Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.883
Cevap
181
Favori
2.545.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcorp

Anladım hocam teşekkürler. LG'de buharlı temizleme falan olunca ilgimi çekmişti açıkçası. Cihazlarla ilgili inceleme de yok pek.

bsh grubunda motor rezistans birleşik olduğundan rezistans arızasında makina tümden gidiyor ,bunu da göz önünde bulundurun

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

LG Dfb325hd aldım hocam. İnşallah memnun kalırım.

• bateren kullanıcısına yanıt

Ben de bugun gözümü kararttım ve aldım bakalım. Cumartesi gelecek. Umarım problem cıkmaz , siz de nasıl durumlar sıkıntı yok değil mi :)

• Electrolux ESF5512LOW nasıldır? 2800 lira bu makine için iyi bir fiyat mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun nerden aldınız hocam heryerde tükenmiş

• risk1903 R kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seydun1

Electrolux ESF5512LOW nasıldır? 2800 lira bu makine için iyi bir fiyat mıdır?

Electrolux'ten uzak durun aman.

• Herkese merhaba. 6,5 sene önce aldığım alman malı Siemens bulaşık makinamiz malum motor derdinden çöp oldu. Buna inanamıyorum. Bu ikinci yanan motor. Servis ve müşteri hizmetleri normal diyor. Anladığım kadarıyla bosch, Siemens sadece garanti bitene dek çok güzel. Ve sonra birden çöp.. Ticaret bakanlığına falan da yazdım ama sonucu bekleyemem. Maksimum 2500 tlye 4 programı, olan düzgün yıkayan bir bulaşık makinası bakıyorum. Yerli olsa daha iyi sanki. En azından fahiş servis ücretleri olmaz. Vestel çok uyguna veriyor mesela. Kalitesini nasıl buluyorsunuz? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Gördüm teşekkür ederim. Bende bu model ilw Arçelik 63103 model arasında kararsız kaldım açıkcası. Lg nin bulaşık mak işine yeni girmesi birde okuduğum bir kaç servis ile alakalı olumsuz yorum Arçeliği de düşünmeye sevk etti. Bu hafta alıcam ama hangisini karar veremedim.

• yamman kullanıcısına yanıt

BEKO ile vestele bakabilirsiniz. arçelik 4 programlıda ekran yok beko da mevcuttur. vestelde de var. karar sizin. hangisini alırsanız alın ek garanti yaptırın bence. 7 seneye uzatın gitsin. kafanız rahat olur

https://www.beko.com.tr/bulasik-makinesi/bm-4014-bulasik-makinesi

https://www.hepsiburada.com/vestel-bm-401-a-4-programli-beyaz-bulasik-makinesi-p-HBV0000018MLC?magaza=Hepsiburada

• risk1903 R kullanıcısına yanıt

Hocam ben teknolojik ve inovatif ürünleri severim. O yüzden Lg aldım. Ama size kalmış.

• jealousshine05 kullanıcısına yanıt
    Hocam boschdan memnunmsunuz ?

• ali2733 A kullanıcısına yanıt

Evet çok memnunum gerek yıkaması gerek kurutması olsun 👍

• 2000 yılından beri Bosch SGS6942/07 model bulaşık makinesi kullanıyoruz. İki yıl önce deterjan gözü röle arızasından dolayı ana kartı yandı. Tarlabaşı'ndan çıkmacıdan kart bulup kendim tamir ettim, sorunsuz çalışıyor. Mutfağı yenileyince plastik aksamı sararmış olduğundan çok eski suratlı kaldığı için keyfe keder değiştirme isteği doğdu. Yeni makinelere bakıyorum, fonksiyon olarak 6942 nin yanından geçemeyecek modeller bile anormal pahalı. Kararsız kaldım, ne tavsiye edersiniz? Yarım ankastre de olabilir ama işin içine ankastre lafı girince fiyatlar dahada bir acayipleşiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 17 Ekim 2020; 23:19:47 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

SMI46MS00T modelini öneririm Bosch'un yarı ankastre konusunda hem içi geniş hem de çok fonksiyonel, tercih size kalmış:)

• jealousshine05 kullanıcısına yanıt

Tam aradığım makine teşekkürler. Fiyat takibine aldım. Mayıs ayında 2600 TL iken şimdi 3500 TL civarı. Bu kur seviyesinde biraz zor ama umarım biraz düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: yamman

Herkese merhaba. 6,5 sene önce aldığım alman malı Siemens bulaşık makinamiz malum motor derdinden çöp oldu. Buna inanamıyorum. Bu ikinci yanan motor. Servis ve müşteri hizmetleri normal diyor. Anladığım kadarıyla bosch, Siemens sadece garanti bitene dek çok güzel. Ve sonra birden çöp.. Ticaret bakanlığına falan da yazdım ama sonucu bekleyemem. Maksimum 2500 tlye 4 programı, olan düzgün yıkayan bir bulaşık makinası bakıyorum. Yerli olsa daha iyi sanki. En azından fahiş servis ücretleri olmaz. Vestel çok uyguna veriyor mesela. Kalitesini nasıl buluyorsunuz? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Sonuç olarak Grundig GDF 6502 A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesini tercih ettik. Temiz yıkıyor. Modern görünüyor, üst sepeti inip kalkıyor. 2120 TL. 250 TL de +4 yıl garanti. 7 yıl kafa rahat. Siemens motoruyla basedemedim..

hocam bende bu makineyi düşünüyorum önerir misiniz sesi kurutması vs nasıl?

Nereden aldınız hocam bu fiyata?

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

hocam bende bu makineyi düşünüyorum önerir misiniz sesi kurutması vs nasıl?

6502yi 1 ay kadar önce 1800 e hebsiburadadan almıştım,sesi çok değil....eski siemensime göre....Kurutma fanlı kurutma olduğu için ek kurulama fonksiyonunu seçmezseniz tam kurutmuyor yada biter bitmez kapısı açılırsa iyi kuruyor.Ben memnunum epeyce doldurduğumuz halde bile iyi yıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.