Şimdi Ara

Bulgaristan' dan Playstation 5 Getirmek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
9
Favori
34.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne var mesela oradan ekonomik olacak ? Bilmediğim için soruyorum. Pek çok popüler ürünü kıyasladım hemen hemen fiyatlar aynı, macbook ipad drone fotoğraf makinesi laptop gibi. Hayra telefon fiyatları bile benzer. Konsolda ötv olduğundan o gözle görülür fark ediyor ancak diğer kalemlerde neler olabilir fikriniz var mı?
  • Şuan Bulgaristan dayim hiç bir yerde PlayStation bulamadım nerde bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

merhabalar. komisyon karşılığı bulgaristandan cihaz getiren çıkar mı acaba. playstation değil.

Bulgaristan dayim şuan alabilirim

• Ekstra gümrükte vergi binen her ürün daha uygun. Baktıklarınızda olmayabilir.
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Örnek verebilir misiniz mesela
  • Normalde yurtdışında 300 euro olan ürünler ülkemizde 5400 tlye satılıyor. Xbox series s i yurtdışından yanında alıp getirirsin 2500 türkiyeden alırsan 5400. Çünkü üzerinde yüzde 80 vergi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: wormwood06

Şuan Bulgaristan dayim hiç bir yerde PlayStation bulamadım nerde bulurum
    Bulgaristan' dan Playstation 5 Getirmek
  • Ocak sonundan once bulamaz miyiz magazalarda, bilen var mi

• Bulgaristanda olan varsa bana ekran karti getirene 50 dolar vericem uste
  • Olkay1988 kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna uğraşma. 50 dolara getiren 1 kişi bile çıkmaz. Ben denedim. Ürünün üstüne 80 euro teklif ediyorum adam 110 istiyor :D. Ürün zaten 250 euro
  • Zaten bu yolu geliyor gelsin 100 dolarda verim bu mileti anlamiyom ya hayirmi yapiyor keklemeyemi calisiyor
    Türkiye ile çok fark var mı hocam ekran kartı fiyatlarında
  • Var asus rog strix 9 bin civari 3080
  • Milet bulgaristani bilmem ama rusyada cihaz var magazDa olmasa avito die program var ps5 500 600 dolara satan cok adam var
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt

250 Euro'luk alet için 110 euro mu:) Saçmalamasın , haftaiçi gelecek arkadaşım var ne isterseniz söyleriz technomarket / technopolis'ten alınacak bir şey varsa.

• Şu an digital edition arıyorum, getiren varsa bana ulaşabilir. Hatta yanına aksesuarlarını da almayı düşünüyorum.

• Dijital versiyon, getiren varsa pm atabilir.

11-12 bandinda hocam ne 9 u
  • Bulgaristan’dan ne alsam Türkiye de kâr ederim burda ne ucuzdur fikri olan var mı ? PlayStation 5 almaya geldim 6 gündür Anca 1 tane bulabildim . Burda ne ucuzdur ?

• wormwood06 W kullanıcısına yanıt
    Ben de bu soruyu burada yöneltmişitm ötv olan ürün demişti arkadaşlar, oyun konsolu dışında hangi ürünlerde ötv var onun cevabını bulmak lazım, bir arkadaş da ekran kartı demişti ancak ben ekran kartlarını incelediğimde de Türkiyeden pek bir fark göremedim. Macbook, ipad, drone,laptop ne varsa baktım ama leva 5 lira olunca ve 5 ile çarpınca ortaya Türkiye ile aynı hatta kimi ürünlerde daha fazla fiyat çıkıyor. Bu durumda madem ps 5 buldunuz xbox series x olabilir o da ucuza gelir eğer gümrükten geçirme sorununuz yoksa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.