Şimdi Ara

Bulgaristan' dan Playstation 5 Getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
9
Favori
34.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bulgaristan Playstation 5 getirmeyi planlıyorum. Her ay bir ya iki hafta sonu gidip dönüyorum. Bazen aracımla bazen de otobüs ile.

Amacım genel bir ticaretten öte kendi ürünümü bedaya getirmek ve pandemi dolayısı ile aracamı kullanma isteğim.

Digital edition 800 Bulgar levası yani bu günkü kurla 3700 tl gibi. Türkiye fiyatı tahminen 7200 olacak diye okudum. Bu ürünü 4750 Tl gibi getirsem alıcı bulabilir miyim. Önerilerinizi bekliyorum.

Uluslar arası garanti var mı şuan bilmiyorum. Ancak önemli bir sorun olduğun da giderken götürür sonraki gidişimde geri getirim. Tabi kısa bir süreç olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FtpX -- 8 Aralık 2020; 18:53:22 >

• Peynir ekmek gibi satılır 4750 TL’ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6000 tlye koy yine yok satar

• 7000 tl Türkiye garantili varken 6000 ayıp olur :) Haftaya gidiyorum tanıdığım bir kaç mağaza ile konuşup ayırtmayı deneyeceğim. Satışcılarda rüşvet ister kesin :) Ben fiyatı 5000 tl düz yapayım en iyisi :))

• Her yere yazın yurt dışından getirmeyi de çaksınlar 200 avro bandrol ücretini. Akıllanmazsınız...

• Cdli versiyonu ne kadar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaz yaz kardeşim getirirsin 2 ay sonra bunu engellediklerine, hatta git haber sitelerine yaz direk.

• Yaw bari Bi telegram grubu filan kurun etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Cdli versiyonu ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Her yere yazın yurt dışından getirmeyi de çaksınlar 200 avro bandrol ücretini. Akıllanmazsınız...

3-4 sene önce her haltı amazondan alıyordum. %100 müşteri memnuniyetiyle beraber. İş duyuldukça boku çıkmaya başladı. Artık bu tarz fırsatlar bile paylaşılmamalı bence. Yurtdışından getirecek arkadaş getirsin 1000 lira fazlasına letgoda, sahibindende satsın. Çok lafını etmesin.

• kardeşim sil bunu hemen

• Yasal gümrük muafiyeti 430 Euro 18 yaşından büyük her birey için. Cdli sürüm bu limite girmiyor. Bu şekilde ürün getirmek ticaret bakanlığı tarafından izinli. İllegal bir durum yok. Araçta 4 kişi gittiğimizde 4 hakkımız var.

• Bulgaristan'ın neresinde satılıyor ?

• Perşembe günü arkadaşım orada olacak. Cumartesi de Sofya'da büyük mağazaların olduğu yerde. Gelişmeler ile ilgili bilgi vereceğim.

• Herkes getiriyor niye silsinler bu konuyu bu kadar abartmayın burdan yazılanlarmı çıkacak vergi abartmayın

• 4000 e dijital okayim jdjd

• Arkadaşım şuan orada. Onu plesio.bg firmasının mağazasına gönderdim. Biraz önce görüştük. Adamlar oradaki overgame diyebiliriz. Toplam 16 adet ürün gelmiş dijital sürümde. Hepsi parası alınmış ve teslimat için tarih bekliyor. Eğer ödeme yaparsanız sıraya girersiniz ancak tarih ocak bile olabilir dediler. Özetle stok sorunu çoğu bölgede var sanırım.

Tarih olmadığı için para verme riskine giremedik. Kasım bitmeden tekrar gidilecek. Mağaza stoğu olurmu ön siparişin dağılmasını beklemek zorunlu gibi. Acelesi olmayanlar için stok açıldığında her ay 2 - 3 adet getireceğim bilginiz olsun. Başka bir sorun çıkmazsa tabiki

• Hocam çok acelem yok ama ben alabilirim, fiyatları uygun tutarsanız 

• haberleselim hocam. ben alirim. umarim guvende bir sikinti cikmaz 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alirim hocam getircekseniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.