasına çözüm hadi geçmiş olsun
    Bizim çocuk ekranı ıslak mendille sildikten sonra ekran bu hale geldi.Var mı bu konuda fikri olan arkadaşlar?
  • Kardeşim benimde samsung lcd led tv de bulutlanma oldu bayagi bi hic aklima gelmezdi cama baskı kurup bulutlanma yapması zaten bizim çocuk lcd ye habire camına bastırıyor demekki ondan olmuş akşam koli bandiyla denicem olumlu olumsuz yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 1 Aralık 2018; 13:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

Kardeşim benimde samsung lcd led tv de bulutlanma oldu bayagi bi hic aklima gelmezdi cama baskı kurup bulutlanma yapması zaten bizim çocuk lcd ye habire camına bastırıyor demekki ondan olmuş akşam koli bandiyla denicem olumlu olumsuz yazarım buraya
    Denediniz mi
  • Hocam gece saat 2:30 okadar dert olduki çözüm ararken forumdaki deneyimizi gördüm ve hemen uyguladım şu anda takip ediyorum sanırım oldu ya gözüme ilişen bişey olmadı sağolasın tv lg 55 inç
  • Çok teşekkürler gecenin bir yarısı aklıma geldi sizin yazınızı gördüm ve denedim sanırım oldu hatta bir adım ileri gidip evde çocuk olmadığı için ön muhafazayı sökmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.