Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vestele 1500 vereceğinize, 500 daha verip bunu alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Bosch

Bugün şu makinayı 1700 lira 12 taksite aldım, bundan önceki makinam 23 senelik prenses serisiydi

İçi çelik, 2 raflı açıkcası çatal kaşık rafının şikayeti çoktu işte tam temizlemiyor vs diye o yüzden klasik aldım. Almanya üretimi.

Bakalım nasıl çıkacak

Makinayı alalı 1 ay oldu olacak.

Tek kelimeyle mükemmel Bulaşıklar çok iyi çıkıyor, otomatik programda 2 saat 45 dk sonrasında ıslak tek bir şey yok ! Çelikler bildiğin yıllardır sen bizi 90lar makinesiyle yıkıyordun diye isyan ediyor şu an Makinadan ilk çıktıklarında ilk günkü gibi parlıyorlardı

4 kişilik aile, sürekli dolu makina, her gün kullanım neticesinde su tüketimim diğer aylara göre az. Faturaya da yansıdı haliyle geçen aydan 10 lira daha az geldi. Bizim eski makina fil gibi su tüketiyordu anlaşılan

Herkese şiddetle tavsiye ederim. Ne koku var ne de ıslak bırakma. Hem sessiz hem de uygun fiyatlı şu an.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Candoğan Bey
    Sizden ön yıkama programı olan en uygun bulaşık makinesi tavsiyesi isteyebilir miyim?
    Profilo BM2021EA A+ 2 Programlı Bulaşık Makinesinde ön yıkama özelliği bulunmuyor değil mi?
    İyi Çalışmalar...
  • celilbey kullanıcısına yanıt
    HocamSiemens'in SN66N097TR ankastre bulaşık makinesi modelini alıp kullandınız mı yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim ben de bu modeli düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 11 Nisan 2017; 20:22:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki sayfalarda, AEG 55000W0 bulaşık makinemin (Muadili Elextrolux 5531LOW) iyi kurutma yapmadığını belirmiştim. Sadece jel bulaşık deterjanı kullanan biriydim. Parlatıcı ve tuz kullanmaya başlayınca bulaşıklar kupkuru çıkmaya başladı. Not edeyim dedim. Makinemden memnunum çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Önceki sayfalarda, AEG 55000W0 bulaşık makinemin (Muadili Elextrolux 5531LOW) iyi kurutma yapmadığını belirmiştim. Sadece jel bulaşık deterjanı kullanan biriydim. Parlatıcı ve tuz kullanmaya başlayınca bulaşıklar kupkuru çıkmaya başladı. Not edeyim dedim. Makinemden memnunum çok şükür.

Parlatıcı yerine elma sirkesi kullanabilirsiniz daha iyi sonuçlar alırsınız sağlık açısından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar uç modeller çok kullanan yorumu bulamayabilirsiniz.

SN54M535TR nin yenisi SN535S00IT ye bakın derim A+ Almanya üretimi model.
    1685 tl fiyatı var.

Almanya üretimi bir makine aldığınız da aslında en üst ve en alt aynı malzemeden yapıldığından ömür açısından aynı olacaktır.
    Bu yüzden daha tabiri caizse süslü olanına ekstra bir para vermeye gerek yok.

Serdar
    0553 397 6676
  • Esasında parlatıcı tuz vs bunlara sırf daha az kimyasal olsun diye bulamamıştım. Ama bulaşıklar ıslak çıkınca parlatıcı kullanalım dedim. Haklısınız, parlatıcım bitince iyi bir elma sirkesi alayım ben. Teşekkürler.

• Organik parlatıcılar da var. Sirkeden daha başarılı üstelik... Tavsiye ederim

• Hocam merhaba;

Ben o modeli alamadım. Arçelik 9480 Sta Tam Ankastre aldım fakat memnun değilim.
  • Siemens Almanya Üretimi Bulaşık makinesi düşünenler için;

SN236I00IT - 1650,00 Tl

-------------------------

SN257I00MT- 1880,00 Tl

Dileyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Serdar 0553 397 6676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 13 Nisan 2017; 17:25:11 >

• arkadaşlar Arçelik 6343 ve ya 6364 modellerini önerir misiniz?
    6 programlı olanda çelik filtre, kir sensörü ve fan kurutma var, 4'te yok. 200 lira daha pahalı sizce değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq_ -- 15 Nisan 2017; 12:23:45 >
  • 1000 lira civarına beyaz makina önerebilir misiniz?
    İçi çelik olmalı, program sayısı önemli değil.
    Yıkamayla ilgili kronik sıkıntıları olmasın mümkünse.
  • limit 1500 e çıktı.
    ithal olması tercihimdir.
  • Reppu kullanıcısına yanıt
    Electrolux ESF5531Low modeli olabilir.

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Öneri için sağolun.
    Peki teşhir almak mantıklı mı?

Edit : 700 gün teşhirde beklemiş bi makine buldum.
    Almak ne kadar doğru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 15 Nisan 2017; 12:6:30 >
  • Uygun F/P tarzında bir ürün yok mu acaba?
    700 gün yaklaşık 2 sene yapar.Çok fazla taşınmadıysa, nemli tozlu ortamda kalmadıysa sıkıntı olmaz belki.Cep telefonu, tv gibi teşhirde iken kullanılan bir ürün değil.

• Cihazi gördüm cok hirpalanmis. Arcelikte 6588 modelini 1375 liraya veriyorlar. Fiyat performans iyi gibi geldi

Fiyat iyi fakat performansı kullananlara sormak lazım.Yıkaması iyi ise alınır.

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.