Şimdi Ara

Bulgaristan' dan Playstation 5 Getirmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
9
Favori
34.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yeşil pasaport almak üzereyim hocam bilgi edinebilirseniz beni de bilgilendirir misiniz rica etsem
  • Ne zaman stok olacak bilgi var mı plesio da
  • twomen T kullanıcısına yanıt

Plesio'dan beklemek anlamsız.

Ozone.bg

Tehcnopolis

Tehcnomarket

Bunlardan bakmak gerek, plesio 10 tane getirir ancak , o da sofyada anında biter.

OXL.bg'de de 2000 levaya satıyorlar. Orada da karaborsa olmuş. Alanların hepsi technopolis'ten almış, ben isim yazdırdım.

• Arkadaslar bilgisi olan var mi, bulgaristanda magazalarda ne zaman stok olacagiyla ilgili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sipariş vermek ve ürün ayırdetmek istiyorum. Ancak bulgarcam yok. gidip alabilmek için yeşil pasaporta başvurdum bir kaç güne elimde olur. bana yardımcı olabilecek bulgarca bilen bir arkadaştan yardım istiyorum. ayrıca cihazı beraber gidip alabiliriz de. yardımcı olabilecekler özelden ulaşabilirlerse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Plesio'dan beklemek anlamsız.

Ozone.bg

Tehcnopolis

Tehcnomarket

Bunlardan bakmak gerek, plesio 10 tane getirir ancak , o da sofyada anında biter.

OXL.bg'de de 2000 levaya satıyorlar. Orada da karaborsa olmuş. Alanların hepsi technopolis'ten almış, ben isim yazdırdım.

bu arada Vivacom'larda Digital versiyon var online satmiyorlar sadece magazalarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoleon Bonapartee

Arkadaslar bilgisi olan var mi, bulgaristanda magazalarda ne zaman stok olacagiyla ilgili?

2021 Оcak sonu yeni stoklar

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Kircaali'deki vivacom'a gonderiyorum arkadasi suan, bakalim var mi? Sen ne zaman aldin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Kircaali'deki vivacom'a gonderiyorum arkadasi suan, bakalim var mi? Sen ne zaman aldin?

2 hafta once kardesim almisti. ps5 digital oldugunu gorunce cok sasirmistik. digal versyionu 2021 de bekliyorduk.

• DrMobile kullanıcısına yanıt
    Hocam neticeyi paylaşır mısınız burada ? Bulabildi mi fiyat ne ?
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt

2 hafta önce aldıysa şimdi hiçbir şey kalmaımştır ya , bulgaristanda bile kara borsa olmuş . Olx.bg'de 1200 levaya buldum almadım cd'li versiyonunu.

• bir kaç hafta kadar önce plesio da falanda vardı. yani çabuk stok tükendi. heryerde olduğu gibi. işin garibi gl****zone uygulaması üzerinden yunanistandan gelecek bir arkadaşla görüştüm. ürünü istediğimi söyledim o da bana cüzi bir ücret karşılığında getirmeyi kabul etti tabi bu sırada türkiye deydi sonra yunanistana geçti, geçtikten bir gün sonra burada hiçbir yerde ürün yok bulunamıyor diye geri dönüş yaptı. biraz araştırma yapınca yunanistanın mediamarkt sitesinde ürünü buldum buldum arkadaşa siteyi söyledim tabi bana da alacak diye. akşama doğru girdim sitede ne ürün vardı arkadaşta sağolsun telefonu bile değiştirdi. şimdi buradan görüyorum sağolsun herkes birbirine yardımcı oluyor. herkese teşekkürler. iyi geceler.

• Arkadaşlar Bulgaristan ps 5 getirme üzerine whats app grubu kuracağım. Ciddi anlamda ilerleyen süreçte stok sorunu bittiğinde gelebilecek olanlar bu işe gönül verenler özelden telefonunu paylaşsın orada görüşelim
  • Nedir son durum sayım konu yöneticisi, alıyor musunuz bulgaristandan
  • quote:

Orijinalden alıntı: twomen

Nedir son durum sayım konu yöneticisi, alıyor musunuz bulgaristandan

Şuan için olx.bg gibi yerler hariç hiçbir yerde stok yok. Ön sipariş alıyordu plesio fakat o da iptal edildi.

• twomen T kullanıcısına yanıt

:) Üstad stok durumu Türkiye ile paralel ilerliyor. Aldın aldın yoksa kalmıyor. Yılbaşı nedeni ile stoklayanda çok fazla. Raflarda ürün olmadan bulunması imkansız gibi. Bu da tahminen 4. sevkiyat ile olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

:) Üstad stok durumu Türkiye ile paralel ilerliyor. Aldın aldın yoksa kalmıyor. Yılbaşı nedeni ile stoklayanda çok fazla. Raflarda ürün olmadan bulunması imkansız gibi. Bu da tahminen 4. sevkiyat ile olacak.

Hala yok hala yok, ne olacak anlamadım, oğlana söz verdik yılbaşı hediyesi diye, alamadık. Plesio da tarih seçip ödeme adımına kadar gelşyorum sonra sayfa açılmıyor
  • merhabalar. komisyon karşılığı bulgaristandan cihaz getiren çıkar mı acaba. playstation değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: twomen

Hala yok hala yok, ne olacak anlamadım, oğlana söz verdik yılbaşı hediyesi diye, alamadık. Plesio da tarih seçip ödeme adımına kadar gelşyorum sonra sayfa açılmıyor

Alıntıları Göster

Şu sıralar alanların çoğu stokçular. Sarı sitede bol bol stokçu ilanları mevcut. Ellerinde patlar umarım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.