Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (733. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumda yıllardır belli başlı markaların pohpohlaması yapılıyordu ve yerli markalar kötüleniyordu pohpohlayanlar da gerekli cezayı almış sonunda.

Konuya gelecek olursak yabancı markalarda almanya,italya,hollanda vs.üretim üretim olmadığı sürece şahsen ekstra fark verip o markanın ürününü almanızı önermem bu markaların yerli üretim ürünlerinde ciddi oranda kalite düşüşü mevcut evimde 1 yıllık profilo makine var makinenin ses yapmasından tutun da evi su basmasına kadar başıma gelmedik kalmadı servis hizmetleri de kötü sorunu bariz şekilde görmelerine rağmen utanmadan ücret talep ediyorlar.

Ben bütçeniz kısıtlı ise seçiminizi yerli markalardan yana yapmanızı öneririm özellikle koç grubunun altus,grundig gibi alt markalarını alırsanız daha ucuza mal edersiniz koç grubunun servis hizmeti çok iyi diğer firmalar gibi işi yokuşa sürmüyorlar bir şekilde çözüme ulaştırıyorlar.Vestel ise çamaşır makinesi dışında diğer beyaz eşyalarda gelişme kaydetmiş çamaşır makineleri yazılım olarak sorunlu sıkmaya geçmeme,zıplama gibi şikayetler mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

teşekkürler hocam, inşallah uzun yıllar sorunsuz kullanırız ...
    1.499'a regal'in kendi sitesinden sipariş verdim, +4 garantiyi de düşünüyorum ...
    makine geldi, +4 ek garantiyi de yaptırdım hayırlısıyla ...
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modele karar verdiniz ve aldıysanız eğer neden aldınız söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Hocam hangi modele karar verdiniz ve aldıysanız eğer neden aldınız söyleyebilir misiniz?
    grundig6502 aldık....6 prg lı olması...(genelde 6 prg ve üstü modelleri tercih edin deniyor)
    uygun fiyatı :hepsiburada 1800 e kadar düşmüş olması
    önceki makinam siemens yani BSH grubunda: rezistansın motora tümleşik olması
    önceki yorumlarda bir çok kez grundig markasının tavsiye edilmesi
    arçelik servislerinin hesaplı ve anlayışlı olamsı vb sebepler
    dün +4 garantisi için ödememi de yaptım bu arada :)
    anladım hocam teşekkürler hayırlı olsun tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

grundig6502 aldık....6 prg lı olması...(genelde 6 prg ve üstü modelleri tercih edin deniyor)
    uygun fiyatı :hepsiburada 1800 e kadar düşmüş olması
    önceki makinam siemens yani BSH grubunda: rezistansın motora tümleşik olması
    önceki yorumlarda bir çok kez grundig markasının tavsiye edilmesi
    arçelik servislerinin hesaplı ve anlayışlı olamsı vb sebepler
    dün +4 garantisi için ödememi de yaptım bu arada :)

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun ...
    aldığınız makine benim önceki inox beko'nun beyazı, 1800 çok iyi fiyat, hatta 250 lira ek garanti fiyatı da iyiymiş, ben regal'e 280 verdim ...

• Arkadaşlar gdf 5203 mü yoksa gdf 6502 mi alınmalı ? Bu ikisi arasında kararsız kaldım arada 350 tlde fark var? gdf 5203 eski seri gibi duruyor ama bilemedim? Yukarlarda ekstra durulama özelliği olduğu için 5203 önerilmiş ama 6502 de yok mu bu özellik daha pahalı makine anlamadım bu işi?
  • Merhaba arkadaşlar okadar cok mesaj varki yüzlerce okumak mümkün değil Ben de bulaşık makinesi alacağım bugün Vestel bayisine gittim 4 programlı dijital ekranlı 2300 falan dedi biraz bekle kampanya oluyor her hafta 400 500 kârın olur dedi sizce almalimiyim fiyat nasıl tavsiyeleriniz aşırı bulaşık çıkmıyor az da çıkmıyor yani orta seviye bulaşık çıkıyor önerileriniz neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 TL bandında fiyat/performans (İnox) tavsiyeniz nedir?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Arkadaşlar gdf 5203 mü yoksa gdf 6502 mi alınmalı ? Bu ikisi arasında kararsız kaldım arada 350 tlde fark var? gdf 5203 eski seri gibi duruyor ama bilemedim? Yukarlarda ekstra durulama özelliği olduğu için 5203 önerilmiş ama 6502 de yok mu bu özellik daha pahalı makine anlamadım bu işi?
    ekstra durulama yok ama ön yıkama var deterjan koymadan o çalıştırılırsa sorun olmaz gibi.Ben kullanma ihtiyacı hissetmedim iyi durulanıyor gibi.Bunda da ekstra kurutma var :)
    Cevap için teşekkürler hocam bakalım artık bir şeye karar vericez

• arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım tavsiyeniz nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bosch SMI68IS02T
    LG DFB325HD.ABDPLTK
    Siemens SN257I01MT
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım tavsiyeniz nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bosch SMI68IS02T
    LG DFB325HD.ABDPLTK
    Siemens SN257I01MT
    alan geri gelmiyo foruma :D
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı ama kaliteli bir ürün arayışı içindeyim. Bu ürünler arasından hangisini önerirsiniz?2500 tlye kadar bakıyorum.

Profi·lo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Maki·nesi

Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik 6333 3 programlı bulaşık Makinesi

Vestel BM-401 A++ 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

• Arkadaşlar 5 senelik Beko makinemiz illallah ettirdi artık. Maksimum 7.000 civarında bir makine bakıyoruz. Çok çok iyi dediğiniz bir makine varsa bütçeyi biraz daha yükseltebiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

• theasus kullanıcısına yanıt

Profilo hepsinden iyidir gözünüz kapalı alabileceğiniz bir modeldir, Bosch muadili olan SMS44DW00T modelini kullanıyorum ben de 1 aydır çok memnunum hemen hemen aynılar sadece tasarım farklı:)

• xcorp X kullanıcısına yanıt

Bosch'un SMS67NW01T modelini öneririm

• jealousshine05 kullanıcısına yanıt

Hocam Lg’nin Dfb325hd modeli ilgimi çekti ama ikisi arasında tercih bosch mu olmalı? Bir de bahsettiğiniz model ile bosch sms88ti16t bu model arasındaki farklar nedir?

• xcorp X kullanıcısına yanıt

Marka tercihi size kalmış tabi ki ona bir şey diyemem, önerdiğim ve sizin dediğiniz bosch arasında bazı farklar var; biri serie 8 iken diğeri serie 6 hemen hemen aynılar, ikisi de alman üretimi, serie 8 olan zeolit ile kurutma sistemi olan PerfectDry özelliğine sahiptir, program sayısı çoktur üstelik iç aydınlatması da vardır, bu saydıklarım serie 6 modelinde yoktur, tercih size kalmış:)

• jealousshine05 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler. LG'de buharlı temizleme falan olunca ilgimi çekmişti açıkçası. Cihazlarla ilgili inceleme de yok pek.

• 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.